Peršokti prie turinio

Nustatyti šaukyklą Šaukykla

@  Tautvys_Jail... : (22 spalio 2017 - 13:14 ) @OriSon Csgo serveri geriau :D
@  dELiciousz.... : (21 spalio 2017 - 12:53 ) @OriSon padaryk tokį kaip gamebox buvo kadaise :D
@  iDream* : (21 spalio 2017 - 06:12 ) Labas rytas,oho kaip seniai čia buvau ir kiek čia mažokai žmonių :/ galėsiu pareklamuoti.
@  OriSon : (20 spalio 2017 - 22:22 ) Būtų malonu, jeigu pareklamuotumėte cs 1.6 uzas ir į forumą pakviestumėte random žmones :D
@  OriSon : (20 spalio 2017 - 21:58 ) Ar atsirastų norinčių žaisti CS 1.6 zombių modifikacijos server, kuriame zombiai būtų botai, o po mapą išmėtyti ginklai, būtų levelių sistemos, nauji tikroviški mapai, užmodinti skinai.
@  ღ3rnisSsღ : (20 spalio 2017 - 21:56 ) @pkdl Sveikas
@  pkdl : (20 spalio 2017 - 20:11 ) sweiki gywi
@  Tautvys_Jail... : (18 spalio 2017 - 15:59 ) JO;D
@  Hello baby... : (18 spalio 2017 - 14:40 ) man vienam rodo full csgo serva?:DD
@  ღ3rnisSsღ : (17 spalio 2017 - 19:35 ) Tai joaa
@  Tautvys_Jail... : (17 spalio 2017 - 12:27 ) jo
@  OriSon : (16 spalio 2017 - 22:24 ) Ar norėtumėte dizaino pakeitimų?
@  dELiciousz.... : (16 spalio 2017 - 20:38 ) nes nebėra tiek laiko kiek buvo seniau
@  Retnouc : (16 spalio 2017 - 19:53 ) Vpš projektas miręs
@  Retnouc : (14 spalio 2017 - 20:35 ) .: D!aMoNd:.?
@  Retnouc : (14 spalio 2017 - 20:35 ) Yra buvęs tikrintas tas .:D!aMoNd:.?
@  dELiciousz.... : (14 spalio 2017 - 16:43 ) buvo :D
@  Hello baby... : (14 spalio 2017 - 12:28 ) csdm 10 žaidėju :OOOO
@  Retnouc : (13 spalio 2017 - 21:03 ) @ღ3rnisSsღ nu bet jau ir atgyveno uzas savo laikus :D
@  ღ3rnisSsღ : (13 spalio 2017 - 20:32 ) @Retnouc Sveikas, na kaip matai ^_^

Nuotrauka

Ieškomas forumo moderatorius! 2017-01-22

Autorius Karolina J. Grinevic , Sau 22 2017 23:22

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą
Karolina J. Grinevic
Karolina J. Grinevic
  • 645 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Rgp 15 2017 22:43
  • Praleido laiko: 37d 1h 33m 32s

Narių apdovanojimai

#1 - 22 sausio 2017 - 23:22

modrinkimai.png

Kadangi mūsų patyręs forumo moderatorius atsistatydino, ieškome naujo kolektyvo nario galinčio užimti šias pareigas. 

Daugiau informacijos apie moderatoriaus privilegijas rasite čia --> http://uzas.lt/forum...o-privilegijos/

Forumo taisykles rasite čia --> http://uzas.lt/forum...lės/#entry33942

Reikalavimai norint užimti šias pareigas : 

• Turėti bent 30 forumo pranešimų. 
  • Būti praleidus forume bent 1 dieną.
  • Neturėti forumo įspėjimų. [ Švari reputacija ]
  • Būti aktyviam, prisijungti kiekvieną dieną. 
  • Visi jūsų parašyti forume pranešimai turi būti tvarkingi, reikšmingi. 
  • Būti raštingam, mokėti elgtis su privilegijomis.
  • Turėti bent 14 metų.

