Scott

Administratoriai
 • Content count

  86
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  31

Scott paskutinį kartą laimėjo Kovas 6

Scott turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

40 Excellent

Paskutiniai profilį aplankę nariai

2362 profilio peržiūros
 1. Scott

  Skundas-Lightas fre banina

  Banas nuimtas. Adminui "Lightas" uždėtas 24val. perspėjamasis banas už blokavimą neįsitikinus/visiškai nespectinus. Jeigu situacija pasikartos, bausmė bus griežtesnė ir privilegijos galės būti nuimtos/apribotos dėl netinkamo admin komandų naudojimo. Žaidėjui nupirkus unban prarandama teisė jį ateityje baudžiant atsižvelgti į tą jo nusižengimą, išskyrus bausmės griežtinimo atvejus. Be to, bet kokiu atveju dedant baną už čytus (arba įtarimą čytinimu) PRIVALOMA pagrįstai tuo įsitikinti(spectinti ir pastebėti labai įtartinas vietas, indikuojančias tikėtiną čytinimą), o ne tiesiog 'tikrinti' dedant baną su priežastim 'demo į forumą'...
 2. Scott

  [2020] Halloween event - Collect skeleton bones!

  Skeleton bones collection contest WINNERS: For winners: Please contact @𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼 to receive prizes. Congratulations
 3. Scott

  [2020] Helovyno konkursai - skeletų kaulų rinkimas!

  Skeletų konkurso laimėtojai: Visi laimėtojai susisiekite su @𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼 dėl prizų atsiėmimo. Sveikinimai
 4. Atbanintas. Pažeidėjas(-a) "Block" neteko savo ADMIN (galiojimas: 10d) paslaugos ir gavo 7d baną. Be to, tikėtina tai nebuvo tikras "Block", nes matau lietuvišką IP ir tikras nick yra "['Verdensko']Gabija". Šis asmuo atsijungė, prisijungė su "Block" nick ir iškart uždėjo baną temos autoriui.
 5. Scott

  Superban

  Superbans don't work properly, I tested it long time ago. After CSDM update will be anti-cheat like in our other (jailas.lt) servers +spec bans made by us.
 6. Make him amx_ss, your ss can't prove that he uses software, even if he is saying so.
 7. Scott

  free ban [Ep!c]Ern!s :3

  Jau nuimti visi jo uždėti banai, jis neteko savo Mega-ADMIN (15d) paslaugos bei gavo 2 amžinus banus
 8. Scott

  Free banas

  Jau nuimti visi jo uždėti banai, jis neteko savo Mega-ADMIN (15d) paslaugos bei gavo 2 amžinus banus
 9. Scott

  kazkas is sio serverio. Paaiskink prasau

  Jeigu žaidėjas gauna amžiną baną, tai nereiškia, kad jis neturi galimybės vėl žaisti. Taip nutiko ir šiuo atveju - žaidėjas nusipirko unban (jo banas nusiėmė), todėl už jo senus nusižengimus negali būti baudžiama. P.S. Kai žaidėjas nuperka unban, jo banas neberodomas banų sąraše (uzas.lt/banai), tad banų paieškoje galima suvesti nick ir pasitikrinti žaidėjas turi aktyvių banų, ar ne.
 10. Atbanintas. "SEPTYNI" ir "asas" tas pats asmuo. Jis neteko savo S.ADMIN (10d) paslaugos +gavo amžiną baną. Atsakymas čia:
 11. Atbanintas. "SEPTYNI" ir "asas" tas pats asmuo. Jis neteko savo S.ADMIN (10d) paslaugos +gavo amžiną baną.
 12. Scott

  free ban Lapinasas

  Atbanintas. Turėdamas begalines kulkas šaudei +- apytiksliai tiktai, stebėdamas kur prideda $. Nematau wh požymių.
 13. Scott

  Unban/Lapinasas

  Unbanned. Pagal demo matosi, jog žaidėjas buvo lengvai matomas iš šaudymo efekto. Vėliau dar vienas žaidėjas buvo permatomas (pastebiu - ne "nematomas", o permatomas, t.y. ne pilnai nematomas), bet ten lengvai pastebėt galima buvo. Kadangi spectinta nebuvo, tai akivaizdu, jog banas nepelnytas. Admin "Kristute" gauna perspėjimą, kad būtų atidesnė.
 14. Scott

  Lapinasas

  Dėl pagrindinio (temos) skundo. Sekančiame žemėlapyje buvo dėtas ne žėmalapių balsavimas (ne vote maps), o tiesiog balsavimas, ar žaidėjai nori mažesnio mapo. Todėl už tą negalima buvo banint.. Aironas galbūt nepaaiškino to, kai sakė nepildyt unban anketos, nes peržiūrėjo demo. Pasitikslinu: jeigu žemėlapis per didelis, o žaidėjų mažai (t.y. sudėtinga žaisti, nes išeina ne pasišaudymas o priešų ieškojimas), tai galima dėti balsavimą ar žaidėjai nori mažesnio mapo, ir tada, jeigu atsakymas teigiamas, galima keisti žemėlapį likus daugiau nei 5min. Ir visgi, Lapinasas rekomenduoju atsargiau su privilegijomis elgtis, nes, į tą 'didesnį' mapą pats pakeitei prieš tai.. (žinoma, gali būt kad nežinojai kokio dydžio mapas ar pan., todėl tai iš dalies pateisinama). L 03/16/2020 - 16:33:54: Vote: "Lapinasas<1023><>" vote custom (question "Change map?") (option#1 "Yes") (option#2 "No") L 03/16/2020 - 16:34:06: Vote: Voting successful (got "7") (needed "1") (result "Change map? - Yes") L 03/16/2020 - 16:35:05: Vote: "Lapinasas<1023><>" vote maps (map#1 "de_rats_1337") (map#2 "css_nuke") (map#3 "cs_max") (map#4 "fy_snow") L 03/16/2020 - 16:35:17: Vote: Voting successful. Map will be changed to css_nuke L 03/16/2020 - 16:35:21: -------- Mapchange to css_nuke -------- L 03/16/2020 - 16:37:53: Vote: "Lapinasas<1023><>" vote custom (question "Change map in to smaller one?") (option#1 "Yes") (option#2 "No, its good") L 03/16/2020 - 16:38:05: Vote: Voting successful (got "4") (needed "1") (result "Change map in to smaller one? - Yes") L 03/16/2020 - 16:40:02: Stasenas LT :)<959><TERRORIST> uzbanino Lapinasas ant 3 hours (180 minuciu). Priezastis: keitimas mep .
 15. Scott

  Lapinasas

  Dėl bano 'ss į forumą' reikia atskirą temą pildyti.. Banas baigėsi prieš 20min.