Sign in to follow this  
SadLife

Free ban + galimai wh mega admin

Recommended Posts

1. Jūsų Slapyvardis žaidime:  Pokeball
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Block - Free ban ir ['Verdensko']Gabija - galimai wh
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: http://www.mediafire.com/file/c8ddp93dlhqw4br/uzas_lt_csdm_demo1.dem/file
4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): prie pabaigos, kai perėjau į spectator komandą
5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Stebėjau Mega-Admin Gabija kuri galimai naudojo wh (sprendžiu iš to kaip inai per sienas jau šaudo net nemačiusi priešininkų, paprašiau, kad iki map pabaigos numestu demo, ir administratorius Block sumąste mane baninti už tai, kad aš prašau demo ne stebėdamas žaidėjo.

P. S. pažiūrėkit demo kaip Gabija šaudė su AWP, kai ją stebėjau ir nuspręskite ar šis žaidėjas tikrai nenaudojo jokių pagalbinių priemonių šioje vietoje, nes mano akimis, kurios cs 1.6 mato jau daugybe metų, net aš nesumąstyčiau taip tiksliai žinot kur kas yra.

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar pridursiu, mane banino už įžeidinėjimus ir 7 dienų laikotarpiui žmogus, kuris yra visai ne Lietuvis ir nesuprantantis ką daro, šie adminai jau ne kartą nusižengė. Gal jau laikas daryti išvadas? Ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atbanintas. Pažeidėjas(-a) "Block" neteko savo ADMIN (galiojimas: 10d) paslaugos ir gavo 7d baną. Be to, tikėtina tai nebuvo tikras "Block", nes matau lietuvišką IP ir tikras nick yra "['Verdensko']Gabija". Šis asmuo atsijungė, prisijungė su "Block" nick ir iškart uždėjo baną temos autoriui.

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

well as per to scott words that gabija is the cheater so i think he should get ip ban well if this was his first time so i prefer ban his ip 1 month and if he has free banned serveral other guys so i prefer ip ban permenant

cause freebanning new players / pro not accused of cheating will give us loss of players in servers

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this