3f9e49da9b8847b83247470902d5089a264.png

Paraiška į moderatorius: 

• Jūsų tikrasis vardas : 
  • Jūsų amžius : 
  • Kiek laiko galėsite skirti forumo priežiūrai? [Įvardinti valandų tikslumu darbo dienomis ir savaitgaliais] : 
  • Papasakokite apie save [Charakteris, laisvalaikis, pomėgiai, darbai] : 
  • Papasakokite kokia būtų jūsų įprasta diena užimant moderatoriaus pareigas? : 
  • Ar esate turėję moderatoriaus pareigas? [Projektų pavadinimų neminėti, nes tai bus laikoma reklamavimu] : 
  • Ką manote apie paskutinį buvusį moderatorių [ Kaip atliko pareigas, indėlis ] : 
  • Ką manote apie mūsų projektą ir kolektyvą? [Išsamiai] : 
  • Kiek laiko esate su mūsų projektu?  :
  • Paskutinis pasisakymas [Nebūtina] ; 

• 5

ak47.png

@ Uzas.lt since 2014.

`He was never in my vocabulary

until one day, he became the only word i know.  ` ♥ pacanas9

*BANANAS*
*BANANAS*
  • 150 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Spa 15 2017 19:19
  • Praleido laiko: 24d 8m 25s

Narių apdovanojimai

#2 - 23 sausio 2017 - 04:37

Jūsų tikrasis vardas : Paulius
Jūsų amžius : 17
Kiek laiko galėsite skirti forumo priežiūrai? [Įvardinti valandų tikslumu darbo dienomis ir savaitgaliais] : na darbo dienomis tai manau galėčiau prabūti kokias 3h. O savaitgaliais apie 5 manau tikriau susidarytu(žinoma priklauso nuo aplinkybių, juk visko būna)
Papasakokite apie save [Charakteris, laisvalaikis, pomėgiai, darbai] : esu labai paprastas žmogus, mėgstantis padėti visiems, labai mėgstu muziką, na filmus kartais pažiūrių, nedažnai iš namų įšeinu, dėl tam tikrų priežasčių, namuose visad susitvarkau, dievinu tvarkinga darbo vietą, na arba tiksliau tai savo kompiuterio stalą :D
Papasakokite kokia būtų jūsų įprasta diena užimant moderatoriaus pareigas? : na manau kadangi niekaip negaliu miegot naktį pastaruoju metu, tai manau, kad nuo 2h ryto( nakties) galėčiau laisvai būti forume ( maždaug tokiu metu baigčiau žiūrėti filmą), forume galėčiau prabūti iki maždaug 6h ryto, nes tada jau judu pavalgyt ir į dušą( na nebent savaitgalis, tada galėčiau iki 10h ryto) ir manau pamiegojęs iki kokių 16-18h nueičiau pirmiausia į tuoletą :D, na paskui jau galima tikrint snepa/insta/foruma.
Ar esate turėję moderatoriaus pareigas? [Projektų pavadinimų neminėti, nes tai bus laikoma reklamavimu] : tūrėjęs neesu, bet esu matęs kaip dirba moderatorius.
Ką manote apie paskutinį buvusį moderatorių - Stalker [ Kaip atliko pareigas, indėlis ] : Justas- yra labai fainas žmogus, mėgstantis pajuokauti, darbus tikrai atlikdavo, į šį projektą manau atnešė tikrai nemažai gero, ir gaila, kad palieka moderatoriaus pareigas..
Ką manote apie mūsų projektą ir kolektyvą? [Išsamiai] : Savininkai: Tadas-nedažnai aktyvus, bet manau šmaikštus pacanas ir supratingas, Karolina- Labai graži panelė :) aktyvi tikrai, arba labai gerai šaudo, arba jai visi pasiduoda(dar nesupratau kuris), Pagalba: Frozenas-tikrai labai fainas, aktyvus, mėgstantis kitų juokus, Prižiūrėtojai: MisTy- dažnai rėkia, labai piktas atrodo visada, bet šiaip smagus bachuras, TwRk- prikolai jo gyvenimas, turi daug bachurų, Načis.dll-Naujokas, labai fainas naktinėtojas, kaip ir aš+rep, Shadow-labai gerai pravalo servus, bei aktyviai , labai smagu pabendrauti, redux- nelabai teko bendrauti, bet man jis atrodo visalaiką niūrus labai(neįsižeisk), Marta*- labai nemėgsta manęs, net nežinau kodėl, ir niekad nesisveikina... ir atrodo pikta lyg nepavalgius....,M1X- aktyvus būdavo Dr anksčiau dabar net nežibau kaip, bet smagus būdavo, Haze*-nelabai bendravom kolkas, AllGebra- taip pat nebendravom, Erikas- mhm, jeigų neklystu tai čia "peek a b00" labai gerai šaudo,šaunuolis, Ortopedz- nepasisekė dar kolkas pabendrauti su juo, Rif- šitas tai tikrai geras žmogus, visad padeda, pašaudo irgi neblogai, Vision-nebendravau su juo, ir niekad nemačiau jo serve kažkaip..., Vismantas-tikrai labai aktyvus, smagus, bendraujantis žmogus.
Kiek laiko esate su mūsų projektu? :manau-daugiau nei puse metų.

