Sign in to follow this  
Stasenas LT

Lapinasas

Recommended Posts

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?:  Stasenas LT :)
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote Lapinasas
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: nemoku ikelti
4. Ban priežastis : free ban

5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :

6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:
7. Aprašykite situaciją:

    Sveiki nezinau nuo ko pradeti bet as uzbaninau @Lapinasas uz tai kad jis pora kartu bande pakeisti mep is tu poros kartu niekas nesutiko jis vistiek bande keisti, as ji uzbaninau tada Aironas man parase kad net nebandiciau rasyti del unban kiek suprantu as kad tai jau mazdauk grasinimas is airono puses smile.png jai jis mane perspejo smile.png o dabar taisikles smile.png Draudziama keisti map/zemelapi likus daugiau nei 5min .Privalo buti balsavimas: amx_vote, tai jis dare vote tai dabar as netaisus esu ?

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yes i saw that Lapinases Tried to vote for change map.As rule number 2.2 in Rules ,Change map more than 5 minutes isnt allowed By go to sleep buvo serve ir tai viska mate ir jis parases yra sitos zodzius

Share this post


Link to post
Share on other sites

youtubei pilna totorialu kaip surasti ir ikelti demo o be demo tu nieko neirodysi demo ira butinas net parasyta anketoi tavo tema bus 100% atmesta

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Lapinasas said:

Stasenai.... paskaityk ką pats parašei. MAPAS NEBUVO PAKEISTAS. 

Pagal tavo pasisakymus išeina taip, kad aš meluoju, Aironas meluoja...  

Galiu tau išverst viską lietuvių kalba dar kartą - Pasikeitė mapas į de_nuke, mapas didžiulis.. tikrai ne 6 ant 6 žaisti, VOTE buvo uždėtas per amx_vote komandą (amxmodmenu nebuvo naudotas). Per vote nuspręsta buvo - Yes. (Keitimas). O vote klausimas buvo "Change map in to smaller one?" supranti ką tai reiškia? Aš klausiu žaidėjų ar jiems pakeisti mapą tiesiog į mažesnį.. Ir tada boom man banas parėjo nuo tavęs. 

Nusiunčiau Aironui demo, jisai peržiūrėjo, atbanino ir pasakė, kad jisai neturi užsidėjęs privilegijų todėl man reikia prisijungti į CSDM serverį ir uždėti tau baną su priežastimi "Free ban" - 1 dienai. Soundas irgi gavo iš manęs žinutę, bet kadangi Aironas greičiau viską peržiūrėjo, Soundui demo nebesiunčiau. 

Nėra tikslo daugiau aiškintis. Demo pats neįdėjai, SS neįdėjai.. iš konsolės nieko neįdėjai.

Uždarykit temą.

 

i Just said that too,i didnt say You changed map,i said You got the vote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dėl pagrindinio (temos) skundo. Sekančiame žemėlapyje buvo dėtas ne žėmalapių balsavimas (ne vote maps), o tiesiog balsavimas, ar žaidėjai nori mažesnio mapo. Todėl už tą negalima buvo banint.. Aironas galbūt nepaaiškino to, kai sakė nepildyt unban anketos, nes peržiūrėjo demo.
Pasitikslinu: jeigu žemėlapis per didelis, o žaidėjų mažai (t.y. sudėtinga žaisti, nes išeina ne pasišaudymas o priešų ieškojimas), tai galima dėti balsavimą ar žaidėjai nori mažesnio mapo, ir tada, jeigu atsakymas teigiamas, galima keisti žemėlapį likus daugiau nei 5min.
Ir visgi, Lapinasas rekomenduoju atsargiau su privilegijomis elgtis, nes, į tą 'didesnį' mapą pats pakeitei prieš tai.. (žinoma, gali būt kad nežinojai kokio dydžio mapas ar pan., todėl tai iš dalies pateisinama).

L 03/16/2020 - 16:33:54: Vote: "Lapinasas<1023><>" vote custom (question "Change map?") (option#1 "Yes") (option#2 "No")
L 03/16/2020 - 16:34:06: Vote: Voting successful (got "7") (needed "1") (result "Change map? - Yes")
L 03/16/2020 - 16:35:05: Vote: "Lapinasas<1023><>" vote maps (map#1 "de_rats_1337") (map#2 "css_nuke") (map#3 "cs_max") (map#4 "fy_snow")
L 03/16/2020 - 16:35:17: Vote: Voting successful. Map will be changed to css_nuke

L 03/16/2020 - 16:35:21: -------- Mapchange to css_nuke --------
L 03/16/2020 - 16:37:53: Vote: "Lapinasas<1023><>" vote custom (question "Change map in to smaller one?") (option#1 "Yes") (option#2 "No, its good")
L 03/16/2020 - 16:38:05: Vote: Voting successful (got "4") (needed "1") (result "Change map in to smaller one? - Yes")
L 03/16/2020 - 16:40:02:  Stasenas LT :)<959><TERRORIST> uzbanino Lapinasas ant 3 hours (180 minuciu). Priezastis: keitimas mep .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this