Peršokti prie turinio

Nustatyti šaukyklą Šaukykla

@  dELiciousz.... : (21 spalio 2017 - 12:53 ) @OriSon padaryk tokį kaip gamebox buvo kadaise :D
@  iDream* : (21 spalio 2017 - 06:12 ) Labas rytas,oho kaip seniai čia buvau ir kiek čia mažokai žmonių :/ galėsiu pareklamuoti.
@  OriSon : (20 spalio 2017 - 22:22 ) Būtų malonu, jeigu pareklamuotumėte cs 1.6 uzas ir į forumą pakviestumėte random žmones :D
@  OriSon : (20 spalio 2017 - 21:58 ) Ar atsirastų norinčių žaisti CS 1.6 zombių modifikacijos server, kuriame zombiai būtų botai, o po mapą išmėtyti ginklai, būtų levelių sistemos, nauji tikroviški mapai, užmodinti skinai.
@  ღ3rnisSsღ : (20 spalio 2017 - 21:56 ) @pkdl Sveikas
@  pkdl : (20 spalio 2017 - 20:11 ) sweiki gywi
@  Tautvys_Jail... : (18 spalio 2017 - 15:59 ) JO;D
@  Hello baby... : (18 spalio 2017 - 14:40 ) man vienam rodo full csgo serva?:DD
@  ღ3rnisSsღ : (17 spalio 2017 - 19:35 ) Tai joaa
@  Tautvys_Jail... : (17 spalio 2017 - 12:27 ) jo
@  OriSon : (16 spalio 2017 - 22:24 ) Ar norėtumėte dizaino pakeitimų?
@  dELiciousz.... : (16 spalio 2017 - 20:38 ) nes nebėra tiek laiko kiek buvo seniau
@  Retnouc : (16 spalio 2017 - 19:53 ) Vpš projektas miręs
@  Retnouc : (14 spalio 2017 - 20:35 ) .: D!aMoNd:.?
@  Retnouc : (14 spalio 2017 - 20:35 ) Yra buvęs tikrintas tas .:D!aMoNd:.?
@  dELiciousz.... : (14 spalio 2017 - 16:43 ) buvo :D
@  Hello baby... : (14 spalio 2017 - 12:28 ) csdm 10 žaidėju :OOOO
@  Retnouc : (13 spalio 2017 - 21:03 ) @ღ3rnisSsღ nu bet jau ir atgyveno uzas savo laikus :D
@  ღ3rnisSsღ : (13 spalio 2017 - 20:32 ) @Retnouc Sveikas, na kaip matai ^_^
@  ღ3rnisSsღ : (13 spalio 2017 - 20:32 ) @Tautvys_Jail'as Sveikinimai :lol:

Nuotrauka

[NAUJA] Atranka į prižiūrėtojus!! 2017-03-02

Autorius Karolina J. Grinevic , Kov 02 2017 22:16

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
24 atsakymai į šią temą
Karolina J. Grinevic
Karolina J. Grinevic
  • 645 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Rgp 15 2017 22:43
  • Praleido laiko: 37d 1h 33m 32s

Narių apdovanojimai

#1 - 02 kovo 2017 - 22:16

ak47.png

Pastaruoju metu nemažai kolektyvo narių atsistatydino dėl laiko stokos ar kitokių asmeninių priežasčių, todėl ieškome naujų veidų kurie norėtų papildyti mūsų kolektyvą! Nori prisijungti? Perskaityk viską kas šioje temoje parašyta ir jeigu tvirtai apsisprendei - užpildyk anketą ir galbūt tapsi UZAS.LT kolektyvo dalimi!

Dauguma nesupranta koks sunkus yra prižiūrėtojo darbas serveryje, todėl aprašysiu ko būtent mes tikimės iš jų ir kokius kriterijus jie turi atitikti, norint prisijungti prie mūsų kolektyvo. Tik tvarka ir smagiu žaidimu be čyterių galime sukurti sau malonų serverį, į kurį vis norėtųsi sugrįžti.line.png

Reikalavimai, kuriuos PRIVALU atitikti: 

• Forume turėti bent 20 pranešimų. Būti susitvarkiusiam pilnai savo profilį. 
  • Su mūsų projektu būti praleidusiam, susipažinusiam bent 4 savaites.
  • Mokėti VISAS taisykles, bei mokėti elgtis su admin privilegijomis.
  • Mokėti peržiūrėti demo ir atsakingai peržiūrėti ban apiliacijas.
  • Nebūti pasižymėjusiam neigiama reputacija mūsų projekte.
  • Nedalyvauti šio žaidimo kitų projektų veiklose. 
  • Turėti bent 14 metų.
  • Būti pakankamai raštingu.
  • Nickname (slapyvardis) turi būti pastovus ir kuo paprastesnis.
  • Nenaudoti jokių žaidimą palengvinančių programų savo naudai.
  • Turėti greitą reakciją į galimą nusižengėlį.
  • Būti aktyviam forume bei pačiame žaidime.

***Neatitikus nors vieno iš šių punktų, jūsų anketa bus atmesta iš karto.

Nereikalaujame, bet turi didesnių šansų : 

• Steam'ed žaidėjai. 
  • Asmenys, turintys 17 metų ir daugiau.
  • Projekto senbūviai.
  • Asmenys, jau turėję privilegijas mūsų projekte ir gerai atlikę savo darbą.

