SadLife

Pažeidėjas Braliuhas

Recommended Posts

1. Jūsų Slapyvardis žaidime: LightsInSmoke
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: *Braliuhas*
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www113.zippyshare.com/v/OBGsFteu/file.html
4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Kažkur prie pabaigos.
5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Užbanino žadėją neįsitikinęs, kad jis pažeidinejo taisykles už čytinimą net neperėjas į stebetojus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Braliuhai as nesakiau kad jis chyteris.. as tave uzbaninau 10h todel nes dejai FREE BAN.. Ir dabar mane kisi kad as tau dejau fre ban kad mes sakem kad jis chyteris? visu pirma paziek chatus kas rase kad chyteris. ir jis nebuvo chyteris

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, {_@__@_} said:

Braliuhai as nesakiau kad jis chyteris.. as tave uzbaninau 10h todel nes dejai FREE BAN.. Ir dabar mane kisi kad as tau dejau fre ban kad mes sakem kad jis chyteris? visu pirma paziek chatus kas rase kad chyteris. ir jis nebuvo chyteris

 

 

jis free ban nedejo cia tu dejai free ban jis nebuvo pilnai isitikines todel uzbanino zaideja kad jis ikeltu demo ir ss o tu to nelabai supranti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai tu su savo draugu sakei,kad pajungė as kriste :) tai sakau ko ne banini o tas LightsInSmoke  sako aš nebaninsiu sakau kodėl,nes man pohui sako ir žvengia :) nu tai atsiprašau jeigu juokavot tai juokavot o ne reikėjo sakyt tu užbanink su savo draugu  čia turbūt manę  norėjot pakišti taip žinokit nesidaro :)

atsiprašau už keiksmus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai pala, nori paskyti aš galiu sakyt apie bet ką, kad čytina, tu net netikrinsi o tiesiog šausi baną, kad įmestu ss/demo ir banas 1d? Man patinka :D (Beje aš draugais nieko iš čia nelaikau).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko man išsisukinėt, aš tai nieko nepadariau esmė, ką aš sakau, vien logiškai užtenka pamastyt. Dabar iš išorės pažiūrėjus kaip buvo: Žaidėjas pasakė, kad kitas žaidėjas čytina, administratorius net netikrines davė dienos baną. Pagal tave gaunasi, kad aš galiu vardinti visus čyteriais ir tu juos iš paskos ir baninsi net netikrines. O dėl laiko irgi manau persistengei ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now