• 9

Uzas.lt Moderatorius nuo 2017 01 29 iki 2017 03 15 <3

Paveiksliukas

Paveiksliukas

iDream*
iDream*
  • 533 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Vakar, 11:41
  • Praleido laiko: 19d 20h 32m 27s

Narių apdovanojimai

#3 - 25 sausio 2017 - 10:06

• Jūsų tikrasis vardas :Gytautas
  • Jūsų amžius : 14
  • Kiek laiko galėsite skirti forumo priežiūrai? [Įvardinti valandų tikslumu darbo dienomis ir savaitgaliais] : Darbo dienomis būtų nuo 5-22 h,savaitgaliais visą laiką,darbo dienomis galėsiu ir per telefoną prisijungti :)
  • Papasakokite apie save [Charakteris, laisvalaikis, pomėgiai, darbai] : Na esu draugiškas,smalsus,pasitikintis savimi,nepalieku niekeno bėdoje,visą laiką padedu,mėgstu būti su draugais(e),mėgstu lauko tenisą,laisvalaikiu būnu prie kompiuteriaus,jai geras oras ir lauke :D
  • Papasakokite kokia būtų jūsų įprasta diena užimant moderatoriaus pareigas? : Apie 5 h baigiu daryti namų darbus,tai nuo 5h iki 22h tai laisvai galiu skirti laiką uzas.lt forumo priežiūrai.
  • Ar esate turėję moderatoriaus pareigas? [Projektų pavadinimų neminėti, nes tai bus laikoma reklamavimu] : Taip,kartą buvau sekėsi neblogai,kol projektas neišnyko :(
  • Ką manote apie paskutinį buvusį moderatorių - Stalker [ Kaip atliko pareigas, indėlis ] : Normaliai bendravome,susitikdavome teamspeake,labai draugiškas,prikolistas :D,fainas bachuriukas gaila,kad palieka pareigas,sekmės tau Justai.
  • Ką manote apie mūsų projektą ir kolektyvą? [Išsamiai] : Na esu buvęs čia prižiūrėtojas,sekėsi neblogai kol nepasitraukiau iš projekto dėl asmeninių reikalų,dabar tus asmeninius reikalus atlikęs esu,projektas tikrai draugiškas, ypač savininkai draugiški,kolektyvas neblogas su kaikuriais nesu bendravęs tačiau,gal ateityje bendrausime.Apie kiekvieną:Pacanas9-Draugiškas,padeda bėdoje,puikus savininkas,geras draugas,Karolina:Graži,puiki savininkė,kartais tave užknisu bet jau neužknisiu,draugiška,nuoširdi.Frozenas-draugiškas,rimtas,visą laiką padedantis,niekeno nepaliks bėdoje.MisTy-Bendravom viskas buvo normaliai kol nesusipykom dėl tų įspėjimų,o šiaip esi draugiškas,rimtas,siekiantis tikslo,daug ko pasiekes manau jau.Marta*-nebendravęs,bent jau pagal charakteri galiu pasakyti,kad esi draugiška,nuoširdi,faina graži prižiūrėtoja sekmės.Vismantas-Draugiškas,prikolistas dažnai būni dr ir pb,rimtai žiūrintis į savo pareigas,sekmės.Redux-biški bendrąve,esi rimtas,draugiškas,gerai loši pb ;).Ortopedz-Apsipyke esame,bet šiaip esi draugiškas,fainas,siekiantis tikslo.Vision-Bendravę bet nelabai bent pirmi požymiai tai esi draugiškas,fainas,nuoširdus.
  • Kiek laiko esate su mūsų projektu? :Labai ilgai maždaug turbūt nuo vasaros tiksliai neatsimenu.
  • Paskutinis pasisakymas [Nebūtina] ; Soriukas tų kurių nepažymėjau nes ne visus jus pažystu,bet ateityje turbūt susidraugausim ;),bėda dėl to,kad įspėjimų turiu bet turbūt nekils bėdų.