**** Žaidėjas su privilegijomis nėra išskirtinis, jiems galioja visos taisyklės taipogi, skirtumas toks kad jie turi dar rimtesnių taisyklių, kurių  negali pažeisti.

line.png

Anketos pildymo taisyklės:

• Nekopijuoti svetimų anketų.
  • Į klausimus atsakyti labai rimtai ir kuo įmanoma plačiau.
  • Anketos šrifto bei spalvos nekeisti. Savo atsakymus pateikti įskaitoma pasirinkta spalva, 12 dydžiu.
  • Nemeluoti.
  • Anketą pildyti galima tik vieną kartą. Jeigu jūsų anketa buvo atmesta, laukite kitų rinkimų. 
  • Anketą pateikti kaip atsakymą į šią temą.
  • Rašyti naudojant lietuviškas raides, be gramatinių klaidų.
  • Į visus klausimus atsakyti būtina.    

Nesilaikant anketos pildymo taisyklių, jūsų anketa bus atmesta iš karto.

line.png

ak47.png

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : 

2. Jūsų amžius : 

3. Jūsų skype id: 

4. Jūsų el.pašto adresas : 

5Jūsų tikras vardas : 

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] :

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] :

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] :

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? :

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] :

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] :

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] :

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] :

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? :

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] :
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : 
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : 
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? :
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : 
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : 

line.png

• 5

ak47.png

@ Uzas.lt since 2014.

`He was never in my vocabulary

until one day, he became the only word i know.  ` ♥ pacanas9

Quick.
Quick.
  • 922 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Rgp 13 2017 17:53
  • Praleido laiko: 17d 12h 21m 43s

Narių apdovanojimai

#2 - 02 kovo 2017 - 23:15

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : одинокий волк

2. Jūsų amžius : 18 metų

3. Jūsų skype id: meskauskas69

4. Jūsų el.pašto adresas : rokasmeskauskas28@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Rokas

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : 6 -erius metus

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : 3-4 valandas

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : Taip, ne kartą esu turėjęs admin, taip pat esu buvęs prižiūrėtojas šiame projekte, tad patirties jau turiu.

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : Na su šiuo projektu esu nuo šio projekto įkurimo, kodėl žaidžiu čia? Nes čia serveriai įdomiausių modifikacijų, draugiška administracija, vienas kitas pažįstamas žaidžia čia, todėl ir renkuosi žaisti čia, o ne kitur.

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : pacanas9 - kiek iš seniau prisimenu tai kaip draugišką, ne visai greitai reguojantį į pagalbą, bet efektyviai. Karolina J. Grinevic - dar neteko bendrauti, tad nuomonės kolkas neturiu, ateityje manau daugiau pabendrausime. BANANAS - aktyvus bei draugiškas, bendrauti teko nedaug, bet pasirodė malonus. Frozenas - pagalbos šaltinis, tikrai malonus, teko bendrauti, pasirodė visai draugiškas, bei norintis padėti. TWrk. - pasirodė draugiškas, bendravome nedaug, bet nuomonė apie tave gan gera. Būk paprastesnis - aktyviausias prižiūrėtojas, nekartą matytas CSDM, bendrauti teko nedaug, bet ateityje manau bendrausime daugiau.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : Na manau didelis pliusas, jog esu turėjęs čia prižiūrėtoją bei 2 kart moderatorių, esu su Uzas.lt projektu nuo jo pradžios, tad daug žinomų žmonių, kurie apie mane blogos nuomonės nėra, taip pat esu patyręs counter strike žaidime, turiu nemažai patirties administravime, manau tuo ir išsiskiriu.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : http://vocaroo.com/i/s0qSmo0c3m8h

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : taip, nesenai nusipirkau naują tai matosi iš valandų skaičiaus cs:go bei cs 1.6 žaidimuose. http://steamcommunity.com/id/meshka69

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : CSDM 

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : playdemo (pavadinimas), viewdemo (pavadinimas)
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Stebi serverius, prižiūri, kad nebūtų taisyklių pažeidėjų, banina chyterius. Forume tikrina unban anketas. Taip pat padeda naujokams bei paprastiems žaidėjams.
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amx_ban - užblokuoja žaidėja, amx_kick iškickina žaidėja, amx_slap nuima gyvybes žaidėjui, amx_slay nužudo žaideja, amxmodmenu - amx komandų meniu.
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : Užblokuoti, atblokuoti, keisti ban laikus.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : amx_last arba amxmodmenu ir atsijungę žaidėjai.
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Pereisiu į spec, imsiu jį stebėti, stebėsiu 3-4 roundus, tik įsitikinęs, kad žaidėjas sukčiauja jį užblokuosiu.

Šį pranešimą redagavo tadas.grinevic: 05 kovo 2017 - 15:51
Atmesta. Bandykite kitoje priž. atrankoje.

• 4

xumxIiF.png

Buvęs forumo moderatorius 2014 m.

Buvęs forumo moderatorius 2015 m.

Buvęs serverių prižiūrėtojas 2015 m.

Buvęs forumo moderatorius 2017 m.

Buvęs serverių prižiūrėtojas 2017 m.

xumxIiF.png

5b9c3659777fb41798303e5c5467ae51217.gif

76561198573027023.png

dELiciousz.! #
dELiciousz.! #
  • 463 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Šiandien, 10:33
  • Praleido laiko: 18d 8h 13m 6s

Narių apdovanojimai

#3 - 02 kovo 2017 - 23:57

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : Triusis.

2. Jūsų amžius : 17metų.

3. Jūsų skype id: dyleris8

4. Jūsų el.pašto adresas : mindis.ferrari55@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Mindaugas.

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : 9metus su pertraukomis.

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : Darbo dienomis praleidžiu po 2-5valandas per dieną, savaitgaliais daugiau nuo 2-7valandų, galima ir daugiau, bet priklauso nuo priežasčių.

