De|C|

Administratoriai
 • Content count

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  6

De|C| paskutinį kartą laimėjo Vasaris 11

De|C| turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

5 Neutrali

2 Followers

Paskutiniai profilį aplankę nariai

150 profilio peržiūros
 1. Unban xujne

  Priimta. Temos autorius švarus.
 2. RetnouC* prisistato

  Sveikas prisijungęs prie "naujojo" uzo
 3. Žaidėjų taisyklės, galiojančios visiems žaidėjams be išimties: 1.1. Griežtai draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias priemones(čytus, neleistinus alias, cfg). [Amžinas Ban] 1.2. Įžeidinėti kitus žaidėjus yra draudžiama. [mute/20-120min Ban] 1.3. Keiktis per paprastą chatą leidžiama(proto ribose), per adm chatą - draudžiama. [30-120min. Ban] 1.4. Kalbėti mikrofonu gali kiekvienas žaidėjas nuo 14 metų, jeigu neleidžia pašalinių garsų/nekalba nesąmonių/netrukdo kitiems žaidėjams. [30-180min. Ban] 1.5. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančius modelius. [1-30d. Ban] 1.6. Draudžiama naudotis bet kokiais serverio/žemėlapių bugais/klaidomis.[30-2880min. Ban] 1.7. Griežtai draudžiama reklamuoti kitus internetius portalus nesusijusius su Uzas.lt projektu.[1d-amžinas Ban] 1.8. Šiame serveryje tyhinti/campinti nedraudžiama. 1.9. Draudžiama būti su įžeidžiančiu slapyvardžiu/nick. [kick/30-180min. Ban] 2.0. Draudžiama provokuoti žaidėją, kad tas pradėtų keiktis/įžeidinėti. [Bausmė pagal situaciją] 2.1. Draudžiama keisti map/žemėlapį likus daugiau nei 5 minutėms.Privalo būti balsavimas: amx_vote Keiciam_zemelapi TAIP NE [Ban 60/120.] 2.2. Draudžiama floodinti admin chat'e. [30-600min. Ban] 2.3. Siekti žemėlapio tikslo (užgrobinėti priešų prisikėlimo taškus) NEPRIVALOMA. Administratorių taisyklės: 2.4. Griežtai draudžiama naudoti tokias komandas kaip ban/kick/slay/slap/teammenu be rimtos priežasties.(Admin įspėjimas/Privilegijų netekimas) 2.5. Griežtai draudžiama skelbti įžeidžiančius, necenzūrinius balsavimus "amx_vote" (Admin įspėjimas/2-24val. Ban) 2.6. Griežtai draudžiama išsidirbinėti su savo privilegijomis.(Admin įspėjimas/Privilegijų netekimas) 2.7. Griežtai draudžiama į ban priežastį rašyti keiksmažodžius/įžeidimus. (Admin įspėjimas/Privilegijų netekimas) 2.8. Griežtai draudžiama baninti žaidėją neįsitikinus kad jis tikrai yra kaltas.(Admin įspėjimas/Privilegijų netekimas) 2.9. Griežtai draudžiama dėti ban nekaltiems žaidėjams(Free Bans) (Privilegijų netekimas + Ban) 3.0. Draudžiama floodinti/masiškai keiktis/įžeidinėti per amx_psay chat'ą.(30-240min. Ban) 3.1. Draudžiama keičiant žemėlapį pateikti mažiau nei 2 žemėlapių pasirinkimus. Administratoriai pažeidę šias taisykles būna baudžiami nuo ban gavimo iki privilegijų netekimo + amžino ban. Pagal situaciją ban laikas gali būti sutrumpintas/padidintas. Uzas.lt Administracija pasilieka teisę bet kada keisti/redaguoti Taisykles!
 4. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] KieTas*ManTas* [ADMIN] Shazam [ADMIN] Aidelis DeathRun: [S.ADMIN] Andriusha [ADMIN] Road to VAC [VIP] trolis111 Šįkart DeathRun serverio prizai šiek tiek mažesni, kadangi serveris neseniai paleistas ir didelio aktyvumo jame nėra. Tuo tarpu CSDM serverio TOP3 nugalėtojus tegaliu pagirti už puikų aktyvumą. Prizai bus uždėti iki 2018-02-03 20:00! Edit: Visi prizai jau uždėti! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 5. Prisistatau Andriusha

  Sėkmės projekte! P.S. Jeigu turi kokių nors pasiūlymų ar pastebėjimų dėl DeathRun serverio, būtinai pasidalink savo mintimis "Pasiūlymai" skiltyje. Galbūt ji patiks kitiems ir bus įgyvendinta, tuo pačiu ir tau smagiau bus žaisti
 6. Pasiūlymų anketa

  Pasiūlymų anketa: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: 3. Jūsų pasiūlymas: 4. Kuo tai bus naudinga projektui?:
 7. Sveiki - Algis