• 3

76561198299139691.png

Reikia pagalbos,serveryje,laksto nenaudėlis,kreipkis į mane kontaktai:
Steam:Литовски
Rašyk į a.ž :)

Karolina J. Grinevic
Karolina J. Grinevic
  • 645 Pranešimai

Narių apdovanojimai

#4 - 29 sausio 2017 - 01:57

Į moderatorius bus priimtas *BANANAS* , tema rakinama.

• 2

ak47.png

@ Uzas.lt since 2014.

Karolina J. Grinevic
Karolina J. Grinevic
  • 645 Pranešimai

Narių apdovanojimai

#5 - 17 kovo 2017 - 11:05

Tema atrakinama! Ieškome moderatoriaus aktyvaus ir galinčio padėti prižiūrėti forumą nuo freeposterių, reklamerių ir nemandagių žmonių, dėti įspėjimus ir tagus kaikuriose temose! Greitu metu atsiras nauja forumo skiltis, su kuria reikės pagelbėti, tad pildom!
  • 2

ak47.png

@ Uzas.lt since 2014.

Vismantas//
Vismantas//
  • 413 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Bir 07 2017 20:24
  • Praleido laiko: 16d 16h 40m 51s

Narių apdovanojimai

#6 - 17 kovo 2017 - 18:00

Paraiška į moderatorius: 

• Jūsų tikrasis vardas : Vismantas
  • Jūsų amžius : 14 metų
  • Kiek laiko galėsite skirti forumo priežiūrai? [Įvardinti valandų tikslumu darbo dienomis ir savaitgaliais] : Darbo dienomis manau galėsiu praleisti 3-5 valandas , o savaitgaliais aišku daugiau tarkim 5-6 valandas. Stengsiuos kuo daugiau.
  • Papasakokite apie save [Charakteris, laisvalaikis, pomėgiai, darbai] : Esu toks žmogus, kuris savęs nemoka apibūdinti, bet pabandysiu ( <šypsausi> ). Esu Atkaklus, draugiškas, linksmas, šiek tiek stoprus. Laisvalaikiu būnu su draugais, padedu kitiems tam tikrais klausimais. Mėgstu bendraut, padėt bėdoj, pastebėt klaidas ir jas ištaisyt ir dar daugybę dalykų kurių būtų nemažai.
  • Papasakokite kokia būtų jūsų įprasta diena užimant moderatoriaus pareigas? : Atsikeliu ryte, prisijungiu į forumą, apžiūriu temas, užrakinu temas senesnes nei 1 mėnuo ( t.y nebuvo parašytas joks pranešimas 1 mėnėsį ) . Grįžęs iš mokyklos ( jei darbo dienom ) arba iš lauko ( savaitgaliais) vėl prisijungiu į forumą pasisveikinu, apžiūriu šaukyklą, "report" centrą ir sutvarkau visus reikiamus reikalus. Tai, manau, būtų tiek.
  • Ar esate turėję moderatoriaus pareigas? [Projektų pavadinimų neminėti, nes tai bus laikoma reklamavimu] : Taip, esu turėjęs projektų, kuriuose atlikau tokias pareigas. Sekėsi gerai, nusiskundimų kaip ir negavau. Išbuvau pareigose 6 mėnesius.
  • Ką manote apie paskutinį buvusį moderatorių - Stalker [ Kaip atliko pareigas, indėlis ] : Oj... Stalker'is tikrai mokėjo moderatoriaus darbą. Mokėjo bendrauti su kitais žmonėmis, rakindavo temas neaktyvias ir dar daugybę dalykų jis yra padaręs. Pabandysiu prilygt jam, bet spėju bus tikrai sunku. Nuomonė tai tikrai yra labai gera, nes su šiuo žmogumi dar iki šiol bendraujam.
  • Ką manote apie mūsų projektą ir kolektyvą? [Išsamiai] : Kiekvienos srities nevardinsiu ( t.y vardais ) todėl pasistengsiu visą tai sutrumpinti. Savininkai - pradėjo rimčiau žiūrėti į patį projektą ir tuo pačiu atsakingiau. Atsirado įdomesnių dalykų, kurių anksčiau nemačiau. Ką gali žinot, gal dar kažko naujo įvesit ? Prižiūrėtojai - Kruopščiai ir atsakingai atlieka savo pareigas. Serveriuose vėl atsirado tvarka, bei atsirado žaidėjų truputėlį daugiau. Ką daugiau galiu apie juos pasakyt... Šaunuoliai visi ir tiek. TeamSpeak3 Prižiūrėtojas - Stalkeris yra stalkeris... Blokuoja reklamuotojus, padeda jei ko reikia ir panašiai. Todėl šauniai eina savo pareigas ( kaip ir moderatorio )
  • Kiek laiko esate su mūsų projektu?  : Forume - vieneri atrodo metai , bet iš vienerių metų galbūt 6-7 mėnesiai . Bet tikrai nemažai.
  • Paskutinis pasisakymas [Nebūtina] ; Taip, taip žinau... Neseniai išėjau iš prižiūrėtojo pareigų ir dabar pildau į moderatorių... Galbūt taip baisiai nepyksit, jei užpildysiu čia (<šypsausi>) . Sėkmės renkat moderatorių, manau, jog išrinksit tikrai to verta narį. Peace.

