Sign in to follow this  
Retnouc

RetnouC* prisistato

Recommended Posts

Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: RetnouC*
Jūsų tikrasis vardas?: Mantas
Jūsų amžius?: 17
Iš kokio miesto esate?: Telšių
Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Krepšinis, muay thai, dabar ant tinklinio patraukė ir be abejo cs'as
Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Esu gan komunikabilus žmogus su charizma, mėgstu bendrauti su naujais žmonėmis, kaip sakant nauji žmonės atneša naujų patirčių, esu gan kruopštus, bei punktualus. Mėgstu man paskirtus darbus atlikti tinkamai. Esu pastovus žmogus, nelakstantis iš vienos vietos į kitą. Esu gan rimtas žmogus, kuris pasitiki savo jėgomis. Pirmiausiai darbą bandau nudirbti pats, jei nesiseka, tik tada prašau kieno nors pagalbos. Esu gana santūrus žmogus, bet visko pasitaiko, kad galiu ant kažko išsilieti. Realiai pas mane dažnai galima nuotaikų kaita, kaip pas mergina per mėnesines. Esu žmogus mėgstantis pasikeikti. Niekad nelaikau nuomonės pas save.
Apibūdinkite savo choarakterį: Manau, jau prieš tai buvusiame klausime atsakiau
Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Ne

Kaip sužinojote apie šį projektą?: Su senuoju uzas projektu buvau apie 2 metus, bet serveris pradėjo prarasti žaidėjus, tai palikau jį. Bet va prieš kelias dienas vėl užsukau čia ir pastebėjau, kad kažkas naujo, tai galvoju, gal kažkas gero vėl įvyks su šiuo projektu.
Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?:  Na, kadangi dabar skaitausi čia kaip "žalias", jokių tikslų užsibrėžęs neturiu.

Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Nieko dar nepažįstu, nieko negaliu ir pasakyt.
Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Gal po kiek laiko kaip apsiprasiu projekte papildysiu šią temą įkeldamas nuotrauką.

Redaguota nario Retnouc
  • Patinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

*Turinys pašalintas bei narys įspėtas dėl keiksmų/įžeidimų, atitinkamai pagal 1.1. forumo taisyklę apribota turinio kūrimo galimybė 3 dienoms*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this