Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/26/18 in all areas

 1. 4 points
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Andriusha 2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: Deathrun serveriuj. 3. Jūsų pasiūlymas: 1. Manau būtu idomu padaryti žemelapio laiko praejimo laika. Kiekvienam mape padėti po dėže paspaudus e prasideda timeris, o mapo gale surinkus dežute laikas baigiasi ir tau parodo mapo rekordo laika ir tavo laika. Gal net įmanoma butu sudėti situos greičius į weba kaip dabar yra padaryta su topu ir taškais. 2. Mapo gale surinkus dežute gal duoti po givybe. 3. Idėti /spec kommanda, bet tik kad CT galėtu ja naudoti. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Pagerins serveri ir bus smagiau žaisti.
 2. 2 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: RetnouC* Jūsų tikrasis vardas?: Mantas Jūsų amžius?: 17 Iš kokio miesto esate?: Telšių Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Krepšinis, muay thai, dabar ant tinklinio patraukė ir be abejo cs'as Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Esu gan komunikabilus žmogus su charizma, mėgstu bendrauti su naujais žmonėmis, kaip sakant nauji žmonės atneša naujų patirčių, esu gan kruopštus, bei punktualus. Mėgstu man paskirtus darbus atlikti tinkamai. Esu pastovus žmogus, nelakstantis iš vienos vietos į kitą. Esu gan rimtas žmogus, kuris pasitiki savo jėgomis. Pirmiausiai darbą bandau nudirbti pats, jei nesiseka, tik tada prašau kieno nors pagalbos. Esu gana santūrus žmogus, bet visko pasitaiko, kad galiu ant kažko išsilieti. Realiai pas mane dažnai galima nuotaikų kaita, kaip pas mergina per mėnesines. Esu žmogus mėgstantis pasikeikti. Niekad nelaikau nuomonės pas save. Apibūdinkite savo choarakterį: Manau, jau prieš tai buvusiame klausime atsakiau Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Ne Kaip sužinojote apie šį projektą?: Su senuoju uzas projektu buvau apie 2 metus, bet serveris pradėjo prarasti žaidėjus, tai palikau jį. Bet va prieš kelias dienas vėl užsukau čia ir pastebėjau, kad kažkas naujo, tai galvoju, gal kažkas gero vėl įvyks su šiuo projektu. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Na, kadangi dabar skaitausi čia kaip "žalias", jokių tikslų užsibrėžęs neturiu. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Nieko dar nepažįstu, nieko negaliu ir pasakyt. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Gal po kiek laiko kaip apsiprasiu projekte papildysiu šią temą įkeldamas nuotrauką.
 3. 2 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Algis Jūsų tikrasis vardas?: Algirdas Jūsų amžius?: 19 Iš kokio miesto esate?: iš Molėtų bet gyvenu Utenoje Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: mėgstu filmuoti, piešti, varyti į klubus, tusinti ir kitaip praleisti gerai laiką. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios tai, kad greitai susibendrauju su žmonėmis o blogoji tai manau , kad supykdžius mane tai gali būti nemalonus jausmas tam kas supykdė. Apibūdinkite savo charakterį: Esu linksmas, prikolnas, bendraujanti, dažnai nusišneku dėl linksmumo Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Taip turiu katę ir tris šunis. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Jau seniau žinojau apie uzas.lt o dabar matau pokyčius tai noriu būti to dalis. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Žadu pasiekti prižiūrėtojaus statusą bei prisidėti prie projekto tobulimo. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: hm.... jaučiu savininkas mano autoritetas Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:
 4. 2 points
  Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM serveryje laimėtojų skaičių padidinome iki 5 CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN+] vkz [ADMIN] Inproof [ADMIN] Nereklamuok [VIP] labs [VIP] VilnisPRO DeathRun: [S.ADMIN] TheGracas [ADMIN] Laikas [VIP] Donaldas Di DreBam [S.ADMIN+] - Pratęstas turimas Mega-ADMIN 15 dienoms. Prizai bus uždėti iki 2018-05-01 20:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 5. 2 points
