Shape

Nariai
 • Content count

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-2 Poor

About Shape

 1. Shape

  Unban

  Swoloc tu pirma pažiurėk i savo kolonkes ar turi išvis tos kolonkes ar pas tave kazkas blogai su kompu, visu pirma leidžiu ant HLDJ.
 2. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Shape 2. Jūsų amžius: 14 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Ne buves Prižiūrėtoju 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 30Min - 1h 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne ir jailas.lt žaidžiu 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Taip 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Jo 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Nu čia šiaip norečiau pabuti pirma karta Prižiūrėtoju 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu 12. Jūsų SkypeID: Velnias11211 13. Ar turite mikrofoną?: Taip 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Nu nusipirkau paprasta admina ir toks žaidėjas keikės ant manes ir aš uzmutinau , o blogai buvo kai keikius bet dabar jos nenaudoju. 15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:
 3. Shape

  Unban

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Shape 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Vienuolis 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: http://www.mediafire.com/file/851yoqi9kc65ebf/Uzas_LT_DeathRun_DEMO.dem/file 4. Ban priežastis : 'ADMIN komandu naudojimas ne pagal paskirti' 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: Nesuprantu bet jis uzbanino kad tipo sakau as bijau vienuoles tipo ziurejau filma isvaryma 2. [Nesuprantamai UZBANINO]