SadLife

Pasiūlymas projektui

Recommended Posts

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: LightsInSmoke
2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: Visam projektui...
3. Jūsų pasiūlymas: Išrinkt bent 2 aktyvius administratorius, katrie aktyviai kas dieną forumą prižiūrėtu skundus ir pnš...
4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Savaime aišku, kad žaidėjams bus maloniau žaisti, nei laukt savaitę ir daugiau, kol Scott ar dar kasnors peržiūrės tarkim skundus arba atsibaninimą, kai jis jau seniausiai bus pasibaigęs... Jei serveryje siautėt pradėtų kas nors, būtų įmanoma gal bent pagalbos prisišaukt.

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, BuildArt said:

SadLife. Viskas okey. Jie jau yra parinkti. 👍

Kur tu matai aktyvius? Nes aš nei vieno nematau, Scott užsiėmęs kitais neaiškiais dalykais, Uzeris kurį pirmą kart matau, sėdi forume, matau prisijungęs, bet temų neužrakinėja nereikalingų, nepasako savo paskutinių žodžių, dar kitas neaiškus ateina tik, kai prašomas kažkieno, o taip kelis mėn dingęs čiuvas kitur lošia 🤣

 

Parodyk man bent vieną aktyvų

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tie skundai geriausiu atvėju tik po poros dienų pvz nauji bus patikrinti, nors ne esmė, kad ten vienam nėra ką tikrint nes įrodymų nėra, bet mažai šansu, kad net po 1 savaitęs bus patikrinta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vakar buvo isrinkti du priziuretojai todel temos bus tikrinamos  daug dazniau 

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, BuildArt said:

Vkz teisus. Aš ir Vierhas tapome prižiūrėtojais. Tad kantrybes viskas bus peržiūrėta ir forumas sutvarkytas. ;)

Verhas tai esu as (if someone dosent know)

Redaguota nario vkz
  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now