  sveikas, išbandyk /spec komandą
 6. 2 points
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: vkz 2. Jūsų amžius: 18 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): ne dar neteko 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Tai zinoma 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: manau nemeluosiu ir prisipazinsiu kad esu naudojes kai buvau mazesnis 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena nuo 2 iki 5 valandu 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: daugiausia sio bet kartais nueinu i kitus kai tusti serveriai 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: CSDM 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:kaip dauguma cia pildanciu priziureti serverius nuo blogieciu bei matau kad jusu priziuretojai nera labai aktyvus zaidime bet labiausiai forume 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip 12. Jūsų SkypeID: theganjaman4 (nedaznai prisijungiu) steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198800784437/ 13. Ar turite mikrofoną?: Taip 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: esu is kaimo, draugiskas, linksmas kartais bunu piktas. Daug laiko praleidziu su draugais gamtoj kad prie pc megstu pasedet nebeminesiu. 15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:
 7. 2 points
  Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] Aidelis [ADMIN] Vaflis.;] [ADMIN] Shazam DeathRun: [S.ADMIN] <END> mTm [ADMIN] NepaÅ¡ audau visiÅ¡ kai [VIP] Gabija Šįkart DeathRun serverio prizai šiek tiek mažesni, kadangi serveris neseniai paleistas ir didelio aktyvumo jame nėra. Tuo tarpu CSDM serverio TOP3 nugalėtojus tegaliu pagirti už puikų aktyvumą. Prizai bus uždėti iki 2018-03-03 20:00! Edit: Visi prizai jau uždėti! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 8. 1 point
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Britas2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]:Svetainei3. Jūsų pasiūlymas:Siūlau įdėti moderatorius arba vieną moderatorių jeigu(jeigu nėra, nes aš nemačiau) 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Jeigu bus daugiau serverių ir daugiau žmonių projekte, tai ir forume bus daugiau.Tai manau reiktų kažkam leisti prižiūrėti forumą.
 9. 1 point
  Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] vkz [ADMIN] selfisch [ADMIN] Inproof [VIP] Blaza [VIP] <<mtyvneli panda>> DeathRun: [S.ADMIN] vkz [ADMIN] mTm [VIP] Mistic ^ 지랄 사랑 Prizai bus uždėti iki 2018-07-01 20:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 10. 1 point
  Neradau skilties tinkamos, vienas žaidėjas prašė, kad įkelčiau savo demo. http://www120.zippyshare.com/v/l5EcGpXy/file.html
 11. 1 point
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Andriusha Jūsų tikrasis vardas?: Andrius Jūsų amžius?: 17 Iš kokio miesto esate?: Esu iš Vilniaus, gyvenu Dubline. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Nuo mažens žaidžiu žaidimu tai ir dabar esu "gamer", Mėgstu mužika be jos nei dienos nepraina, patinka viso tipo mužika kas ausim patinka ta ir klausau. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Lengvai susinervinu, bet pykčio ilgai nelaikau. Nesu griežtas nemoku gramatikos. Apibūdinkite savo charakterį: Tinginys, Protingas, Linksmas ir Draugiškas. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Taip. Turiu kate(pukis) ir papūga(Rikys). Kaip sužinojote apie šį projektą?: Žinojau senaji Uzo projekta, ejau pažiurėti ar dar yra Deathrunas nes labai patikdavo, tai užejas į serveri pamačiau kad vėl atsinaujino projektas tik su kita Administracija. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Susidraugauti su naujiamim žmonėmis ir buti pirmas Deathruno tope. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Tie kurie supranta savo darba, ir žino ka daryti/kas žaidėjam patinka. O žaidėjai turi buti draugiški ir aktyvus.
