All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Earlier
 3. super

  free ban

  sakiau gali banint bet gausi pats kelis banus gal net amzinus tai va neissigando ir isbanino tai dabar liko nubaustas stiprei 1 dalyks kaip galima but cytu jeigu nezaidziau buvau stebetoju komandoj 2 priezastis visai nesutampa su aplinkybem klaidingas reason 3 parasyta ant manes priziuretojas tik buvau interneta kita uzsidejas todel dingo imunitetas bet gi nepraradau banu istoriju valdymo galiu pats nusiimti aisku ta bana bet nutariau pranesti savininkui apie frree banus mega admino as gi negaliu nuimt paslaugu o savininkas gali,paskui dar ziuriu free banint pradejo kitus visus zaidejus isbanino tada savininkui pasirode tai itartina ir gavo bana nuo jo dabar savininkas zino kad tas zaidejas yra free baneris tiikriasiai jeigu pasikartos nuims jam admina kuri jis pirko uz 4 eur 15 day tai bus jam didokas nuostolis tokius pinigus metyt del free banu i vandeni praktiskai pinigai ismesti laisvai ir neatsakingai
 4. vkz

  free ban

  1. TU PATS LEIDAI TAVE ISBANINTI 2. PAPRASTI ADMINAI ,S.ADMINAI, MEGA-ADMINAI NEGALI ISBANINTI PRIZIURETOJU NES NETURI TIEK PRIVILEGIJU pats leidai save isbaninti ir dar keli nusiskundima i foruma kur cia logika
 5. super

  free ban

  Atsibaninimo anketa 1 jusu slapyvardis nick zaidime super 2 administratoriaus nick nuo kurio buvote uzblokuotas janislavas 3 ss demo irodymai butina ikeliau jum y skype 4 ban priezastis cytinti grieztai draudziama 5 imeskite ban linka arba informacija is concoles nebutina [AMXBans] Tave uzbanino adminas: Jonislavas [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.uzas.lt/forumas [AMXBans] Priezastis: 'Cytinti grieztai draudziama' [AMXBans] Laikotarpis: '1 day' [AMXBans] Tavo SteamID: 'STEAM_0:0:1635826029' [AMXBans] Tavo IP: '90.135.243.43' [AMXBans] =============================================== 6 esate steam id ar non steam id zaidejas esu non steam id 7 aprasykite situacija as buvau stebetoju komandoj adminas man pasake ir paklause as zinau tave ir matau kad tu esi priziuretojas ar galiu tave isbanint nu sakau kaip nori bet bus pasekmes ir gavau bana del to o mano komentaras jum tai kad baninti priziuretoja yra ziauru ir negalima,kas zaidima,zaidejus priziures
 6. 𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼

  [2019-10-03] Statistikos restartas!

  Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] [Owner] D3ATH | K!LLER ✔ [ADMIN] [CO-OWNER] MR DEVIL ? [ADMIN] aiDas ? [VIP] {ARMY OFFICER}! ✔ [VIP] prince {y.j} ✔ DeathRun: [S.ADMIN] aiDas ? [ADMIN] GODAS ✔ [VIP] thOma ✔ Prizai bus uždėti iki 2019-10-03 23:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. ? - susisiekti dėl prizo suteikimo (turint statistikos saugojimo tipą ant NICK/SteamID ir pan.) Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 7. Atsiprašau už pavėluotą atsakymą - pažeidėjas "Last T" neteko privilegijų.
 8. Scott

  un ban L U X

  Based on server logs I shorten the ban time to 7 days, next time without demo appeal won't be checked.
 9. vkz

  un ban L U X

  upload demo !!!!
 10. F A R E S :)

  un ban L U X

  1. NICK NAME : L U X 2. Administrator Nickname you were blocked from: super 3.what ss or demo .... i use cs 1.6 orginal no warzone ! 4. Ban reason: Cytinti grieztai draudziama 5. Nikas L U X SteamID STEAM_0:0:643713261 Steamo Bendruomenės ID 76561199247692250 IP adresas paslėptas Bano tipas SteamID Priežastis Cytinti grieztai draudziama Remiantis 09 Sep 2019 - 19:21:37 Pasibaigs Niekada Užbanino Super (paslėptas) Užbanintas per [Uzas.LT] CSDM +Sentry +LM (FreeVIP) (cs_italy) Iš viso pasibaigusių banų 0 6. none steam player ! plzz unban me i dont dnow why ban me !
 11. 𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼

  [2019-09-01] Statistikos restartas!

  Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] [Owner] D3ATH | K!LLER ? [ADMIN] rXas ✔ [ADMIN] Last T ✔ [VIP] aiDas ✔ [VIP] [CO-OWNER]MR DEVIL DON ✔ DeathRun: [S.ADMIN] aiDas ✔ [ADMIN] SeNtAs ✔ [VIP] Karocia senelis ✔ Prizai bus uždėti iki 2019-09-11 23:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. ? - susisiekti dėl prizo suteikimo (turint statistikos saugojimo tipą ant NICK/SteamID ir pan.) Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 12. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: tikrasis: aiDas overpass mape buvau kitu nick: Nothing de_aztec2 mape buvau: noth 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Last 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: Įkelsiu žemiau 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Abudu demo yra trumpi, abudu prasideda nuo pat pradžios ir reik žiūrėt iki galo, jie yra tikrai trumpi 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: cs_overpass mape užmutino žaidėją AURA 1 savaite už nieką, kai aš atėjau su tikru nick atmutino iškart.. de_aztec2 mape nuslayino žaidėją AURA. Kaip ir sakiau buvau su kitais nick. Nes žaidėjai sake, kad kai manęs nėra arba kitų mega adminų nėra - pradeda kurti savo taisykles cs_overpass https://www64.zippyshare.com/v/W3lbOlHM/file.html de_aztec2 https://www62.zippyshare.com/v/KgyjLU4b/file.html P.S: Dabar aš jį esu užbanines 1 dienai už freeslay, bet kaip sake Scott jeigu dar vienas jo nusižengimas - jis praras adminą..
 13. Scott

  Manau Free kick

  Kaip matau pažeidėjas jau gavęs 24val. baną, jeigu jis vėl nusižengs - neteks privilegijų ir gaus ilgesnį baną.
 14. ++ pritariu kai jis dar neturejo admino rasydavo man ip pm kad free isbaninciau arba kaska uzmutinciau
 15. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: aiDas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Last T 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www105.zippyshare.com/v/SXaodZJU/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Trumpas demo (viskas prasideda kai iškart ateinu i servą) 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Sakiau, kad banini žaidėjus neisitikinus, tai ir pradėjo mandravot su savo adminu Gavau mute poto iskickino Reiktu jam nuimt tas privilgeijas nes tikrai nemoka elgtis su jomis..
 16. unban cocobutter

   

  1. vkz

   vkz

   you can buy unban for him :)

  2. Player 69
 17. vkz

  buvau isbanintas del nieko

  pildyk pagal anketa
 18. sweiki adminai buvau isbanintas del nieko ir nepirmas kartas,kas per vejas ? jeigu kazkas nemoka zaisti ar nesiseka reikia baninti iskarto ? ar nera taisykliu kokiu . banina kas nori ir uz ka nori. net neraso kas isbanino ,bet 2h negaliu zaisti ,ir isbanino katik .
 19. vkz

  Siūliau

  serveris pats islygina komandas ;)
 20. Anonimas

  Siūliau

  Pasiūlymų anketa: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: aiDas 2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: Serveriui CSDM 3. Jūsų pasiūlymas: Įdėti taisykle, kad žaidėjai negalėtu pereiti į kita komandą (turiu omeny, kad negalėtu pereiti į laimėtojų komandą) nes jie pereidami į kita komanda nesudaro jėgų balanso. Ir už tokį nusižengimą būtu skirta Kick/Ban (ban laiko nenustačiau). Bet komandas toliau galėtu keisti tik dėl SKAIČIAUS BALANSO. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Tiesiog bus įdomiau žaist ir bus lygesnės jėgos P.S: Tikiuosi įvykdysit šį pasiūlymą dėl to, nes tokiu žaidėjų yra nemažai, ir kaip tik daro tokias nesamones.. Ir tai matau kiekvieną dieną
 21. 𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼

  [2019-08-01] Statistikos restartas!

  Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] bulb ✔ [ADMIN] Miljakovac 1970 ✔ [ADMIN] Levi Ackerman ✔ [VIP] blabla ✔ [VIP] LiGHT*SpeeD* ? DeathRun: [S.ADMIN] aiDas ? [ADMIN] ツ ✔ [VIP] R.I.P XXXTENACION ? Prizai bus uždėti iki 2019-08-02 23:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. ? - susisiekti dėl prizo suteikimo (turint statistikos saugojimo tipą ant NICK/SteamID ir pan.) Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 22. Swoloc

  unban zazas

  Atbanintas
 23. zazas

  unban zazas

  iš lempos davė bana net ne specino. [AMXBans] Tave uzbanino is sito serverio adminas Ko maras.. [AMXBans] Tu esi uzbanintas amzinai. [AMXBans] Uzbanintas slapyvardis : zazas [AMXBans] Priezastis : ' DEMO/SS i foruma ' [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.uzas.lt/forumas [AMXBans] Tavo SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1918903565 ' [AMXBans] Tavo IP : ' 78.62.152.234 ' [AMXBans] ======================================== demo https://parsiusti.lt/files/1CBECA0O/Uzas_LT_CSDM_DEMO_0.dem.html ns_nike_2016_new0000.bmp ns_nike_2016_new0001.bmp ns_nike_2016_new0002.bmp
 24. vkz

  mini konkursas dėl ADMIN!

  uhu kaip atsiimti priza ? (pirma kart kaska laimejau :D)
 25. KENGURA

  mini konkursas dėl ADMIN!

  Kadangi nugalėtojas nesusisiekė, išnaujo išrinktas laimėtojas yra - @vkz
 26. Swoloc

  IsLam unban

  Gavai ban uz map keitima visu pirma ir uz free ban kita zaideja! Jej nick pasikeitei is "ManteLis" i "IsLam" tai galvoji kad nematisiu?!
 27. super

  IsLam unban

  Tave banino priziuretojas
 1. Load more activity