SadLife

Free ban nuo Super

Recommended Posts

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: LightsInSmoke
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Super
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www22.zippyshare.com/v/2mISvGHr/file.html


4. Ban priežastis : "per ilgas ban laikas del keikimasi skundas forume"

5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 

6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:Non
7. Aprašykite situaciją: Žodžiu, mane kaltina, kad aš užbaninau "Go To Sleep" žaidėja, nors to nepadariau, greičiausiai kažkas mano nick naudojo... Superis pamatęs turbūt nedašuto į galvą banint iškarto jo IP ar pnš, nusprende palaukt o dabar lieku kaltinamas to ko nepadariau nes kažkas sumąste pažaist naudodamasis mano buvusi nick "LIS" (neje tą dieną žaidžiau jau su kitu nick "LightsInSmoke", Super dar pats mate kaip žaidžiau ir mano nick buvo ne "LIS", tai yra tik mano nick sutrumpinimas)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nežinau kaip ten jums rodo bet aš tiksliai pamenu, kad tą diena kai buvo parašytas skundas del free ban aš su LIS nicku nebesedėjau, jau buvau pasikeitęs į "LightsInSmoke" ką tu ten matei aš nežinau, bet kokiu atvėju rašant skunda demo privaloma numesti, kad nebūtų tokiu prikolu kaip dabar, o niekas iš jūsų dabar neparodysit kas ten iš tiesų įvyko...

Redaguota nario SadLife

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demo numesti privaloma, dar kart sakau, mane užbaninai neturėdamas jokių įrodymų, nes kaip ir sakiau, aš dabar nieko nežinau kas čia vpš dedasi bent jau, tą dieną kai skundas buvo parašytas manęs net namie nebuvo o dirbau visa dieną, 9 vakaro kažkur tik buvau prisijungęs jei neklystu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, SadLife said:

Demo numesti privaloma, dar kart sakau, mane užbaninai neturėdamas jokių įrodymų, nes kaip ir sakiau, aš dabar nieko nežinau kas čia vpš dedasi bent jau, tą dieną kai skundas buvo parašytas manęs net namie nebuvo o dirbau visa dieną, 9 vakaro kažkur tik buvau prisijungęs jei neklystu...

jis neprivalo numesti demo tu noredamas atsibaninti turi imesti tinkama demo/ss ir t.t o priziuretojas privalo demo perziureti ir parasyti normalu atsakyma o ne taip kaip dabar jus pesates kaip mazi vaikai

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, vkz said:

jis neprivalo numesti demo tu noredamas atsibaninti turi imesti tinkama demo/ss ir t.t o priziuretojas privalo demo perziureti ir parasyti normalu atsakyma o ne taip kaip dabar jus pesates kaip mazi vaikai

Tinkama demo? Mane šndn išbanino dėl kažkokio įvykio kuris įvyko penktadienį ar kada čia aš pats jau nebežinau, ir vietoi to, kad banintu iškart už taisyklių pažeidimą nors pagal jį, turėjo visa info, t.y. STEAMID ir IP, bet ką jis padarė? Laukė dvi dienas ir tik šndn išbanino. Kaip aš savo parodymus galiu parodyt kai nėra kaip o Go To Sleep savo parodymu pats nepateikė normaliai o demo yra privaloma rašant privilegijuotu žaidėjų skundą.

Redaguota nario SadLife

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, super said:

Tik sakau kad stean id ir IP Sutampa tik nick skires steam id yra tavo kompo cs programa o IP tavo internetas namų tai nesvarbu net jeigu steam id būtų kitas vistiek tavo internetas namų nors prie kito kompo eitum o jeigu internetą keistum tai tavo cs programa būtų tapati o nick visi gali keisti bet tai neatleidžia nuo atsakomybės būtum kitų steam id ir IP tai būčiau nesupratęs duomenys yra 3 IP steam id ir nick 2 sutampa 1 nesutampa taigi 2 yra daugiau už vieną aš tipo kita nick užsidėjas padaręs free ban ir ne gaučiau bausmės nuo kitų adminu tipo

Demo tu man parodyk dar kart sakau kas vyko tą dieną, nes aš nesuprantu vpš kas čia dabar vyksta, priiminėji administratoriaus skundus tai reiškias ir turi įrodymus (Demo/SS)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nu tai palauk, tu sakei tu viską matei kaip pagal jumis aš baninau, tai ko iškart nebaninai? O jei IP neturėjai, reiškias ir negali pasakyt, kad mano nick kažkas kitas naudojo. Vis dar nematau įrodymų nuo skundo kuris buvo pateiktas prieš mane...

Redaguota nario SadLife

Share this post


Link to post
Share on other sites

realiai banliste parasyta kad ira skundas forume radau tik sita skunda : 

 sitas skundas turejo buti atmestas nes nea pakankamai irodymu (demo) o demo ira privalomas ir jis visada bus cstrike folderije nezinau ka jis ten raso bet jai neikelia demo tai vadinas kaska slepia ... palikit manau tema Scott jis ateis ir isaiskins viska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priimta. Banas jau pasibaigęs (buvo 20val). Pažeidėjas "LIS" ("Gorski") gavo 48val baną. Prižiūrėtojui "super" uždėtas įspėjimas dėl neatidumo. Temos autoriui, už patirtus nepatogumus ir praneštą admino nusižengimą, asmenine žinute (PM) išsiųstas 1 EUR kupono kodas, kuris gali būt panaudotas mūsų paslaugų sistemoje - http://paslaugos.uzas.lt/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.