 12. 1 point
  Atsibaninimo Anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: nereklamuok 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: servas (vote ban) 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: 4. Ban priežastis : vote banas 5. Aprašykite situaciją: Zaidziau ir kiti padare vote bana (esu kietas)
 13. 1 point
  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Sebakiller 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Tavo mamos vyras 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www54.zippyshare.com/v/IyABuQxF/file.html 4. Ban priežastis : HACK ? me clear player me play cs 1.6 12 years 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tave uzbanino is sito serverio adminas Tavo mamos vyras. [AMXBans] 18 hours , 51 minutes and 46 seconds like iki tavo bano pabaigos. [AMXBans] Uzbanintas slapyvardis : Sebakiller [AMXBans] Priezastis : ' SS/demo FOrums ' [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.jailas.lt/forumas [AMXBans] Tavo SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 48913127 ' [AMXBans] Tavo IP : ' ' [AMXBans] =============================================== Kicked : Tu esi UZBANINTAS. Pasitikrink konsole. 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: STEAM 7. Aprašykite situaciją: Hi me play cs 1.6 12 years and me pro player bhop/kz/sgs/duck/ffa. Me use sgs and bhop and fast run and kill why me ban ? look demo.
 14. 1 point
  Atblokuotas. Tačiau kitą kartą anketa gali būti atmesta, kadangi užpildyta ne pagal atitinkamą formą/šabloną/anketą.
 15. 1 point
  Žaidėjų Taisyklės, galiojančios visiems žaidėjams be išimties. 1.1. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias priemones. [Amžinas Ban] 1.2. Draudžiama įžeidinėti/vartoti daug keiksmažodžių/reklamuoti kitus internetinius portalus. [30-180min. Ban] 1.3. Bet koks buginimas/klaidų naudojimasis yra draudžiamas. [slay/kick/ban 30-120min.] 1.4. Kalbėti mikrofonu gali kiekvienas žaidėjas nuo 14 metų, jeigu neleidžia pašalinių garsų/nekalbą nesąmonių/netrukdo kitiems žaidėjams. 1.5. Draudžiama CT komandos žaidėjams tyhinti/stovėti ar šokinėti vietoje/nejudėti į priekį. [slay/5-60min. Ban] 1.6. Roundui prasidėjus CT privalo išeiti iš spawn'o per 30 sekundes. [slay/5-90. min Ban] 1.7. Draudžiama būnant Terroristu išeiti iš savo respo. [Išimtis: laimint per "/rtd" no-clip ar pnš.][slay/15-60min. Ban] 1.8. Draudžiama trumpinti žemėlapį. (Su gravitacija peršokti į kitą aukštą ar pnš.) [15-120min. Ban] 1.9. Nukritus ir netekus kažkiek gyvybių - privaloma nusižudyti. [slay/5-30min. Ban] 2.0. Draudžiama lipti ant/už žemėlapio ribų. [slay/30-180min. Ban] 2.1. Draudžiama trukdyti kitiems žaidėjams.