Belekas

Serverių Prižiūrėtojai
 • Content count

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  4

Everything posted by Belekas

 1. Belekas

  Ban

  Atmesta dėl blogai užpildytos anketos.
 2. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] d-.-bSlEsH ✔ [ADMIN] Levi Ackerman ? [ADMIN] Robertas ✔ [VIP] Sadlife ✔ [VIP] Zaidejas ✔ DeathRun: [S.ADMIN] <END> mTm ✔ [ADMIN] R.I.P XXXTENACION ✔ [VIP] Sadlife ✔ Prizai bus uždėti iki 2019-01-010 20:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute![2018-11-10] Statistikos restartas!
 3. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] selfisch [ADMIN] !(AK) [ADMIN] Dani [VIP] @RT@ [VIP] [PARTIZANAI] 8.14 DeathRun: [S.ADMIN] Drunk [ADMIN] VRMajan [VIP] TEAM420 | Valerai* Prizai bus uždėti iki 2018-12-05 20:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute![2018-11-10] Statistikos restartas!
 4. Belekas

  Unban

  Demo įrašo reikia, kitaip nieko nebus
 5. Belekas

  Hackeris MuN@

  Priimta. Žaidėjas "MuN@" gavo amžina baną.
 6. Priimta. Šis žaidėjas jau gavo amžiną baną.
 7. Priimta. Žaidėjas "Aidas" neteko savo S.ADMIN (galiojimas:7d) paslaugos už free baną. Tu atbanintas.
 8. Belekas

  Tavo mamos vyras

  Skundo nuoroda jau išgaravus, bet skundas vistiek būtų atmestas už gausius įžeidimus anketoje.
 9. Belekas

  selfisch

  Šis žaidėjas naudojo software renderer, tai yra draudžiama. Dėl šio nusižengimo žaidėjas jau buvo nubaustas 20 dienų banu.
 10. Belekas

  Cheateris

  Šį žaidėją jau esu užbanines serveryje. Ačiu, kad praneši
 11. Belekas

  unbanas

  Būtum įkėles ss kai padariau ir paprašiau, kad ikeltum, o ne pabėges iš serverio būtų nereikėje laukti, o ir bano būtum negaves, tik perspejimą. Naudoji software renderer, tai yra draudžiama. Šį karta esi atbanintas, kitą syki už šitą. Nusižengimą unbano gali ir nebūti :).
 12. Belekas

  unbanas

  Įkelk ss į zippyshare
 13. Belekas

  Acibaninti

  Atmesta, tegul brolis unban perka.
 14. Belekas

  free voteban

  1.2. Privaloma rašyti pilnus, turtingus ir nebereikšmius pranešimus. (įspėjimas su turinio kūrimo galimybės netekimu nuo 48val.)
 15. Belekas

  free voteban

  Priimta. Žaidėjai "FoxyBoi_1383" "7Lords|OmniKing" "[PARTIZANAI] labs" "ops" gauna 120 minučių banus už free /voteban's. Žaidėjas "eagle3" gauna 360 min baną už raginimus naudoti /voteban komandą be priežasties. Tavo banas paliekamas už įžeidimus. Be to, kitą sykį jei naudos /voteban komandą be priežasties iš karto kelk skundą o ne įžeidinėk ar atgal dėk /voteban.
 16. Belekas

  pasiulimas CSDM

  sveikas, išbandyk /spec komandą