Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/22/18 in all areas

 1. 2 points
  1. Your nickname / NICK in the game ?: [Vamp][OwNeR]GoToSleep(63) 2. Administrator's Nickname from which you were blocked: Selfish 3. Throw in the link or information from the console [Optional]: [AMXBans] <pilk po pilna> STEAM_0:0:1344352070 buvo uzbaninti 2 kartu. GANXTER killed self with worldspawn [INFO] Sio Sentry ginklo lygi galima bus pakelti po 1 sekunde! selfisch killed GANXTER with sentry Serverio svetaine: uzas.lt Kicked Connecting to 80.208.228.24:27020... Trying p48/auth3/revEmu... Connection accepted by 80.208.228.24:27020 * Privileges set * Password accepted * Pri --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- {HASHIR JADOON} dropped {HASHIR JADOON} has left the game[S.VIP] [Stabilus] [Vamp][OwNeR]GoToSleep(63): who kicked me? Kicked Completed demo Connecting to 80.208.228.24:27020... Retrying 80.208.228.24:27020... Trying p48/auth3/revEmu... Connection accepted by 80.208.228.24:27020 * Privileges set * Password accepted * Priv 4. Are you a STEAM or NON-STEAM player? [Is not necessary]: Im Steam Player. 5. Describe the situation: server map was cs_assault.i made sentry on ct spawn and im kicked.again joined asked who kicked me,im kicked again.
 2. 2 points
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: vkz 2. Jūsų amžius: 18 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): ne dar neteko 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Tai zinoma 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: manau nemeluosiu ir prisipazinsiu kad esu naudojes kai buvau mazesnis 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena nuo 2 iki 5 valandu 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: daugiausia sio bet kartais nueinu i kitus kai tusti serveriai 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: CSDM 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:kaip dauguma cia pildanciu priziureti serverius nuo blogieciu bei matau kad jusu priziuretojai nera labai aktyvus zaidime bet labiausiai forume 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip 12. Jūsų SkypeID: theganjaman4 (nedaznai prisijungiu) steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198800784437/ 13. Ar turite mikrofoną?: Taip 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: esu is kaimo, draugiskas, linksmas kartais bunu piktas. Daug laiko praleidziu su draugais gamtoj kad prie pc megstu pasedet nebeminesiu. 15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:
 3. 1 point
  Accepted. You were kicked by admin "pilk po pilna/|RUS| [Not Admin] Silkenas" (he was changing his nick), he punished with 24 hours ban. For admin report topic author got (in forum pm) 3 EUR +1lottery ticket COUPON, which can be activated in our services system - http://services.uzas.lt P.S. Sorry for a slow complaint check.
 4. 1 point
  Kaip matau prieš porą valandų tavę užbaninęs adminas susisiekė su prižiūrėtoju ir buvai atbanintas. Jeigu adminas ateityje pakartos panašias klaidas, bus nubaustas. Kaip kompensaciją už laukimą tau į pm nusiunčiau 2 EUR vertės kuponą, kurį gali aktyvuoti mūsų paslaugų sistemoje - paslaugos.uzas.lt. Gero žaidimo ir atsiprašom už nepatogumus
 5. 1 point
  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: -CorniE 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: [TPK] R3D X 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: Demo - https://www54.zippyshare.com/v/Ar9lHwv9/file.html alias - https://www54.zippyshare.com/v/nL3OqTKR/file.html. jokių ss nedarė. Ss nepadarė, nebent čia turėjot omeny alias, nes jokių darytu tam mape ss neradau. 4. Ban priežastis : Čyteriukas turbūt. 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tave uzbanino adminas: [TPK] R3D X [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.uzas.lt/forumas [AMXBans] Priezastis: 'DEMO/SS i foruma' [AMXBans] Laikotarpis: '1 day' [AMXBans] Tavo SteamID: 'STEAM_0:0:1269998816' [AMXBans] Tavo IP: '79.132.1 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Non. 7. Aprašykite situaciją: Atėjau pašaudyti, po 2-3min banas.