(Mėtyti FB ar pnš. leidžiama) [5-60min. Ban] 2.2. Draudžiama būti su įžeidžiančiu žaidimo slapyvardžiu/NickName. [5-120min. Ban] 2.3. Draudžiama būnant Terroristu i&scaron; naujo prisijungti į žaidimą/daryti reconnect. [30-180min. Ban] 2.4. Esant "Free" režimui ct'ams privaloma pulti po vieną. [30-120min. Ban] Administratorių Taisyklės: * Griežtai draudžiama kurti savo taisykles. (60-1440min. Ban/admin įspėjimas/privilegijų netekimas) * Griežtai draudžiama reklamuoti kitus internetinius portalus per Admin(baltą) chat. ( Priviliegijų netekimas + Amžinas Ban ) * Draudžiama keisti žemėlapį likus daugiau nei 5 minutėms iki esamo pabaigos. * Draudžiama keisti žemėlapį be rimtos priežasties. * Keičiant žemėlapį būtina pateikti bent 3 žemėlapius į votemap. Prieš tai būtina: amx_vote "Keičiam žemėlapį?" Taip Ne (60-180min. Ban/Admin įspėjimas) * Griežtai draudžiama be rimtos priežasties naudoti ban/kick/slay/slap/teamtransfer komandas. (Admin įspėjimas arba Priviliegijų netekimas ) * Griežtai draudžiama skelbti įžeidžiančius, necenzūrinius, beprasmiškus balsavimus "amx_vote". (Admin įspėjimas/1-3val. Ban) * Griežtai draudžiama išsidirbinėti su savo priviliegijomis.( Admin įspėjimas arba priviliegijų netekimas) * Griežtai draudžiama į ban priežastį rašyti keiksmažodžius/įžeidimus.(Admin įspėjimas/Privilegijų netekimas) * Griežtai draudžiama dėti ban nekaltiems žaidėjams(FreeBans) (Privilegijų netekimas +Ban) * Draudžiama keiktis/įžeidinėti per ADMIN ('@') chat. (60-240min. Ban/A.CHAT galimybės netekimas/Admin įspėjimas) * Draudžiama floodinti/keiktis/įžeidinėti per "amx_psay". Pagal situaciją ban laikas gali būti sutrumpintas/padidintas. Uzas.lt Administracija pasilieka teisę bet kada keisti/redaguoti Taisykles!
 16. 1 point
  Aidelis tavo admin prailgintas +60d.
 17. 1 point
  Sveikas prisijunges.
 18. 1 point
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Vaflis ;] 2. Jūsų amžius: 20 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Esu buvęs. Pats pasitraukiau, nes dariau cs pertrauką. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, turiu daug patirties gaudant tokius niekšelius. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu naudojes. 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Dieną -+8-9h 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip. 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: CSDM <3 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Moku visas mintinai. 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Pagalba žaidėjams. Atsižvelgimas į jų norus/pastabas. Ir tiesiog bausti tuos, per kuriuos kiti asmenys negali žaisti normaliai cs. 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu. 12. Jūsų SkypeID: Šiuo metu naudoju tik el.paštą: harispoteris97@gmail.com ((Nes darbui reikalingas)) (Jei reikės susikursiu ir skype). 13. Ar turite mikrofoną?: Taip. 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na esu draugiškas, kartais karštakošiškas. Bet žinantis ribas. Atsakingai žiūrintis į savo pareigas. Nesu jau iš tų kurie yra griežti ir skiria maksimalią bausmę (Baną visam laikui. Pakaktu ir mėnesio, gal pasimokytų. Grįžta pasikeite po mano auklėjimo žmonės.). Esu bajeristas. Tad.. Juoko serveryje irgi nestinga su manimi.
 19. 1 point
  Itarimai kilo bet Švarus
 20. 1 point
  Sveikas prisijungęs prie "naujojo" uzo
 21. 1 point
  Sveikas, sėkmės šiame projekte, manau gerai sutarsime, matosi charizmatiškas žmogus esi!
 22. 1 point
  Sveikas! Tikiuosi tau pavyks projekte pasiekti anketoje minimų dalykų. Sėkmės P.S. Pirma fotkė cool.
