Sign in to follow this  
Stasenas LT

kaplokas

Recommended Posts

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: stasenas.lt
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: kalpokas
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:
4. Ban priežastis : buginau nors nebuvau niekur bugines is oro dave ban 

5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :

6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:
7. Aprašykite situaciją: parasiau jo ss kur padariau atsisake sake nekels 

Uzas_LT_CSDM_DEMO.dem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzdejau bana nes jau realiai uz.... su savo ss 2 kartus ss ikeles jau aiskiai turejo suprast kad nenaudoju tu cytu, serve vos ne minuse sedziu nusaunu ji sako dek ss atsigauk zmogau.

  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu atsisakė dėti ss demo todėl ir gavai ban dar klausimu yra? Gauni ban iš karto pradedi skųstis? Kodėl ne vigdai reikalavimų? Kokias SMS man rasei? Tai vat pats ir atsigauk 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manau Stasenas greitu laiku praras admina. Nes ziuriu net spec nebuna ir free banina kas ji nukala. Stasenai patarimas: Sustoji zaist paspaudi y ar kokia raide pasirinkes rasymui ir parasai /spec tada ziuri ar itartinas ar ne. Kaip taves buvau ss prases? nuejau i spec ir ziurejau, kita karta gausi ban uz free banus, nes taip is oro negali be patikrinimo. ;)

 

  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laukiu demo viską parodys ir ss žinai tokie kaip jus ateinat pažaisti su admin bet nieko ne prižiūrit nes jums ne įdomu ira 😁 o dėl admin bus jis visada nes aš labai viską gerai darau o spec aš būnu dažnai gero savaitgalio 

  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laukiu ban iš tavęs 😁 tu vaikas net nesupranti pats ko nori banas tavęs ne izgelbes laukiu prižiūrėtojaus noriu kad už grasinimai su juo pakalbetumet grasina gi viras free ban 

  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stasenas LT. Pirma tai yra žaidimas ne realus gyvenimas, gal jau gana būti jame tiek investavus savo gyvenimo? Antra kas neprižiūri? Aš, tu, ar dar kas? Tai kodėl aš sugebu sužiūrėti, o tu ne? Sakai vaikas, žmogau vaikiškumą parodai tai tik tu šioje situacijoje, aš neginu nei Kalpoko, nei tavęs. Kalpokas turėjo ss įdėti, o tu prieš tai turėjai pats patikrinti ji per /spec, o ne random reikalauti kai net nežiūrėjai, taipogi negrasinu, o perspėjau. Aš admin pirkau ne dėl išsipisinėjimo kaip kai kas, o dėl priežiūros, nes aš šita serveri žaidžiau nuo pat jo atsiradimo. Aš pastebėjau, kad tu labai metai banus į kairę ir į dešinę ir pastovei matau kaip, visi rašo, kad piknaudžiauji tai pasakik kuris šioje situacijoje mala šudą?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Free ban ne dalinu nėra ką kalbėti su jumis nes tavęs net beveik nebūna tai kad tilek šikną suraukes 😉 viską pasakys prižiūrėtojai kas teisus kas ne 

  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stasenai, tu tik įrodai aukščiau parašytus mano dalykus. Pasikartosiu biškeli buk normalesnis, tavęs serveryje didžioji dalys nemėgsta ir visi vadina cheater, arba free banintoju. Normalus žvengia iš taves ir tavo tokio elgesio ir primetimo suaugusiu. Gaila seniuk gaila.

  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. Taip nebunu, nes aš gyvenima turiu ir darbą. Jai tu sulindes visa diena prie pc kimarinį negalvok kad visiem taip zjbs švaistyti vėjais laif.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

as i saw he is clean because i have looked at the demo/ss he is using opengl mode i think and ss prove that he is not using illegal mod so its a free ban that it look like

 

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this