 6. 1 point
  Aru nuemiou Admin, ne pirmas skundas
 7. 1 point
  1. Jūsų Slapyvardis žaidime: fokuswow2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: 3. SS/Demo Įrodymai: https://www19.zippyshare.com/v/fXv7wCUm/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pradžia 5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: wh net kelinta karta kapoja mane per siena6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti?[TAIP/NE]: net nežinau ar jis turi paslauga ar ne jeigu turetu tai taip imu
 8. 1 point
  Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] d-.-bSlEsH ✔ [ADMIN] Levi Ackerman ? [ADMIN] Robertas ✔ [VIP] Sadlife ✔ [VIP] Zaidejas ✔ DeathRun: [S.ADMIN] <END> mTm ✔ [ADMIN] R.I.P XXXTENACION ✔ [VIP] Sadlife ✔ Prizai bus uždėti iki 2019-01-010 20:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute![2018-11-10] Statistikos restartas!
 9. 1 point
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Gražinti, kad kiaurai žmones butu galima vaikščioti nes kas kartą atsiradus 2 žmonėm į tą pačią vieta tiesiog istringi o per tą laika tave šaudo sentriai. Sutvarkyti, kad saviškiu sentriu/dispenseriu ir t.t. neitu žaloti. 4. Kuo tai bus naudinga projektui: mažiau nesamonių bus turbūt ir niekas neblokuos praejimu (pasitaiko dažnai tokių).
 10. 1 point
  Mano atsiliepimai dėl update: 1. Daug bugų. 2. Bunant tr naikinant ct sentrius nuima pinigus. 3. Mega granatų dmg 300-750 o jos kainuoja tik 100$, sakyčiau per pigiai ir per daug dmg. Visi vien jais ir besimėto. 4. Tik 2 ginklus parduoda ir jie per sienas nešaudo dėl to nieko padaryt beveik negali jei nusiperki. 5. Žiauriai sunku sunaikint sentrius. 6. Animacija viskas įdomu bet dėl jos blogi hitbox'ai (šaudai į galvą o kulkos skrenda kiaurai). 7. Kalba nesutvarkyta, rusų kalba daug kur ir ne visi supras kas rašoma. 8. Rašo ant sentrių "hold r to repair" o niekas visiškai nevyksta. 9. Nors dovanu nebėra bet yra moliūgai kurie tau duoda daiktus kuriuos jau turi. 10. Dėl skinu nematomumas jau beprasmis nes vistiek mataisi ryškiai. 11. Minigunas kai pradedi šaudyt magiškai pradeda gauti kulkas į apkabą ir tik po laiko jos mažėja. 12. Kai ant sentriu nusileidi, kad juos užtobulint tu istringi ir turi eit per meniu, kad atstrigt. 13. Lazeriai beprasmiai kai dmg beveik jie nedaro. Dėl granatu tai tikrai reikia tvarkyti ir ginklų pasirinkimų. Nes anksčiau buvo geriau, kad bet kada galėdavai pasikeist.
 11. 1 point
  Priimta. Žaidėjas "Aidas" neteko savo S.ADMIN (galiojimas:7d) paslaugos už free baną. Tu atbanintas.
 12. 1 point
  Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] Inproof✔ [ADMIN] aiDas ✔ [ADMIN] SadLife✔ [VIP] selfisch✔ [VIP] Eagle04✔ DeathRun: [S.ADMIN] SadLife✔ [ADMIN] Vienuolis✔ [VIP] GrieTinele✔ Prizai laimėtojams bus uždėti iki 2018-10-03 20:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 13. 1 point
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: Serveriui CSDM3. Jūsų pasiūlymas: Idėti kokių nors modintų ginklų, ar tai bazūką ar stipresni vienašūviai snaiperiai kaip awp tik stipresni ir t.t.4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Manau serveris sulauktu daugiau dėmesio savo išskirtinumu.
 14. 1 point
  Man pofig per ka tu ten leidai... Nors ir su ausinim sedziu, taves tai neturetu rupet... Faktas kad besini savo muzona leist!
 15. 1 point
  Sveikas atvykęs, malonu susipažinti
 16. 1 point
 17. 1 point
  kiek zinau antycheat bus idetas su atnaujinimais.atnaujinimai turetu but greitu metu.