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : Taip, turiu šiame serveryje patirties, nes visgi esu buvęs 2015metais prisidėjęs prie šios komandos ir prižiūrėjęs serverius. O sekėsi gan normaliai, ir aktyviai prižiūrėjau serverius ir žaidėjus nuo kenkėjiškų programų naudojimų ir kitų dalykų kurie trugdė serverio žaidėjams žaisti. O kiek išbuvau laiko, tai nepamenu, nes visgi 2015metais tai įvyko.

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : Žaidžiu šiame projekte, nes tai yra vienas iš mėgstamiausių mano CS serverių, tik čia gali susirasti žmonių su kuriais gali bendrauti, pažaisti ir linksmai praleisti laiko, tuo pačiu ir dėl šio projekto valdžios - labai gerai žinoma, ir žinau ką jie sugebą ištikro. O pagalvojus, šiame projekte žaidžiu nuo 2015metų - visgi ilgas laiko tarpas jau yra su šiuo serveriu, bet aišku su pertraukomis.

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : Savininkai - Tadas ir Karolina man yra labai gerai žinomi šiame projekte. Tadą pažįstų nuo to laiko kai jis man suteikė prižiūrėtojo pareigas žaidime, o Karolina iš SAMP serverių kai bendraudavome ir žaisdavome. O taip tai, apie savininkus turiu teigiamą nuomonė, jie man nėra nei pasikėlę nei ką, geri žmonės kurių yra retenybė šiais laikais. Pagalba - mažai bendravęs, nesirodo žmogus mano akyse arba aš jo nepastebiu, bet tikiuosi toks pats kaip valdžia yra. Prižiūrėtojai, šiame punkte galiu pamynėti, jog šie prižiūrėtojai greitai reaguoją į pagalbos šauksmus tiek forumo AŽ tiek STEAM žinutėmis, biški kas - iškarto atrašo ir padeda/pataria su problemomis, apie juos nieko blogo neturiu - tik reiktu dažniau serveriuose lankytis t.y, zombie. Moderatoriai, neesu bendravęs, negaliu nieko apie jį pasakyti.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : Privalumas, tas jog sugebų komandoje dirbti, bei išsakyti savo nuomonę ar patarti ką nors - ką jam reikia, tuo pačiu randu greitai bendrą kompromisą jog būtų lygiai ir nebūtų niekas nuskriaustas dėl kažko tai, ir dar privalumas - jog esu patyręs būti komandoje ir nebijantis prisipažinti klaidas ir kitus reikiamus dalykus. Galimybės, nebijantis kalbėti, greitai reaguojantis bei turintis gerą reakciją (kai jos reikia), bei buvęs šio projekto dalimi - prižiūrėtojas. O išskirtinis esu savo bendravimu, draugiškumu bei kas svarbiausia - aktyvumu, esu toks žmogus kuris gavęs pareigas būna aktyvus ir stengiuosi padėti su įvairiom bėdom. Kiekvienas žmogus esame savaip skirtingas, bet neesame su niekuom lygus.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : https://www.speakpip...mq15glfjb2mpve6

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : http://steamcommunit...brusieklintuos/

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : Šiuo metu - zombie, bet lankausi ir kituose uzas.lt serveriuose.

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : playdemo [įrašome pavadinimą arba copy], startdemo [įrašome pavadinimą arba copy]
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Prižiūrėtojai dirba tiek žaidime tiek forume, aktyviai tikriną žmonių atsiblokavimus/užblokavimus, padeda serverio žaidėjams bei komandos nariams, tikrina čyterių papeikimus bei tvarkingai juos užblokuoją, prižiūri serveriuose admin/superadmin narius jog nepažeidinėtų taisykles.
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amx_ban, amx_kick, amx_slay, amx_vote, amxmodmenu
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : Šioje sistemoje prižiūrėtojas gali atblokuoti serverio žaidėją ar uždėti ban 1d ar daugiau pagal esamą pažeidimą ar nusižengimą ir tuo pačiu keisti laikus.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : Jeigu tas žmogus neprisijungs po kelių minučių, esamus įrodymus tuo pačiu jo IP adresą nusiūsių valdžiai, jog viską patikrintu. Tada gavęs leidima užblokuočiau jį per forumą arba sutikęs žaidime - tuo atvėju, viskas priklausys nuo valdžios, ką jie man įsakys.
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Iškarto eisiu į spectators rėžimą ir stebėsiu galimą čyterį, pastebėjęs 3 ir daugiau roundų, jog įtartinai kažką daro ar naudoją tada imsiuos savo privilegijų išnaudojimų t.y, užblokuosiu jį. Jeigu tas žmogus pateiks tvarkinga demo, atblokuosiu tada.

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 05 kovo 2017 - 15:45
Priimtas. Susisiekite su manimi.

• 2

6a9af6ee16d8633741493035cbca5abc42.gif

RiF
RiF
  • 175 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Lie 25 2017 08:47
  • Praleido laiko: 4d 19h 38m 19s

Narių apdovanojimai

#4 - 05 kovo 2017 - 20:12

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : RiF

2. Jūsų amžius : 15 metų

3. Jūsų skype id: ausrius.ausrius3

4. Jūsų el.pašto adresas : ausrius901@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Aušrius

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] :8-9 metus.

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] :darbo dienom 2-3h savaitgaliais 5-7h

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] :turiu ir esu buvęs jau šiose pareigose todėl mokėsiu elgtis.

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? :nes čia geriausias kolektyvas ir puiki sistema.

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] :Pagalba - šauni,visada padedanti malonami bei galima bendrauti,Savininkai -Draugiški,padedantys neįgnoruojantys bei malonūs.,prižiurėtojai - geras kolektyvas,smagu susibendrauti ir tiek. Moderatoriai - nesu bendravęs su jais pasakyti negaliu apie juos nieko.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] :Būsiu dar geresnis nei buvau

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] :https://www.speakpip...2inorsasomlvlix

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] :buvau,bet pardaviau žadu vėl pirkti.