  Sveikas! Tikiuosi tau pavyks projekte pasiekti anketoje minimų dalykų. Sėkmės P.S. Pirma fotkė cool.
 8. Visi norintys prisistatyti privalės užpildyti žemiau pateiktą anketą. Patartina atsakyti į visus punktus kuo išsamiau, tai gali praversti ne tik žaidėjams geriau Jūs pažinti, tačiau taip pat pildant į prižiūrėtojo (-os) ar moderatoriaus (-ės) pareigas. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Jūsų tikrasis vardas?: Jūsų amžius?: Iš kokio miesto esate?: Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Apibūdinkite savo charakterį: Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Kaip sužinojote apie šį projektą?: Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Taisyklės/Informacija: 1. Būtina laikytis bendrų forumo taisyklių. 2. Temos komentaras turi susidaryti mažiausiai sudaryti 5 žodžius, turite pasakyti ką manote apie žmogų, už tos pačios žinutės kartojimąsį skirtingose temose būsite baudžiami. 3. Draudžiama keiktis/įžeidinėti, rašyti dalykus, nesusijusius su pristatymo tema. 4. Temos pavadinime privalo būti autoriaus žaidimo slapyvardis/nickname ar vardas. 5. Draudžiama įkelti kito žmogaus nuotrauką į savo prisistatymo anketą. 6. Kuriant prisistatymo temą privaloma naudotis viršuje pateikta anketa ir atsakyti į didžiąją dalį klausimų.
 9. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Artimiausiu metu bus sukurta pamoka kaip rasti ir įkelti DEMO/SS Taisyklės/Informacija: - Pildant sukčių reportavimo anketą draudžiama vartoti keiksmažodžius/įžeidimus. - Reportavimo anketas rašyti ATSKIROJE/NAUJOJE temoje! - Anketos be SS/Demo įrodymų bus ATMESTOS. - Už priviliegijuoto asmens reportavimą jūs gaunate VIP 5 dienoms.(Jeigu buvo padarytas rimtas nusižengimas kaip Mass Free Banai, free kick ar pnš.) - Pašaliniai pranešimai bus trinami ir už juos gausite įspėjimą!
 10. Forumo taisyklės

  Taisyklės, galiojančios visiems forumo nariams be išimties. 1.1. Draudžiama įžeidinėti, keiktis. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 3d) 1.2. Privaloma rašyti pilnus, turtingus ir nebereikšmius pranešimus. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 48val.) 1.3. Draudžiama bet kokia kenkėjiška, pažeidžianti įstatymus ar reklamuojanti informacija. 1.4. Draudžiama dėti teigiamą ar neigiamą reputacijos tašką be priežasties susijusios su pranešimo turiniu. 1.5. Draudžiama siųsti masines asmenines žinutes. 1.6. Kuriant temą privaloma rašyti aiškius/suprantamus pavadinimus, atspindinčius jos turinį. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 24val.) 1.7. Draudžiama būsenos atnaujinime įkelti nuorodą nepakomentavus jos. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 3d) 1.8. Draudžiama kurti temas neatitinkamoje skiltyje. 1.9. Draudžiama rašyti "ne į temą"/free postinti (off topic). (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 48val.) 2.1. Draudžiama rašyti kelis pranešimus iš eilės(double post, 2 pranešimai iš eilės). Jeigu norite papildyti ar pakeisti ankstesnį pranešimą - naudokites "Redaguoti" funkcija. 2.2. Cituojant pranešimą būtina jį pakomentuoti. Draudžiama tiesiog cituoti kito nario pranešimą nieko nepridedant. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 48val.) 2.3. Draudžiama kurti papildomas paskyras norint suteikti reputaciją ar siekiant kitokios naudos ar žalos. (reputacijos taškų anuliavimas, galimas blokavimas) Atsivežlgiant į situaciją prižiūrėtojai gali keisti pažeidimo bausmę, ypatingai jeigu už tą patį pažeidimą buvote bausti anksčiau. Už menkiausią pažeidimą būsite įspėjami įprastai ar šalinant turinio kūrimo galimybę, o prireikus ir blokuojami. Administracija pasilieka teisę bet kada keisti/redaguoti Taisykles!
 11. Atsibaninimo Anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: 4. Ban priežastis : 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: Artimiausiu metu bus sukurta pamoka kaip rasti ir įkelti DEMO/SS Taisyklės: - Pildant Atsibaninimo anketą negalima vartoti keiksmažodžių/įžeidimų. - Pildyti anketą atskyroje temoje! - Anketos be SS/Demo įrodymų bus Atmestos. ( Išimtis: Neteisinga blokavimo priežastis, per ilgas laikas ) - Naujos temos be aukščiau užpildytos anketos VISADA bus atmetamos arba tiesiog netikrinamos, o vėliau - ištrintos. - Draudžiama keisti(ar/ir kelti į talpyklą, kurį keičia) SS/nuotraukų formatą. Privaloma pateikti neredaguotus .bmp formato SS įrodymus! Failų talpinimui rekomenduojame www.zippyshare.com
 12. Anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 2. Jūsų amžius: 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: 12. Jūsų SkypeID: 13. Ar turite mikrofoną?: 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: 15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, raštu ar per pokalbį dar nežinoma. Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką. * Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo". *Visi atsakymai privalo būti išsamūs. Pridedu: Apklausoje dalyvaus tikrai ne kiekvienas atrankos dalyvis. Į apklausą pateks tik keli kandidatai, kurie turės galimybę tapti serverių Prižiūrėtojais. Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą. Anketas pildyti šioje temoje!
 13. Uzas.lt STARTAS

  Projektas atgaivinamas naujos administracijos. Numatoma starto data: 2018-01-24 19:00 Pirmą mėnesį visoms privilegijoms papildomos AKCIJOS! Perkant privilegijas banku gaunat DVIGUBAI ILGESNIAM LAIKUI! Artimiausiu metu prasidės atrankos į serverių Prižiūrėtojus! Bus pildoma...