 18. 1 point
 19. 1 point
  Įkelk ss į zippyshare
 20. 1 point
  Labas, Uzo tauta! Šiandieną papasakosiu Jums apie projekto atgimimą! Galvojat apie kokį Counter-Strike "atgimimą" gali eit kalba įpūsėjus vasaros orams? Puikiai suprantame, jog prasidėjus vasarai virtualaus gyvenimo tempai sulėtėja, ypatingai ties žaidimais. Tačiau jie nesustoja! Naudodamiesi šia proga, o taip pat atsiradus daugiau laisvo laiko, nieko nelaukdami stengiamės užbaigti visus darytus atnaujinimus, išpildyti planus ir atverti vasaros sezoną su naujais pojūčiais. Šiek tiek įvedant Jūs į mūsų pokyčių seką dalinuosi pagrindiniais projekto kaitos punktais: * Nauja paslaugų sistema * Netiesioginis susijungimas su Jailas.lt projektu Nauji serveriai: Surf, War3FT (daugiau INFO pasirodys artimiausiu metu) Grįžtant prie pagrindinės šios temos naujienos, pristatau naujos paslaugų sistemos galimybes: * Patogus naudojimas, sistemos kalbos nustatymas bei aktyvių paslaugų sąrašai, statistikos * Paskyros - norint naudotis visom siūlomom naujovėm turėsite užsiregistruoti sistemoje * Prisijungus matomas Jūsų balansas abiejuose mūsų projektuose (Jailas.LT ir Uzas.LT) * Pildant balansą Jūsų išleisti pinigai fiksuojami ir kaupiami paramos bonusai, tai mūsų kuklus "AČIŪ" už buvimą su mumis ir projekto palaikymą 😉 * Nestandartiniai pildymo bonusai - konkursų metu suteiktas terminuotas bonusas balanso pildymui. * Pildydami balansą viename mūsų projekte, gaunate 25proc. išleistos sumos į antrąjį! * Paslaugų valdymas - suteiktos galimybės keisti turimų privilegijų saugojimo tipą (iš IP į nick/SID ir atvirkščiai) bei atsisakyti paslaugos susigrąžinant dalį išleistos sumos! * Paslaugų aktyvavimas ant IP arba NICK/SID su slaptažodžiu! * Naujų paslaugų tipai - JailBreak taškų, Umbrella Swarm/DeathRun/Surf XP bei prestižų užsakymas, nick apsaugojimas slaptažodžiu. * Loterijos sistema - automatiškos loterijos, pagrindinė iš jų vyksta surinkus 10 loterijos bilietų (vieno bilieto įprasta kaina 1€), kuomet iš dalyvių automatiškai išrenkamas vienas laimėtojas, kuriam atitenka 80% loterijoje surinktų pinigų! Loterijos bilietai taip pat bus dalinami konkursų metu! * Lengvesnis prizų atsiėmimas iš statistikos restartų - patekus į TOP5 artėjant prie mėnesio pabaigos serveryje būsite informuotas apie rekomendaciją įvesti/išsaugoti Jūsų paslaugų sistemos unikalų ID, ko pasekoje atitinkamas pinigų kiekis Jūsų balanse pasirodys IŠKART PO STATISTIKOS RESTARTO. * Įprasto unban kaina 1€, amžino bano nusiėmimo - 2€. * Kuponų sistema - galėsit pasiimti savo prizus įvesdami Administracijos suteikiamus (konkursų ir pnš. atvejais) kuponų kodus. Be to, norėčiau nuoširdžiai padėkoti VISIEMS žaidėjams, be Jūsų šis projektas negyvuotų, MILŽINIŠKAS AČIŪ, kad renkatės smagiai praleisti laiką būtent pas mus. 🙂
 21. 1 point
  Aidelis tavo admin prailgintas +60d.
