Sign in to follow this  
zazas

Free banas

Recommended Posts

 

1. Jūsų Slapyvardis žaidime: zazas
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: 

BuildArt


3. SS/Demo Įrodymai:
4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): užbanino ir tiek nesupratau už ka
5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]:
6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti?[TAIP/NE]: taip
 
Artimiausiu metu bus sukurta pamoka kaip rasti ir įkelti DEMO/SS

Uzas_LT_CSDM_DEMO.dem

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazai žinok šitas veikėjas BuildArt iš savęs meta velnia žiną ką 😁 jis ten man irgi savo falasofija sakė ateis labai geras žaidėjas ir labai jau prižiūri serva gi 😁 juokas ima man iš tokių kaip jis BuildArt😁😁😁

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Stasenas LT said:

Zazai žinok šitas veikėjas BuildArt iš savęs meta velnia žiną ką 😁 jis ten man irgi savo falasofija sakė ateis labai geras žaidėjas ir labai jau prižiūri serva gi 😁 juokas ima man iš tokių kaip jis BuildArt😁😁😁

gal administratoriai viena karta sureguos atims privilegijas ir uždės bana

 

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bana gavai už free kick. Buvau pakviestas, kad free kick mėtai. Plius kai paklausiau tavęs ignoravai. Beto yra kitu žmonių kurie taipogi pagrįs mano žodžius. O statsenai tai juokus keli, didžioji dalis servo tavęs nemėgsta ir mažvaikių vadina tad neapsimesk šlangą, kad kaška filosofuoju. Pats šudą pradedi malt ir to pasekoje verki. Kai tave prakilina kelis kart iškarto ss/demo. Net nenubėgęs į /spec tai geriau žiūrėkis savęs ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this