Sign in to follow this  
super

free ban

Recommended Posts

Atsibaninimo anketa 1 jusu slapyvardis nick zaidime super 2 administratoriaus nick nuo kurio buvote uzblokuotas janislavas 3 ss demo irodymai butina ikeliau jum y skype 4 ban priezastis cytinti grieztai draudziama 5 imeskite ban linka arba informacija is concoles nebutina [AMXBans] Tave uzbanino adminas: Jonislavas
[AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.uzas.lt/forumas
[AMXBans] Priezastis: 'Cytinti grieztai draudziama'
[AMXBans] Laikotarpis: '1 day'
[AMXBans] Tavo SteamID: 'STEAM_0:0:1635826029'
[AMXBans] Tavo IP: '90.135.243.43'
[AMXBans] =============================================== 6 esate steam id ar non steam id zaidejas esu non steam id 7 aprasykite situacija as buvau stebetoju komandoj adminas man pasake ir paklause as zinau tave ir matau kad tu esi priziuretojas ar galiu tave isbanint nu sakau kaip nori bet bus pasekmes ir gavau bana del to o mano komentaras jum tai kad baninti priziuretoja yra ziauru ir negalima,kas zaidima,zaidejus priziures

Parašė (redaguota)
6 hours ago, super said:

Atsibaninimo anketa 1 jusu slapyvardis nick zaidime super 2 administratoriaus nick nuo kurio buvote uzblokuotas janislavas 3 ss demo irodymai butina ikeliau jum y skype 4 ban priezastis cytinti grieztai draudziama 5 imeskite ban linka arba informacija is concoles nebutina [AMXBans] Tave uzbanino adminas: Jonislavas
[AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.uzas.lt/forumas
[AMXBans] Priezastis: 'Cytinti grieztai draudziama'
[AMXBans] Laikotarpis: '1 day'
[AMXBans] Tavo SteamID: 'STEAM_0:0:1635826029'
[AMXBans] Tavo IP: '90.135.243.43'
[AMXBans] =============================================== 6 esate steam id ar non steam id zaidejas esu non steam id 7 aprasykite situacija as buvau stebetoju komandoj adminas man pasake ir paklause as zinau tave ir matau kad tu esi priziuretojas ar galiu tave isbanint nu sakau kaip nori bet bus pasekmes ir gavau bana del to o mano komentaras jum tai kad baninti priziuretoja yra ziauru ir negalima,kas zaidima,zaidejus priziures

1. TU PATS LEIDAI TAVE ISBANINTI 

2. PAPRASTI ADMINAI ,S.ADMINAI, MEGA-ADMINAI  NEGALI ISBANINTI PRIZIURETOJU NES NETURI TIEK PRIVILEGIJU ;)

pats leidai save isbaninti ir dar keli nusiskundima i foruma kur cia logika 

Redaguota nario vkz

sakiau gali banint bet gausi pats kelis banus gal net amzinus tai va neissigando ir isbanino tai dabar liko nubaustas stiprei 1 dalyks kaip galima but cytu jeigu nezaidziau buvau stebetoju komandoj 2 priezastis visai nesutampa su aplinkybem klaidingas reason 3 parasyta ant manes priziuretojas tik buvau interneta kita uzsidejas todel dingo imunitetas bet gi nepraradau banu istoriju valdymo galiu pats nusiimti aisku ta bana bet nutariau pranesti savininkui apie frree banus mega admino as gi negaliu nuimt paslaugu o savininkas gali,paskui dar ziuriu free banint pradejo kitus visus zaidejus isbanino tada savininkui pasirode tai itartina ir gavo bana nuo jo dabar savininkas zino kad tas zaidejas yra free baneris tiikriasiai jeigu pasikartos nuims jam admina kuri jis pirko uz 4 eur 15 day tai bus jam didokas nuostolis tokius pinigus metyt del free banu i vandeni praktiskai pinigai ismesti laisvai ir neatsakingai