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? :Deathrun bei CS GO modas.

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] :viewdemo,startdemo.
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte :Jie prižiūri serverius,kad būtų tvarka bei tvarkosi su BAN UNBAN apeliacijomis. 
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amxmodmenu,amx_ss,amx_slay,amx_vote
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? :Gali,BAN UNBAN funkcijas atlikt.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : Jeigu turėsiu tikrai pamatysiu kad jis nusižengė taisyklėms,tada blokuosiu per forumą - amxbans
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Pirmiausia eisiu į spectate komandą,tada jį pastebėsiu užblokuosiu už tam tikrą priežastį ir viskas.

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 11 kovo 2017 - 13:26
Priimtas, susisiekite per A.Ž.

• 2

Pasiekimai

UZAS.LT prižiurėtojas 2016.11.20/20**.**.**

76561197977084696.png

Cousins
Cousins
  • 77 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Lie 02 2017 18:55
  • Praleido laiko: 6d 9h 16m 44s

Narių apdovanojimai

#5 - 06 kovo 2017 - 21:17

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidimeGhetto | Cousins

2. Jūsų amžius : 25

3. Jūsų skype id: nebenaudoju, bet kestux29

4. Jūsų el.pašto adresas : kestutis.juknevicius@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Kęstutis

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : apie 13 metų

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : 1 -2 valandas per dieną, nes esu dirbantis. Per laisvadienius apie 5 valandas prabūnu, bet dažniausiai vakarais.

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : Buvau SUPERADMIN. Per dieną tekdavo neblogai paplušėti, kad išvalyti dust2 ir csdm serverius nuo sukčiautojų. Bet man tai teikdavo malonumą, kadangi legalūs žaidėjai galėjo toliau normaliai žaisti. 

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : Nemėgstu netvarkos serveriuose, todėl renkuosi uzas.lt , čia prižiūrėtojai ir ADMINAI yra labai atsakingi. Jeigu atvirai, tai tikrai nepamenu kiek laiko aš čia lošiu :) gal ortopedz. prisimena :) Atsimenu, kai tik pradėjau žaisti buvau užbanintas, nes pagalvojo, jog sukčiauju. Tačiau labai patiko, kad operatyviai buvo atblokuotas :) Susipažinau su puikiais žaidėjais kaip shadow ar ortopedz. Taip patekau į uzas.lt klaną "Ghetto".

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : 
Savininkai: mano nuomone jie tikrai yra protingi, jog sukūrė tokį projektą kaip uzas.lt. Mane žavi, jog teisingai prižiūrimas forumas bei atrenkami geri prižiūrėtojai. Taip pat sveikintina, kad turi nemažai šaunių idėjų, kurios tik pritraukia daugiau žaidėjų.
Prižiūrėtojai: stengiasi visada pagelbėti iškilus problemom, protingi bei šaunūs vaikinukai.
Moderatorius: išlaiko, kad viskas būtų tvarkinga ir įgyvendina savininkų idėjas nuostabiai. 

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : aš manau, kad patyręs žaidėjas kaip aš esu reikalingas, kad užtikrinčiau tvarką serveriuose. Esu pakankamai draugiškas ir išsilavinęs asmuo, kad neįžeidinėčiau žaidžiančių uzo žaidėjų. Galėčiau dalintis savo patirtimi ir idėjomis su serverio savininkais.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : 
http://vocaroo.com/i/s1YyM8gNyVOv

http://steamcommunity.com/id/hardas13

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? :
PUBLIC

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : playdemo "demopavadinimas", viewdemo "demopavadinimas"
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : aktyviai bendrauja forume, prižiūri, kad serveriuose nebūtų sukčiaujama.
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amx_ss, amx_kick, amx_vote "Ar tinka šis žemėlapis?" "Taip" "Ne", amx_votemap "žemėlapis1" "žemėlapis2" "žemėlapis3", amx_ban, amx_unban
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : galima užbaninti permanent ir atbaninti, jei forume pasirodo, kad žaidėjas yra nekaltas.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : yra amx_last komanda arba amxmodmenu galima pasirinkti paskutinių išėjusių žaidėjų sąrašą, o jame rasčiau pabėgusio nick... o toliau jau žinot, kad reikės nubausti :)
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : būdamas ADMIN visada prieš įsitikindamas eisiu į spectators, o tada jeigu nebūčiau 100 procentų įsitikinęs paprašyčiau įkelti SS į forumą uzas.lt/forumas. :) Jeigu pastebiu, kad žaidėjas naudoja AIM, tada banas be pasigailėjimo visam laikui!

Šį pranešimą redagavo tadas.grinevic: 26 kovo 2017 - 14:24
Priimtas, susisiekite per A.Ž

• 4

Quick.
Quick.
  • 922 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Rgp 13 2017 17:53
  • Praleido laiko: 17d 12h 21m 43s

Narių apdovanojimai

#6 - 27 kovo 2017 - 14:37

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : одинокий волк

2. Jūsų amžius : 18 metų

3. Jūsų skype id: meskauskas69

4. Jūsų el.pašto adresas : rokasmeskauskas28@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Rokas

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : 6 -erius metus

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : 3-4 valandas

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : Esu turėjęs adminą ir nekartą, taip pat buvau ir prižiūrėtojas, manau sekėsi gan neblogai, prižiūrėtojau serverius nuo chyterių ir kitų taisyklių pažeidėjų.

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : Na su šiuo projektu esu nuo šio projekto įkurimo, kodėl žaidžiu čia? Žaidžiu čia, nes čia man patinkanti aplinka, draugiškas kolektyvas su kuriuo kas dieną bendrauju, taip pat nes čia serveriai įvairiausių modifikacijų kurios tikrai žavi.

Tadas - kiek iš seniau prisimenu tai kaip draugišką, ne visai greitai reguojantį į pagalbą, bet efektyviai.

Karolina J. Grinevic - draugiška, bei padedanti, ne visai greitai reguojanti į pagalbos šauksmą, bet pagalbą stengiasi suteikti kuo išsamesnę.

Vismantas - draugiškas bei bendraujantis, šnekėjom TS pasirodė, gan malonus bei norintis spręsti problemas. 

Twrk. - Bendravom gan normaliai, pasirodė linksmas, prikolnas, norintis padėti, kartais šneki nesąmones, bet esi labai draugiškas.

Shadow - Taip pat draugiškas bei malonus, mėgstantis bendrauti, taip pat bendravom TS.

Stalker - Draugiškas, daug žinantis apie forumą, tad gali suteikti daug informacijos apie jį, pasirodė malonus.

Haze - Bendravom gan nedaug, bet pasirodei laikantysis taisyklių, bei norintis padėti.

Cousins - bendravom tik serveryje ir tai nedaug, tad pasirodei malonus, bei draugiškas, gal ateityje pabendrausime daugiau.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : Manau didelis pliusas, nes esu jau su dauguma bendravęs dauguma mane pažįsta, taip pat nes esu buvęs prižiūrėtojas, ir šiuo metu esu moderatorius.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : http://vocaroo.com/i/s0qSmo0c3m8h

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : taip http://steamcommunity.com/id/meshka69

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : CSDM bei Deathrun

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : playdemo (pavadinimas), viewdemo (pavadinimas)
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Stebi serverius, prižiūri, kad nebūtų taisyklių pažeidėjų, banina chyterius. Forume tikrina unban anketas. Taip pat padeda naujokams bei paprastiems žaidėjams.
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amx_ban - užblokuoja žaidėja, amx_kick iškickina žaidėja, amx_slap nuima gyvybes žaidėjui, amx_slay nužudo žaideja, amxmodmenu - amx komandų meniu.
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : Užblokuoti, atblokuoti, keisti ban laikus.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : amx_last arba amxmodmenu ir atsijungę žaidėjai.
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Pereisiu į spec, imsiu jį stebėti, stebėsiu 3-4 roundus, tik įsitikinęs, kad žaidėjas sukčiauja jį užblokuosiu.

​P.S. Karolina sakė, kai atrakinsit temą galėsiu pildyti.

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 27 kovo 2017 - 18:18

• 5

xumxIiF.png

Buvęs forumo moderatorius 2014 m.

Buvęs forumo moderatorius 2015 m.

Buvęs serverių prižiūrėtojas 2015 m.

Buvęs forumo moderatorius 2017 m.

Buvęs serverių prižiūrėtojas 2017 m.

xumxIiF.png

5b9c3659777fb41798303e5c5467ae51217.gif

76561198573027023.png

pacany
pacany
  • 83 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Rgp 26 2017 09:20
  • Praleido laiko: 1d 2h 6m 46s

Narių apdovanojimai

#7 - 29 kovo 2017 - 19:37

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : *za pacany

2. Jūsų amžius : 19metų.

3. Jūsų skype id: modys13

4. Jūsų el.pašto adresas : dize999@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Modestas.

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : 9metus, bet aišku su pertraukom.

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : Darbo dienomis nuo 1 valandos iki 4 valandų, savaitgaliais iki 1 valandos, darbas.

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : Esu, ne kartą buvęs admin arba SuperAdmin, o visiškai prie komandos neesu buvęs dar prisidėjęs.

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : Nes šiame yra malonu žaisti, normalus žmonės renkasi bei malonus Uzas.lt kolektyvas bei yra vienas iš geriausių CS 1.6 serverių - pagal mane, kuriuose labiau žaidžiu. O su Uzas.lt projektu esu nuo 2015metų, bet visgi savaime aišku, jog su pertraukomis žaidžiu - nevisada atsiranda tiek laiko.

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : Savininkai Tadas ir Karolina, aktyvus, draugiški ir padedantys žmonės, prižiūri savo serverius tvarkingai, neturiu atvirai prieš juos nieko blogo ir aišku nenoriu čia labai išsiplėsti. Pagalba, aktyvus žmogus, prižiūri forumą nuo kenkėjų ir baudžia juos, dažnai serveryję matau kaip baudžia žaidėjus. Prižiūrėtojai, gana normalus jei nesipeštu tarp savęs ir teisingai sutartu, o šiaip tai aktyviai tikrina Unban apeliacijas, nereikia ilgai laukt. Moderatoriai, nelabai jį dar žinau, negaliu pasakyti apie jį.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : Privalumas, jog sugebu aktyviai dalyvauti diskusijuose, padėti bei sugebu dirbti komandoje ir atvirai pasakyti savo nuomonę apie kažką sprendžiant. Galimybės, galiu vienas prižiūrėti serverį, tinkamai bausti, bei maloniai bendrauti su žmonėmis arba padėti jiems. Išskirtinumas, kiekvienas esame savaip skirtingas - nesame vienodi, bet tačiau skiriasi bendravimas mano nuo kitų, moku išsisakyti teisingą sprendimą, bei esu draugiškas, malonus, atsakingas žmogus.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : https://www.speakpip...kmftac1ra42um69

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : http://steamcommunity.com/id/zapacany

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : CSDM, Only Dust2, zombie plague.

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : playdemo, viewdemo
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Prižiūri serverius nuo čyterių ir kitų kenkėjų, tvarkingai atlieka savo darbą forume ir žaidime, maloniai bendraują su žaidėjais serveryję ir forume, bei padeda jiems. Prižiūri čyterių papeikimai/DEMO ir SS/Ban apeliacijas skiltis ir tikrina.
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amx_vote, amx_kick, amx_ban, amx_slay, amxmodmenu
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : Pakeisti laiką, priežastį, atblokuoti ir užblokuoti žaidėją turint jo nicką, IP arba steamid
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : amx_last arba status į console, nukopijuosiu jo nick, steamid arba IP ir užblokuosiu per forumą jį.
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Jeigu pamatysiu labai tokį įtartiną žaidėją, iškarto eisiu į spec ir stebėsiu jį kelis round kaip jis žaidžia, ir jeigu įtartinai žais - amx_ss nick ir blokuosiu iškarto.

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 01 balandžio 2017 - 16:23
Priimtas, susisiekite per A. Ž.

• 5

fiestaa
fiestaa
  • 3 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Bal 01 2017 18:25
  • Praleido laiko: 1h 12s

#8 - 01 balandžio 2017 - 14:44

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : fiestaa

2. Jūsų amžius : 17 metų, neužkalnų laukia 18.

3. Jūsų skype id: lukas.bestukas

4. Jūsų el.pašto adresas : bestukasslt@inbox.lt

5Jūsų tikras vardas : Lukas.

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : Counter - Strike žaidžiu 3 metus.

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : Darbo dienomis nuo 3 iki 4. Savaitgaliais nuo 5 iki 6.

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : Šiame projekte netekę turėti jokių privilegijų įskaitant nemokamą VIP statusą.

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : Išties pasakius jau nebeįdomūs kiti serveriai kuriuose nėra nei žaidėjų, nei administracijos aktyvumo, atėjau čia tiesiog suradęs internetę CSDM serverį kurį turite jūs, nes kiti išvis manęs nedomina, pamačiau jog projektas išties neblogas ir pagalvojau ogi kodėl nepasilikus čia, pastebėjau, kad išties čia įdomu žaisti, bei nusprendžiau čia ir pasilikti. Šiame projekte esu apie 5 savaitęs.

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : Savininkai - Neteko dar nei karto su jeis bendrauti. Pagalbą - Neteko taipogi su jeis bendrauti. Prižiūrėtojais - Teko vieną kartą bendrauti yra išties išsišokę ir nelabai kultūringi. Moderatoriai - Netekę bendrauti.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : Amm, esu išties kūribingas vaikis, galiu atlikti tai ko neatlieka kiti, savo darbą visuomet garantuoju kokybiškai, esu su rimtu bagažu ant nugaros patirties, moku išties aktyviai ir nenuobodžiaujamai praleisti laiką serverį, nors ir neesu čia nei senbūvis, nei kažkoks patyręs serveryje žaidėjas, bet tiesą pasakius jau kiekvieną dieną ima nervingas žaidimas, kodėl ? Ogi todėl jog administracija išties nėra aktyvi, ateini į serverį praleisti smagiai laiką, pašaudyti, vis atsiranda koks čyteris vaikėzas kuriam nesiseka žaisti Counter - Strike na ir prasideda visokios nesamonės, tad kur administracijos aktyvumas ? Administratoriai pastebėjau susirenka tik į vakarą ir tai valandą kažin ar išbūna. Mane pasirinkti turėtumėte todėl, jog turiu jau užtektinai metų, apmastau kiekvieną savo žingsnį, stengiuosi visuomet taisiklingai ir kokybiškai atlikti savo darbą, kad neliktų kaltų. Mano privalumai - Aktyvumas, raštingumas, priežiūra ir visa kita kas išties būdinga jums mielieji savininkai, bei jūsų Counter - Strike serverių portalui.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : Nepykit mikrafonas neveikia kažkas kątik jam nutiko, tad per telefoną pabandžiau, http://www100.zippyshare.com/v/taZ7D94U/file.html

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : Neesu.

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : CSDM.

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : Nueisiu į konsole tuomet parašysiu playdemo (pavadinimas) arba tiesio viewdemo (pavadinimas).
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Na prižiūrėtojai, saugo serverį nuo visokiausių žaidėjų kurie dažnokai susinervinę arba nemokantys žaisti susijungia žaidimą palengvinančias programas. Bei prižiūro tam tikras skiltis. Kurios skirtos prižiūrėtojų darbui.
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amxmodmenu, amx_ban, amx_kick, amx_slay, amx_slap.
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : Galima redaguoti banus, t.y kiekvieną žaidėja, tarkim užbanintas žaidėjas visam laikui, pasirodo jog yra nekaltas, tuomet galima atblokuoti.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? :  Na iškarto susiveščiau į konsolę amxmodmenu ir pasižiesiu paskutinius priijungusius žaidėjus, radęs man reikiamą žaidėjo vartotojo vardą, tinkamai nubausiu.
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Pirmiausia, tai įsitikinsiu ar gali būti kokių palengvinamų programų pas jį pajungta, tuomet supratęs, kad tikrai žaidėjas čytina. tuomet užblokuosiu.

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 01 balandžio 2017 - 16:16
Atmesta, neatitikimas prižiūrėtojų reikalavimų.

• 0

Serveryje mane galite rasti su vardu - fiestaa

`eKo
`eKo
  • 12 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Geg 15 2017 13:51
  • Praleido laiko: 22h 53m 12s

#9 - 05 balandžio 2017 - 13:42

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime :  Putės kailis

2. Jūsų amžius :  18 metų

3. Jūsų skype id: icortez15 (retai naudojuosi skype)

4. Jūsų el.pašto adresas : nerijusjake@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Nerijus https://www.facebook.com/ner.ka.96

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : Visą terminą sudėjus apie 2 metai.

