Belekas

Serverių Prižiūrėtojai
 • Content count

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  4

Belekas paskutinį kartą laimėjo Sausis 5

Belekas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

5 Neutrali

About Belekas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

412 profilio peržiūros
 1. Ban

  Atmesta dėl blogai užpildytos anketos.
 2. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] d-.-bSlEsH ✔ [ADMIN] Levi Ackerman ? [ADMIN] Robertas ✔ [VIP] Sadlife ✔ [VIP] Zaidejas ✔ DeathRun: [S.ADMIN] <END> mTm ✔ [ADMIN] R.I.P XXXTENACION ✔ [VIP] Sadlife ✔ Prizai bus uždėti iki 2019-01-010 20:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute![2018-11-10] Statistikos restartas!
 3. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] selfisch [ADMIN] !(AK) [ADMIN] Dani [VIP] @RT@ [VIP] [PARTIZANAI] 8.14 DeathRun: [S.ADMIN] Drunk [ADMIN] VRMajan [VIP] TEAM420 | Valerai* Prizai bus uždėti iki 2018-12-05 20:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute![2018-11-10] Statistikos restartas!
 4. Unban

  Demo įrašo reikia, kitaip nieko nebus
 5. Hackeris MuN@

  Priimta. Žaidėjas "MuN@" gavo amžina baną.
 6. Priimta. Šis žaidėjas jau gavo amžiną baną.
 7. Priimta. Žaidėjas "Aidas" neteko savo S.ADMIN (galiojimas:7d) paslaugos už free baną. Tu atbanintas.
 8. Tavo mamos vyras

  Skundo nuoroda jau išgaravus, bet skundas vistiek būtų atmestas už gausius įžeidimus anketoje.
 9. selfisch

  Šis žaidėjas naudojo software renderer, tai yra draudžiama. Dėl šio nusižengimo žaidėjas jau buvo nubaustas 20 dienų banu.
 10. Cheateris

  Šį žaidėją jau esu užbanines serveryje. Ačiu, kad praneši
 11. unbanas

  Būtum įkėles ss kai padariau ir paprašiau, kad ikeltum, o ne pabėges iš serverio būtų nereikėje laukti, o ir bano būtum negaves, tik perspejimą. Naudoji software renderer, tai yra draudžiama. Šį karta esi atbanintas, kitą syki už šitą. Nusižengimą unbano gali ir nebūti :).
 12. unbanas

  Įkelk ss į zippyshare
 13. Acibaninti

  Atmesta, tegul brolis unban perka.
 14. free voteban

  1.2. Privaloma rašyti pilnus, turtingus ir nebereikšmius pranešimus. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 48val.)
 15. free voteban

  Priimta. Žaidėjai "FoxyBoi_1383" "7Lords|OmniKing" "[PARTIZANAI] labs" "ops" gauna 120 minučių banus už free /voteban's. Žaidėjas "eagle3" gauna 360 min baną už raginimus naudoti /voteban komandą be priežasties. Tavo banas paliekamas už įžeidimus. Be to, kitą sykį jei naudos /voteban komandą be priežasties iš karto kelk skundą o ne įžeidinėk ar atgal dėk /voteban.