Scott

Administratoriai
 • Content count

  70
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  21

Everything posted by Scott

 1. Scott

  [Owner] D3ATH K!LL3R

  Gauni įspėjimą. Kadangi banas jau nuimtas ir tikėtina, kad žaidėją naujas demo, tai tema rakinama.
 2. Anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 2. Jūsų amžius: 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: 12. Jūsų SkypeID: 13. Ar turite mikrofoną?: 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: 15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, raštu ar per pokalbį dar nežinoma. Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką. * Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo". *Visi atsakymai privalo būti išsamūs. Pridedu: Apklausoje dalyvaus tikrai ne kiekvienas atrankos dalyvis. Į apklausą pateks tik keli kandidatai, kurie turės galimybę tapti serverių Prižiūrėtojais. Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą. Anketas pildyti šioje temoje!
 3. Scott

  ?

  Ban tipas buvo pakeistas į IP, tau jo neberodys.
 4. Scott

  is oro banas ir net ne mano nick

  Pakeičiau bano tipą, dabar tau jo nebeturėtų rodyti Ši situacija įvyko dėl to, jog tavo interneto tiekėjas ("splius") suteikia daugeliui savo klientų tą patį IP adresą. To pasekoje, vienas iš splius klientų čytino ir gavo baną ant IP, o kadangi Jūsų IP sutampa, tai baną rodė ir tau. Jeigu vėl kažkas panašaus nutiks - kreipkis, padėsim
 5. Atsiprašau už pavėluotą atsakymą - pažeidėjas "Last T" neteko privilegijų.
 6. Scott

  un ban L U X

  Based on server logs I shorten the ban time to 7 days, next time without demo appeal won't be checked.
 7. Scott

  Manau Free kick

  Kaip matau pažeidėjas jau gavęs 24val. baną, jeigu jis vėl nusižengs - neteks privilegijų ir gaus ilgesnį baną.
 8. Scott

  Free Kicked

  Please check your PM (Personal Messages on forum). Prašau peržiūrėk savo PM.
 9. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] PurGe ✔~ [ADMIN] aiDas ✔ [ADMIN] WhereAreYouNow?! ✔ [VIP] blabla ✔ [VIP] Miljakovac 1970 ✔ DeathRun: [S.ADMIN] aiDas ✔ [ADMIN] VAC'AS ✔ [VIP] Mires Kristus ✔ Prizai bus uždėti iki 2019-07-04 23:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. ? - susisiekti dėl prizo suteikimo (turint statistikos saugojimo tipą ant NICK/SteamID ir pan.) Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 10. Scott

  Free Kicked

  Could you paste info from console?
 11. Scott

  Unban Guest

  Atbanintas.
 12. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] LightsInSmoke ✔ [ADMIN] GoToSleeP(63) ✔ [ADMIN] prakatit ✔ [VIP] PurGe ✔ [VIP] blabla ✔* DeathRun: [S.ADMIN] vkz ✔ [ADMIN] <END> mTm ✔ [VIP] LightsInSmoke ✔ Prizai bus uždėti iki 2019-06-03 23:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. ? - susisiekti dėl prizo suteikimo (turint statistikos saugojimo tipą ant NICK/SteamID ir pan.) Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 13. Scott

  {_@__@_}

  Tokiu atveju reiktų įkelt demo, be įrodymų negalim bausti.
 14. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] [VamP][OwNeR]GoToSleeP(63) ✔ [ADMIN] d-.-bSlEsH ✔ [ADMIN] LightsInSmoke ✔ [VIP] Bazoka.01 ✔ [VIP] Miljakovac 1970 ✔ DeathRun: [S.ADMIN] vkz ✔ [ADMIN] KENGURA ✔ [VIP] LightsInSmoke ✔ Prizai bus uždėti iki 2019-05-03 23:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. ? - susisiekti dėl prizo suteikimo (turint statistikos saugojimo tipą ant NICK/SteamID ir pan.) Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 15. Scott

  Free Ban | vkz

  Unbanned. Admin "Gorski" copied "vkz" nick. He got 24h ban and his S.ADMIN (13d) was removed.
 16. Scott

  VEL Free BAN from Carlis

  +Pažeidėjo "Carlis" Mega-ADMIN paslauga buvo pakeista į VIP.
 17. Scott

  Free ban nuo Super

  Priimta. Banas jau pasibaigęs (buvo 20val). Pažeidėjas "LIS" ("Gorski") gavo 48val baną. Prižiūrėtojui "super" uždėtas įspėjimas dėl neatidumo. Temos autoriui, už patirtus nepatogumus ir praneštą admino nusižengimą, asmenine žinute (PM) išsiųstas 1 EUR kupono kodas, kuris gali būt panaudotas mūsų paslaugų sistemoje - http://paslaugos.uzas.lt/
 18. Scott

  Free ban | LIS

  Pažeidėjas "LIS" ("Gorski") gavo 48val baną.
 19. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] Gorski ✔ [ADMIN] [AK][Real | Owner] H!TMAN )---> ✔ [ADMIN] [VamP][OwNeR]GoToSleeP(63) ✔ [VIP] Eagle04 ✔ [VIP] selfisch ✔ DeathRun: [S.ADMIN] *|M-e-D-o|* ✔ [ADMIN] aiDas ? [VIP] Deivis ✔ Prizai bus uždėti iki 2019-04-05 23:00! Privilegijų trukmė: 40 dienų. (+10 dienų pridėta dėl restarto vėlavimo) ? - susisiekti dėl prizo suteikimo (turint statistikos saugojimo tipą ant NICK/SteamID ir pan.) Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 20. Scott

  Free Kick | Selfish

  Accepted. You were kicked by admin "pilk po pilna/|RUS| [Not Admin] Silkenas" (he was changing his nick), he punished with 24 hours ban. For admin report topic author got (in forum pm) 3 EUR +1lottery ticket COUPON, which can be activated in our services system - http://services.uzas.lt P.S. Sorry for a slow complaint check.
 21. Scott

  all kul SS

  Nematau kad tau būtų uždėtas banas..
 22. Scott

  -CorniE.

  Kaip matau prieš porą valandų tavę užbaninęs adminas susisiekė su prižiūrėtoju ir buvai atbanintas. Jeigu adminas ateityje pakartos panašias klaidas, bus nubaustas. Kaip kompensaciją už laukimą tau į pm nusiunčiau 2 EUR vertės kuponą, kurį gali aktyvuoti mūsų paslaugų sistemoje - paslaugos.uzas.lt. Gero žaidimo ir atsiprašom už nepatogumus
 23. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] aiDas ✔ [ADMIN] [AK][Real | Owner] H!TMAN )---> ✔ [ADMIN] [AK] BL@CK | $H@D0W$ ✔ [VIP] Gorski ✔~ [VIP] Eagle04 ✔ DeathRun: [S.ADMIN] Deivis ✔ [ADMIN] aiDas ✔ [VIP] blank ✔ Prizai bus uždėti iki 2019-03-03 20:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 24. Scott

  Free ban'as

  Atbanintas. Prižiūrėtojas "Swoloc" įspėtas dėl blokavimo už čytus neįsitikinus.
 25. Scott

  again ban

  Unbanned. If admin "[AK] [Not Admin] @RT@" will make same mistake - he will be punished.