• 4

Paveiksliukas

Su Uzas.lt projektu nuo 2016.03.12

Stalker ツ
Stalker ツ
  • 432 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Spa 11 2017 23:08

Narių apdovanojimai

#7 - 17 kovo 2017 - 22:54

• Jūsų tikrasis vardas :  Justas
  • Jūsų amžius :  14
  • Kiek laiko galėsite skirti forumo priežiūrai? [Įvardinti valandų tikslumu darbo dienomis ir savaitgaliais] :  Am, kaip kada. Pagal tai ką tuo metu veiksiu ;)
  • Papasakokite apie save [Charakteris, laisvalaikis, pomėgiai, darbai] : Na esu gan draugiškas, supratingas. Tikrai galiu padėti žmonėm betkokiu klausimu. Manim gali TIKRAI pasitikėti, niekada neapgausiu žmogaus ir pnš. Visada būsiu pasiruošęs padėti ;)
  • Papasakokite kokia būtų jūsų įprasta diena užimant moderatoriaus pareigas? :  Tai ką, atsibundu susiruošiu į mokyklą greit nueinu į forumą peržiuriu viską ar nėra freepostu ir pnš.  Mokyloje-per pertrauką/pamoka vis nueinu peržiuriu, o vakare dažniausiai būnu vosne ištisai prisijungęs.
  • Ar esate turėję moderatoriaus pareigas? [Projektų pavadinimų neminėti, nes tai bus laikoma reklamavimu] : Taip esu! (2 projektuose) bet čia buvo "fainiausia" ir įdomiausia.
  • Ką manote apie paskutinį buvusį moderatorių [ Kaip atliko pareigas, indėlis ] :  Na man jis kaip žmogus tikrai patiko, buvo bendraujantis niekada neatsukdavo nugaros.. Forume atliko savo pareigas kaip reikėjo, kitko man neleido matyti (Įsp. ir pnš.)   tai daug negaliu spręsti apie jį.
  • Ką manote apie mūsų projektą ir kolektyvą? [Išsamiai] :  Projektas yra vienintelis kuriama esu tiek ilgai. Projektas ištisai tobulėjantis kas man labai patinka, žaidėju nuomonės/pageidavimai yra išklausomi, į juos tikrai ranka nėra numojama.... Ką galiu pasakyti apie kolektyvą? Tai yra patys "šilčiausi ir draugiškiausi" žmonės sutikti iš žaidimo <3
  • Kiek laiko esate su mūsų projektu?  : Kokius 2 metus? Prie forumo prisiregistravau po gan ilgo žaidimo laiko...
  • Paskutinis pasisakymas [Nebūtina] ;  Žinau kad ne taip ir senai išėjau iš pareigų, bet man jų trūksta vistiek jos mana suteikia tokį kaip "džiaugsmą" kad tu kažkuom padedi... Ir žinau kad esu Ts3 Priž. bet verčiau turėčiau Moderatorių kadangi jis tikrai man labiau patinka, o pertrauka jau padariau ir viso šito "Moderatoriaus" dalyko pasilgau! <3
  • P.S būčiau pildęs anketą kad palikčiau ts3 priž. bet neleido ats. naujo kurti tai tiesiog čia parašau iškart.

• 4

Uzas.lt Moderatorius nuo 2015 Spalio 30d. iki 2017 sausio 22

c68132aac388f7954b7529c5e0c364d2675.png

Quick.
Quick.
  • 922 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Rgp 13 2017 17:53
  • Praleido laiko: 17d 12h 21m 43s

Narių apdovanojimai

#8 - 18 kovo 2017 - 12:39

• Jūsų tikrasis vardas : Rokas
  • Jūsų amžius : 18 metų
  • Kiek laiko galėsite skirti forumo priežiūrai? [Įvardinti valandų tikslumu darbo dienomis ir savaitgaliais] : Manau galėčiau prižiūrėti apie 6 valandas jei paprašytumėte daugiau pasistengčiau daugiau.
  • Papasakokite apie save [Charakteris, laisvalaikis, pomėgiai, darbai] : Na mano charakteris visapusiškas, esu gan mėgstantis išsireikšti, bet tuo pačiu ir žinantis vietą, kur kada ir kaip galima reikštis, savo nuomonės dažnai garsiai nereiškiu, bet jei kažkas paklausia pasakau, ginčytis nemėgstu tad į pykčius veltis neesu linkęs, taip pat mėgstu bendrauti tad manau su manim liūdna nebus, taip pat esu linkęs į draugiškumą. Laisvalaikiu užsiemu lengvaja atletika, ir vaikštau į sporto salę, penktadieniais bei šeštadieniais tradiciškai išeinu į miestą su draugais ir panele pasibūt, tuo pačiu prie laisvalaikio priskiriu ir cs 1.6 juk kažkiek per dieną pražaidžiu ir jo. Na šie metai paskutieji gimnazijoje, žinau, kad reiktų mokytis, ką aš ir darau, bet tai nereiškia, kad netūrėčiau laiko prižiūrėti forumą. Manau tiek ir užteks trumpai apie save.
  • Papasakokite kokia būtų jūsų įprasta diena užimant moderatoriaus pareigas? : Na atsikelčiau ryte, prisijungčiau į forumą tikrinčiau temas ar nėra freepostų, ar bereikalingų nesamonių, žiūrėsiu ar niekas nereklamuoja temose, kad nebūtų žmonių kurie nemandagiai diskutuoja su kitais asmenimis, manau darysiu tai ką dariau, kai buvau šiose pareigose anksčiau.
  • Ar esate turėję moderatoriaus pareigas? [Projektų pavadinimų neminėti, nes tai bus laikoma reklamavimu] : Projektuose kituose kaip ir ne, bet čia esu turėjęs 2 kartus, tad žinau jau sistemą, viskas paprasta.
  • Ką manote apie paskutinį buvusį moderatorių [ Kaip atliko pareigas, indėlis ] : Na moderatorius buvo gan aktyvus, dirbo nedaug (gal dėl darbo stokos), bet manau, kad minimumą padarė. Parašiau, kad dėl darbo stokos, bet pastebėjau, kad pastaruoju metu forumas tikrai pradėjo aktyvėti.
  • Ką manote apie mūsų projektą ir kolektyvą? [Išsamiai] : Manau kolektyvas gan draugiškas su dauguma kolektyvo narių jau teko bendrauti, pasirodė draugiški bei malonūs, manau bus daugiau laiko pabendrauti su kolektyvu jei gausiu šias pareigas. Na o dabar šiek tiek apie tuos su kuriais bendravau:

Tadas - labai mandagus bei man pasirodė griežtokas, gan malonus, tiek galiu pasakyti.

Karolina - taip pat mandagi bei maloni.
Būk paprastesnis. - Bendravom gan normaliai, tad galiu pasakyti, kad esi draugiškas gal šiek tiek smalsus ir nelabai pasitikintis savo jėgomis.
TwrK. - tekdavo kartais pabendraut, tai manau draugiškas bei greitai reaguojantis į pagalbos šauksmą.
haZe' - galima sakyt beveik nebendravom, bet pasirodei laikantysis taisyklių bei siekiantis tiesos, gal ateityje labiau pabendrausim.

Triušis. - bendravom iš ties nedaug, bet pasirodei greitai reguojantis į pagalbos šauksmą.

• Kiek laiko esate su mūsų projektu? : Nuo pat projekto pradžios
  • Paskutinis pasisakymas [Nebūtina] ; Manau šiai anketai trūksta vieno klausimo: Kodėl nori į moderatorius? Na aš ir pasisakysiu, nes kaip ir minėjau esu čia buvęs juo 2 kart. Pastaruoju metu forumas pradėjo aktyvėti, tad manau moderatoriaus jau reikėtų, kadangi sistemą išmanau sunku nebus, esu dirbęs su ipb forumais, tad gerai suprantu kaip čia viskas veikia.
    Na užduosiu sau paskutinį klausimą: Kodėl būtent aš? Na manau dėl mano noro bendrauti, ir geros nuotaikos pastovumo, nedažnai būnu piktas, tad nedažnai ir pykstuos su kažkuo kaip ir minėjau dėl patirties ir taip pad labai didelio noro būti uzas.lt kolektyvo nariu.
    Na kaip ir viskas, visiems linkiu sėkmės šiame projekte, ir tuo pačiu kitiems pildantiems.

• 1

xumxIiF.png

Buvęs forumo moderatorius 2014 m.

Buvęs forumo moderatorius 2015 m.

Buvęs serverių prižiūrėtojas 2015 m.

Buvęs forumo moderatorius 2017 m.

Buvęs serverių prižiūrėtojas 2017 m.

xumxIiF.png

5b9c3659777fb41798303e5c5467ae51217.gif

76561198573027023.png

Karolina J. Grinevic
Karolina J. Grinevic
  • 645 Pranešimai

Narių apdovanojimai

#9 - 19 kovo 2017 - 17:22

Į moderatorius nusprendėme priimti du žmones - Roką ir Vismantą. 

Stalker - buvai šaunus moderatorius, tikrai ilgai pas mus išbuvai, net nustebinai, kad vėl nori juo tapti, bet pati norėjau paimti kažką naujo, ko dar nemačiau ką gali ir pasižiūrėti kaip dirba, todėl šį kartą suteikiau šansą kitiems žmonėms, bet tikiuosi kitą kartą galbūt vėl norėsi padėti su forumu ir tada tikrai priimsime iš tavęs pagalbą. 

• 3

ak47.png

@ Uzas.lt since 2014.

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Panašios temos su tagais: moderator, uzas.lt, kolektyvas, moderatorius, atranka

Reklama 120x60 - 1.45€/1mėn. Reklama 468x60 - 2.9€/1mėn. Reklamos užsakymas - tadas.grinevic@gmail.com Nemokamų reklamų mainai su puslapiais, kurie turi virš 100 unikalių lankytojų į dieną.
All rights reserved © Uzas.lt 2011-
Project is alive for:
0 m. 0 mėn. 0 d. 0 val. 0 min. 0 s.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skelbtukas.lt - Nemokamų skelbimų portalas Čia gali būti jūsų sublink'as vos už 1€/mėn. Sublink'o (Backlink'o) užsakymas - el. paštas: tadas.grinevic@gmail.com
Download Counter-Strike 1.6Download Counter-Strike 1.610% premija mokėjimai.lt su Uzas rekomendacija!CS 1.6 Download 2014 NonSteam Full!VPSon.lt - užsisakyk VPS ar VDS serverį su Uzas rekomendacija! Counter strike 1.6 downloadСкачать / Download / Atsisiųsti Counter-Strike 1.6 Full Install
сервера csСервера КС 1.6
Flag Counter