 23. 1 point
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Algis 2. Jūsų amžius: 19 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Taip buvau, senuose uzas.lt serveriuose prižiūrėtojas bei tūrėjau ilgą laiką savo serverius e**r.lt ir iki šios dienos moku ir žinau kaip elgtis privilėgijomis bei tai tesėsi apie 3-4 metus. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, tai lengva atskirti tiesiog žiūrint kaip žaidėjas žaidžia. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nenaudojau nes neapsimoka kitaip nieko neišmoksi žaisti. 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per savaitę po paskaitų apie 3-4val. per dieną gali būti ir didesnis skaičius. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Netik su savo drauge truputi žaidžiu ir kitame serveryje bet noriu praleisti daugiau laiko čia. 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: kolkas nesilankau jokiuose tik šitame. 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, nes tai privalo žinoti kiekvienas ar turėjęs ADMIN ar kitas pareigas. 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Saugoti serverius nuo kenkėjų T.Y. čytėrių , serverių teršimo ar kitų serverių reklamavimo, būtina palaikyti tvarką ir taiką serveriuose. 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Tai kiekvienoje situacijoje skirtingai jeigu su žaidėjų galima susitarti gražiai, tai tada bano ar kitų reikiamų priemonių nebūtina imtis, bet jeigu žaidėjas į perspėjimus nereguoja ir kitaip teršia gerų serverių vardą privalomas ban. 12. Jūsų SkypeID: algirdoska 13. Ar turite mikrofoną?: Taip turiu. 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Kaip ir rašiau man yra 19m. bet neužilgo bus 20. Mane sunku išvesti iš kantrybės ir mėgstu su žaidėjais sutarti geruoju bet jeigu neįmanoma tai tada prireikus imuosi savo privilėgijų, savęs bei kitų neaukštinu visi esam vienodi tai žaidėjai taip pat ir aš visos taisyklės vienodai galioja, mėgstu pajuokauti ir palaikyti gerą nuotaiką, o jeigu nėra nuotaikos tada ir kitiems negadinu nuotaikos, charakteris pas mane yra vidutinis, nesu pergriežtas ir nesu pergeras, kuo mėgstu užsiimti tai piešiu, kuriu video , keliauju , ir kitaip linksmai leidžiu laiką. 15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: : https://vocaroo.com/i/s0dSK9r86c6O
 24. 1 point
  Taisyklės, galiojančios visiems forumo nariams be išimties. 1.1. Draudžiama įžeidinėti, keiktis. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 3d) 1.2. Privaloma rašyti pilnus, turtingus ir nebereikšmius pranešimus. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 48val.) 1.3. Draudžiama bet kokia kenkėjiška, pažeidžianti įstatymus ar reklamuojanti informacija. 1.4. Draudžiama dėti teigiamą ar neigiamą reputacijos tašką be priežasties susijusios su pranešimo turiniu. 1.5. Draudžiama siųsti masines asmenines žinutes. 1.6. Kuriant temą privaloma rašyti aiškius/suprantamus pavadinimus, atspindinčius jos turinį. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 24val.) 1.7. Draudžiama būsenos atnaujinime įkelti nuorodą nepakomentavus jos. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 3d) 1.8. Draudžiama kurti temas neatitinkamoje skiltyje. 1.9. Draudžiama rašyti "ne į temą"/free postinti (off topic). (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 48val.) 2.1. Draudžiama rašyti kelis pranešimus iš eilės(double post, 2 pranešimai iš eilės). Jeigu norite papildyti ar pakeisti ankstesnį pranešimą - naudokites "Redaguoti" funkcija. 2.2. Cituojant pranešimą būtina jį pakomentuoti. Draudžiama tiesiog cituoti kito nario pranešimą nieko nepridedant. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 48val.) 2.3. Draudžiama kurti papildomas paskyras norint suteikti reputaciją ar siekiant kitokios naudos ar žalos. (reputacijos taškų anuliavimas, galimas blokavimas) Atsivežlgiant į situaciją prižiūrėtojai gali keisti pažeidimo bausmę, ypatingai jeigu už tą patį pažeidimą buvote bausti anksčiau. Už menkiausią pažeidimą būsite įspėjami įprastai ar šalinant turinio kūrimo galimybę, o prireikus ir blokuojami. Administracija pasilieka teisę bet kada keisti/redaguoti Taisykles!
 25. 1 point
  Projektas atgaivinamas naujos administracijos. Numatoma starto data: 2018-01-24 19:00 Pirmą mėnesį visoms privilegijoms papildomos AKCIJOS! Perkant privilegijas banku gaunat DVIGUBAI ILGESNIAM LAIKUI! Artimiausiu metu prasidės atrankos į serverių Prižiūrėtojus! Bus pildoma...