 22. 1 point
  Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] Aidelis [ADMIN] Vaflis.;] [ADMIN] Shazam DeathRun: [S.ADMIN] <END> mTm [ADMIN] NepaÅ¡ audau visiÅ¡ kai [VIP] Gabija Šįkart DeathRun serverio prizai šiek tiek mažesni, kadangi serveris neseniai paleistas ir didelio aktyvumo jame nėra. Tuo tarpu CSDM serverio TOP3 nugalėtojus tegaliu pagirti už puikų aktyvumą. Prizai bus uždėti iki 2018-03-03 20:00! Edit: Visi prizai jau uždėti! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 23. 0 points
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: dedis 2. Jūsų amžius: 13 bet rugpjucio 12 bus 14 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ):nesu 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: taip esu naudojes wh 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena praleidziu gal apie 4h per savaite gal apie 25h 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne ir Jaile megstu apsilankyti 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:csdm bet megstu surf ,ir cs go modus anksciau zaisdavau kitam projekte 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:taip 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:priziureti tvarka serveriuose, apsaugoti nuo cyteriu ir kenkeju , padeti projektui 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:taip suprantu 12. Jūsų SkypeID:evaldas.rakauskas bet geriau rasyti i asmenine zinute nes skype maziau bunu 13. Ar turite mikrofoną?:taip 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį esu draugiskas linksmas malonus paslaugus. megstu futbola,keliauti uzsienyje,vazineti dviraciu,slidineti
 24. -1 points
  Anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: lambda 2. Jūsų amžius: 13 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Taip, esu, būtent šitam serveryje.Išbuvau gal kokius 2 mėnesius. Palikau pats, kadangi nebebuvo laiko. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Beabejo, buvęs prižiūrėtojas, viską sugebu. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip aišku ne, siekiau kituose serveriuose prižiūrėtojų, todėl negalėjau čytint, ir asmeniškai nečytinu ir čyterių netoleruoju. 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: į dieną kažkur 5h, tai į savaitę kokias 50h 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip. 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrune, kad ir vienas, tačiau žaidžiu. + dar reklamuoju šitą serverį kituose žaidimuose ar serveriuose. 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip. 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Taip, suvokiu, kadangi esu buvęs tai suprantu. Mano manymu , Prižiūrėtojas yra didžiausias baudėjas serveriuose. Būdamas prižiūrėtoju negali būti negriežtas ir atkaklus, kadangi kitaip neprigausi tų čyterių ir serveryje žaisti bus beprasmiška. Visus čyterius iš eilės būtina banint. 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu. taisyklės padės nevisuose situacijuose, bet manau, griežtu visgi truputį būčiau, kadangi serveryje yra tokių žmonių, kurie neklauso, šneka nesamonęs per ''K'' raidę nebūdami 14 metų. Man pačiam yra 13 metų, tačiau manau tai nepakeistų mano kokybiško darbo. 12. Jūsų SkypeID: Ewanas., jeigu nesusisieksit, numeskit savo į a.ž. 13. Ar turite mikrofoną?: Turiu. 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na , mano vardas Rokas. Gyvenu šilalėje, tauragės apskrityje, kitaip sakant kaip ir Klaipėdoje. Mėgstu tvarką, kokybišką darbą. Esu gana draugiškas, nemėgstu ginčytis, truputį esu kerštingas, tačiau viskas bus okei ;x. Labai mėgstu žaisti krepšinį, kadangi tai ir yra mano hobis. Krepšinį turbūt žaidžiu nuo antros klasės, o dabar būdamas septintoku tikrai sugebu gerai pažaisti. Patinka susibendrauti su nematytais žmonėmis, susipažinti, ir net galbūt tapti labai gerais draugais! 15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: 1. https://vocaroo.com/i/s1zyecIFeeM7 2.https://vocaroo.com/i/s1K7Q7ryiCL6 Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, raštu ar per pokalbį dar nežinoma. Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką. * Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo". *Visi atsakymai privalo būti išsamūs. Pridedu: Apklausoje dalyvaus tikrai ne kiekvienas atrankos dalyvis. Į apklausą pateks tik keli kandidatai, kurie turės galimybę tapti serverių Prižiūrėtojais. Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą.
 25. -2 points
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Shape 2. Jūsų amžius: 14 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Ne buves Prižiūrėtoju 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 30Min - 1h 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne ir jailas.lt žaidžiu 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Taip 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Jo 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Nu čia šiaip norečiau pabuti pirma karta Prižiūrėtoju 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu 12. Jūsų SkypeID: Velnias11211 13. Ar turite mikrofoną?: Taip 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Nu nusipirkau paprasta admina ir toks žaidėjas keikės ant manes ir aš uzmutinau , o blogai buvo kai keikius bet dabar jos nenaudoju. 15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: