vkz

Nariai
 • Content count

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutrali

About vkz

 1. Tavo mamos vyras

  tu gavai bana 30 min ir iskart begi verki rasai nusiskundimus kad prapisciau priv , prirasai kaskokiu pasaku cystai tau veiklos truksta.
 2. Tavo mamos vyras

  kad tu zmogus be gyvenimo prie ko cia tas nesnekantis ir neesu nei vieno nai iskikines nei nuslaynes, mates kad tau proto truksta bet kad tiek dabar aisku kokel visas servas taves nemegsta, nes bandai apkaltint nebutais dalykais.
 3. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: vkz 2. Jūsų amžius: 18 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): ne dar neteko 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Tai zinoma 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: manau nemeluosiu ir prisipazinsiu kad esu naudojes kai buvau mazesnis 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena nuo 2 iki 5 valandu 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: daugiausia sio bet kartais nueinu i kitus kai tusti serveriai 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: CSDM 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:kaip dauguma cia pildanciu priziureti serverius nuo blogieciu bei matau kad jusu priziuretojai nera labai aktyvus zaidime bet labiausiai forume 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip 12. Jūsų SkypeID: theganjaman4 (nedaznai prisijungiu) steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198800784437/ 13. Ar turite mikrofoną?: Taip 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: esu is kaimo, draugiskas, linksmas kartais bunu piktas. Daug laiko praleidziu su draugais gamtoj kad prie pc megstu pasedet nebeminesiu. 15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:
 4. vkz

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: vkz 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Tavo mamos vyras 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www83.zippyshare.com/v/NsCpEbgr/file.html ss nepadare 4. Ban priežastis : ss/demo i forumus 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : http://uzas.lt/banai/ban_list.php 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: STEAM ! 7. Aprašykite situaciją: nusoviau pora kartu nevykeli ir gavau ban