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : Darbo dienomis ir tiek savaitgaliais praleidžiu minimaliai 4 valandas.

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : Daug sykių buvau atsakingas už serverio prižiūrėjimą, tiksliai net neatsimenu projektų išskyrus Laikiux'e apie metus laiko teko prižiūrėti serverius. Apie pasiekimą kokį visą prižiūrėjimo laiką nelabai ką turiu pasakyti, tiesiog įgavau šiame dalyke daug praktikos, pasitikėjimo, nes tą darbą kuriam buvau skirtas atlikau teisingai ir neteko manimi nusivilti.

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : Counter-Strike 1.6 nežaidžiau ilgą laiką, ėmiausi incetyvos labiau prie CS:GO, bet kaip ir nepaslaptis viskas kažkada atsibosta, o prie kokį gerą menesį man "Suvalkietis" parodė į projektą, todėl pradėjau juo domėtis, žaisti. O dabar ir noriu prie jo  prisidėti kaip komandos narys.

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : Savininkai - Įvardinsiu tik Tadą, jog iškilus kokiems klausimams jisai visą laiką pasiruošes padėti. Prižiūrėtojai - Visi atlieka darbą teisingai ir motyvuotai, neteko nė vienu nusivilti. Moderatoriai - Galėtų būti šiek tiek aktyvesni, įskaitant forumą.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : Pagrindinis kriterijus, kodėl ir pildau šią anketą, nes esu pasiruošes gelbėti dabartinę situaciją, žinoma jinai nėra labai jau kritinė, bet priežiūros trūksta... Žaidžiu visą laiką dust2 only serverį ir tenka net per dieną tris sykius pildyti forumą su čyteriais. O kodėl aš? - Ną kaip ir minėjau į darbą žiūrau perspektyviai ir esu pasiruošes ne dėl vardo "Prižiūrėtojas" tą dirbti. Noriu prisidėti prie kolektyvo ir taip padėti toliau vystytis projektui ir taip kelt reitingus.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : https://www.speakpip...wn33df4mhrtuk12

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] :  Taip, http://steamcommunity.com/id/554848/

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : Dust2 only.

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : playdemo [pavadinimas], viewdemo [pavadinimas].
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Saugo serverius nuo žaidėjų kurie naudoja žaidimą palengvinančias programas, stengiasi pamokyti žaidėjus kurie pažeidinėja taisykles.
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : Pagrindinė komanda amxmodmenu - Admin meniu, amx_ban - Užblokuoti žaidėją, amx_slay - Nužudo žaidėją, amx_kick - Išspire iš serverio žaidėją, amx_slap - Nuiima gyvybes žaidėjui, nuo kiekio kiek kartosi šią komandą.
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : Turint IP, nick arba steamID galima keisti laiką, atblokuoti žaidėją, keisti blokavimo priežastį.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : Status komanda galima sužinoti to žaidėjo SteamID, o to užtenka žinant jį nubausti.
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Per Spec. Darau demo (kaip įrodymą), jeigu pasitvirtins, jog jis naudoja programą palengvinančią žaidimą - blokuosiu komanda amx_ban (nick).

PS. Neatlikau anketos taisyklės "20 forumo pranešimų", bet kalbėjau su Tadu sakė nebūtina, tai jeigu galima į tai atsižvelk.

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 05 balandžio 2017 - 14:46
Atmesta. Neatitinkate privalomųjų reikalavimų, projekte esate per trumpą laiką, neteisingai atsakytas 8 klausimas.

• 0

Koksas
Koksas
  • 33 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Spa 11 2017 23:25
  • Praleido laiko: 3d 5h 6m 38s

Narių apdovanojimai

#10 - 09 balandžio 2017 - 12:34

ak47.png

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : BlaZe*Koksas

2. Jūsų amžius : 15

3. Jūsų skype id: audriuxs300

4. Jūsų el.pašto adresas :minecraft8628@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : audrius

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] :4 metus

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : per diena po 4 valandas minimum

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : jūsų serveriuose ne

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? :nes man patinka jūsų serveriai. du mėnesius

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] :Savininkas normalus geras žmogelis, pagalbą labai gera, prižiūrėtojas nesu susidūręs bent serveriuose neprisijungia, moderatorių nesu irgi susidūręs.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] :esu nepiktybiškas nebaninu už tai kad mane nušauna kaip kiti... stengiuosi įsitikinti ar žaidėjas tikrai naudoja pagalbines priemones žaidime o ne baninu aklai būnu dažnai on manau ir tiek :)

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : https://www.speakpip...63vrrfgussau8gj

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : nesu

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : cs.uzas.lt:27029 

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : viewdemo
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : foruma tikrina ir tikrina serverius 
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amxmodmenu amx_kick amx_ban amx_slay amx_slap 
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? :atbaninti 
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : rašysiu amx_last ir amx_ban 
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : padarysiu ss ir išbaninsiu visam laikui 

line.png

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 09 balandžio 2017 - 23:13
Atmesta, neatitikimas reikalavimų.

• 0

giphy.gif

wellom`
wellom`
  • 242 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Vakar, 12:38
  • Praleido laiko: 7d 20h 30m 36s

Narių apdovanojimai

#11 - 14 balandžio 2017 - 13:48

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : 

mdmalicious

2. Jūsų amžius : 

Man yra šešiolika metų ( greit septyniolika )

3. Jūsų skype id: 

mexis1337

4. Jūsų el.pašto adresas : 

mexiz1337@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : 

Jonas

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] :

Daugiau nei keturis metus

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] :

Tikslaus laiko pasakyti negaliu, bet pakankamai nemažai +3 ir daugiau valandų

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] :

Taip jūsų projekte esu buvęs tris kartus serverio prižiūrėtoju; du kartus forumo moderatoriumi ir teko būti vieną kartą ( savaite ) pagalba. Sekėsi iš ties puikiai, su visais sutariau be problemų serveriai kuriuose dažniausiai lankydavausi būdavo užtikrinti nuo čyterių ir laikydavosi šilta atmosfera.

