Scott

Administratoriai
 • Content count

  82
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  28

Scott paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 10

Scott turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

34 Excellent

Paskutiniai profilį aplankę nariai

2099 profilio peržiūros
 1. Scott

  Superban

  Superbans don't work properly, I tested it long time ago. After CSDM update will be anti-cheat like in our other (jailas.lt) servers +spec bans made by us.
 2. Make him amx_ss, your ss can't prove that he uses software, even if he is saying so.
 3. Scott

  free ban [Ep!c]Ern!s :3

  Jau nuimti visi jo uždėti banai, jis neteko savo Mega-ADMIN (15d) paslaugos bei gavo 2 amžinus banus
 4. Scott

  Free banas

  Jau nuimti visi jo uždėti banai, jis neteko savo Mega-ADMIN (15d) paslaugos bei gavo 2 amžinus banus
 5. Scott

  kazkas is sio serverio. Paaiskink prasau

  Jeigu žaidėjas gauna amžiną baną, tai nereiškia, kad jis neturi galimybės vėl žaisti. Taip nutiko ir šiuo atveju - žaidėjas nusipirko unban (jo banas nusiėmė), todėl už jo senus nusižengimus negali būti baudžiama. P.S. Kai žaidėjas nuperka unban, jo banas neberodomas banų sąraše (uzas.lt/banai), tad banų paieškoje galima suvesti nick ir pasitikrinti žaidėjas turi aktyvių banų, ar ne.
 6. Atbanintas. "SEPTYNI" ir "asas" tas pats asmuo. Jis neteko savo S.ADMIN (10d) paslaugos +gavo amžiną baną. Atsakymas čia:
 7. Atbanintas. "SEPTYNI" ir "asas" tas pats asmuo. Jis neteko savo S.ADMIN (10d) paslaugos +gavo amžiną baną.
 8. Scott

  free ban Lapinasas

  Atbanintas. Turėdamas begalines kulkas šaudei +- apytiksliai tiktai, stebėdamas kur prideda $. Nematau wh požymių.
 9. Scott

  Unban/Lapinasas

  Unbanned. Pagal demo matosi, jog žaidėjas buvo lengvai matomas iš šaudymo efekto. Vėliau dar vienas žaidėjas buvo permatomas (pastebiu - ne "nematomas", o permatomas, t.y. ne pilnai nematomas), bet ten lengvai pastebėt galima buvo. Kadangi spectinta nebuvo, tai akivaizdu, jog banas nepelnytas. Admin "Kristute" gauna perspėjimą, kad būtų atidesnė.
 10. Scott

  Lapinasas

  Dėl pagrindinio (temos) skundo. Sekančiame žemėlapyje buvo dėtas ne žėmalapių balsavimas (ne vote maps), o tiesiog balsavimas, ar žaidėjai nori mažesnio mapo. Todėl už tą negalima buvo banint.. Aironas galbūt nepaaiškino to, kai sakė nepildyt unban anketos, nes peržiūrėjo demo. Pasitikslinu: jeigu žemėlapis per didelis, o žaidėjų mažai (t.y. sudėtinga žaisti, nes išeina ne pasišaudymas o priešų ieškojimas), tai galima dėti balsavimą ar žaidėjai nori mažesnio mapo, ir tada, jeigu atsakymas teigiamas, galima keisti žemėlapį likus daugiau nei 5min. Ir visgi, Lapinasas rekomenduoju atsargiau su privilegijomis elgtis, nes, į tą 'didesnį' mapą pats pakeitei prieš tai.. (žinoma, gali būt kad nežinojai kokio dydžio mapas ar pan., todėl tai iš dalies pateisinama). L 03/16/2020 - 16:33:54: Vote: "Lapinasas<1023><>" vote custom (question "Change map?") (option#1 "Yes") (option#2 "No") L 03/16/2020 - 16:34:06: Vote: Voting successful (got "7") (needed "1") (result "Change map? - Yes") L 03/16/2020 - 16:35:05: Vote: "Lapinasas<1023><>" vote maps (map#1 "de_rats_1337") (map#2 "css_nuke") (map#3 "cs_max") (map#4 "fy_snow") L 03/16/2020 - 16:35:17: Vote: Voting successful. Map will be changed to css_nuke L 03/16/2020 - 16:35:21: -------- Mapchange to css_nuke -------- L 03/16/2020 - 16:37:53: Vote: "Lapinasas<1023><>" vote custom (question "Change map in to smaller one?") (option#1 "Yes") (option#2 "No, its good") L 03/16/2020 - 16:38:05: Vote: Voting successful (got "4") (needed "1") (result "Change map in to smaller one? - Yes") L 03/16/2020 - 16:40:02: Stasenas LT :)<959><TERRORIST> uzbanino Lapinasas ant 3 hours (180 minuciu). Priezastis: keitimas mep .
 11. Scott

  Lapinasas

  Dėl bano 'ss į forumą' reikia atskirą temą pildyti.. Banas baigėsi prieš 20min.
 12. Scott

  Dusperis

  Priimta. Iš tikrųjų pats kažkiek nusižengei, nes negalima daryti nuotraukų žaidėjui vien dėl to, kad jis tave nužudė.. (jeigu kyla įtarimas, reikia nueiti į spec ir nors kažkiek pastebėti žaidėją, kad prieš reikalaujant ss turėtų pagrįstų įtarimų). Tačiau pažeidėjo elgesys neatitinka savo statuso(ir šiuo atveju nesvarbu, kad tai pirktinis prižiūrėtojas), todėl jam uždėtas įspėjimas. Kadangi jis surinko 4 įspėjimus - pažeidėjo "dsuperis" pirktas statusas nuimtas. Ačiū už nusižengimo informavimą 👍
 13. Scott

  [Owner] D3ATH K!LL3R

  Gauni įspėjimą. Kadangi banas jau nuimtas ir tikėtina, kad žaidėją naujas demo, tai tema rakinama.
 14. Scott

  ?

  Ban tipas buvo pakeistas į IP, tau jo neberodys.
 15. Scott

  is oro banas ir net ne mano nick

  Pakeičiau bano tipą, dabar tau jo nebeturėtų rodyti Ši situacija įvyko dėl to, jog tavo interneto tiekėjas ("splius") suteikia daugeliui savo klientų tą patį IP adresą. To pasekoje, vienas iš splius klientų čytino ir gavo baną ant IP, o kadangi Jūsų IP sutampa, tai baną rodė ir tau. Jeigu vėl kažkas panašaus nutiks - kreipkis, padėsim