Sign in to follow this  

Recommended Posts

1. Jūsų Slapyvardis žaidime: CoB>Stasenas
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: liudna varle
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:
4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): 
5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko:manau naudoja wh :) labai per senas varo :) ir beto demo ne nori siusti 

Uzas_LT_CSDM_DEMO1.dem

Redaguota nario Stasenas LT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iš pradžių temos pavadinimas turėtų būti žaidėjas, apie kurį pranešate, o ne administratoriaus vardas :D.
antra, aš nekeičiau savo įsilaužimų nuo 3 mėnesių. dabar galite žiūrėti ir mėgautis :D :

1 --- 2 --- 3
Trečia, jūs niekada nežiūrėjote mano demonstracinių versijų po to, kai įkėliau, todėl nematau jokio reikalo gaišti laiką ir internetą, kad galėčiau įkelti demonstracinę versiją jums.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu matai per senas labai ir nereikia sakyti kad wh ne pajunges :) viskas gerai matosi :) taikinuka vedziuoji per senas ir saudai net per senas..ir manau tai as neturiu laiko kazka tau aiskinti :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žaidžiu su garsu. nemanau, kad jei man dar reikės tau atsakyti, lauksiu administratoriaus ar priziuretojas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Stasenas LT said:

1. Jūsų Slapyvardis žaidime: CoB>Stasenas
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: liudna varle
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:
4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): 
5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko:manau naudoja wh :) labai per senas varo :) ir beto demo ne nori siusti 

Uzas_LT_CSDM_DEMO1.dem

kad ir kaip bebutu demo labai idomus aciu, ismoksime pasirinkti vip meniu ir bunant 1 srw pasikeisti mapa per admin votemap y eldorado :D. o jeigu istikro tai demo cj netas

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAHA. and you dont have the demo now because you played 2 maps after it. Rejected

LOCK 
@Gembaz2

 

 

Redaguota nario -Foxie
Correction

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this