Sign in to follow this  
Scott

[2021] [LT] Atranka į prižiūrėtojus

Recommended Posts

download.jpg

Anketos šablonas:
 

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 
2. Jūsų amžius: 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? 😞
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 
6. Kiek laiko praleidžiate Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:
12. Jūsų SkypeID:
13. Ar turite mikrofoną?:
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: 
http://vocaroo.com/

 

Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype arba discord.

Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką.

 

* Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
*Visi atsakymai privalo būti išsamūs.

Anketas pildyti šioje temoje!

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

* SVARBU: Jeigu Jūsų pražaistas laikas per paskutinį mėnesį buvo mažesnis nei 60min per dieną - anketos nerekomenduoju pildyti, nes ji bus atmesta.
Kiekvieno kandidato (be išimties) aktyvumas bus patikrintas.

Anketos bus pradėtos tikrinti nuo pirmadienio (2021-11-22), tačiau galima bus pildyti ir vėliau, kadangi temos neplanuojama užrakinti. Vis dėlto, atrinkus pakankamą kiekį prižiūrėtojų - tema bus užrakinta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Makaras*
2. Jūsų amžius: 24m
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote: Įšėjau pats nes gime dukra tai ir buvau padares pertrauka.

4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nenaudoju nes visa laika naudoju stream.
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  2-4 kartus per savaite nes darbas man trijom pamainom.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Žaidžiu ir Jailas.lt projekte.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: CSDM sentry+gun.

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip visas.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Jos yra labai svarbios ir reikalingas aktyvumas bei pagalba žaidėjams.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip Puikiai žinau esu išbuves 2 metus prižiurėtoju tai pilnai suprantu teises ir pareigas.
12. Jūsų SkypeID: Kentas1444

13. Ar turite mikrofoną?: Žinoma
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mano geros savybės: Esu draugiškas, daug bendraujantis, megstantis humoro jausmą, esu gerbiantis kitus žmones aišku jai jie gerbia mane, padedantis ispresti bėdas bei rūpesčius. O blogos savybės yra tokios: esu pavydus.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:    Kalbu serveryje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this