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? :

Nieks nesakė kad žaidžiu tik uzas projekte, aišku pavadinimų neminėsiu bet apsilankau ir kituose projektuose, bet didesnį žavesį kelia uzas projektas, kadangi šiame projekte gali atrasti pagal tavo norus serverį.

Savininkai nėra blogi, kalbant apie Tadą jam reiktų šiek tiek aktyvumo ir daugiau bendrauti su projekto žmonėmis, Apie Karolina jokio blogo žodžio neturiu ( ačiū už award'us <šypsausi> ), o kita dalis valdžios nelabai serveriuose esu susidūręs su jais bet žvelgiant iš forumo pusės draugiški, bei malonūs

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] :

Esu kruopštus, darbštus, visada jaučiu atsakomybės jausmą už man priskirtas pareigas. Punktualus, nemėgstu vėluoti, visus darbus stengiuosi atlikti laiku. Taipogi esu komunikabilus, draugiškas, linksmas. Visada stengiuosi rasti bendrą kompromisą.

http://vocaroo.com/i/s0SEzpyWC70O

http://steamcommunity.com/id/mexis1337

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? :

Nesu apsisprendęs kuris, bet dažniausiai lankausis Public; Only Dust2; csdm; ctf

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] :
  • viewdemo
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : 
  • Prižiūrėtojų veikla prižiūrėti serverius, kadangi jie turi administratorius visuose serveriuose jų tikslas sugaudyti kuo daugiau žmonių naudojančių palengvinančias priemones t.y čytus ( aim; wallhack ir t.t )
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje :
  • amx_who; amx_ip; amx_banmenu; amx_votekick; amx_votemap; amx_votemapmenu; amxmodmenu
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? :
  • atblokuoti žaidėją, prailginti man laiką, užblokuoti žaidėją.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : 
  • parašau komanda amx_last ir sekantis veiksmas būtų amx_addban
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : 
  • Visu pirma reiks jį stebėti ir įsitikinti ar jis tikrai naudoja palengvinančias priemonęs, stebint jį daryti analize koki gali būti čytai įsitikinus padaryti nuotraukas amx_ss ir jį užblokuoti.

Šį pranešimą redagavo tadas.grinevic: 17 balandžio 2017 - 23:49
Priimtas, susisiek su Karolina per A.Ž.

• 3

SiCKWOOTAH
SiCKWOOTAH
  • 21 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Bal 23 2017 18:59
  • Praleido laiko: 9h 4m 21s

Narių apdovanojimai

#12 - 16 balandžio 2017 - 14:04

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : SiCKWOOTAH PAJEHALI DYGLA

2. Jūsų amžius :  14 (biržėlio 4-15metu.)

3. Jūsų skype id: reachen1337

4. Jūsų el.pašto adresas : pailsekvaikas@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Gytis.

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : 4metus.

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : 4-6valandas maziausiai. daugiausiai 12valandas

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : Ne nebuvau pas jūs projekte adminas, bet labai norėčiau tapti nes tikrai daug hackeriu

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : Taip aplamai servuose žaidęs pas jūs apie 5-6savaitęs bet aplamai keitinėjau nickus, paskuj va šita susigalvojau ir užsiregistravau forume.

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : Savininkas su savininke gal visai neblogi ;). O pagalba labai gera prižiurėtojai tik nelabai aktyvus nei vieno nemaciau per šias 5-6savaitęs. Moderatoriai šaunuoliai nes tokį gražu  foruma padarę.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : http://vocaroo.com/i/s0XAHKaFReIw (balsas nekažka bet bandau)

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : Taip esu legalus žaidėjas. (http://steamcommunit...id/worzakorny/)

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : CSDM labiausiai bet šiaiptais visi patinką.

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : playdemo Uzas_lt_-_CSDM_[LT_EN_RU]_FastDL_24_7. Antro varijanto kaip ir nežinau norėčiau sužinoti.
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Saugo serveri nuo cheateriu, ir bendrauja su žaidėjais ;)
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amx_banmenu,amx_ss,amx_unban,amx_mapmenu,amx_votemapmenu,amx_teammenu,amx_kick,amx_kickmenu, ir taip toliau..
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : Visas beveik.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : pagal steam id, iškarto pasižiurėti steam id ir amx_ban steam idas ir priežastis kiek atsimenu.
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Nueeisiu i spectetus, žiūrėsiu ar drebą ar nedreba, ar vėžioja per siena ar ne tada tikrai isitikinęs padarysiu screenshotus. Ir užbaninsiu.

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 16 balandžio 2017 - 16:15
Atmesta, neatsakyta į visus klausimus.

• 1

Koksas
Koksas
  • 33 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Spa 11 2017 23:25
  • Praleido laiko: 3d 5h 6m 38s

Narių apdovanojimai

#13 - 23 balandžio 2017 - 11:12

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : BlaZe*Koksas

2. Jūsų amžius : 15

3. Jūsų skype id: audriux300

4. Jūsų el.pašto adresas : minecraft8628@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Audrius

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : 4-5 metus

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : 3-4 valandas per dieną, Per laisvadienius apie 5-6 valandas prabūnu.

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : Esu SUPERADMIN. sekasi gerai baninau pažeidėjus negavau nė vieno įspėjimo visi buvo užblokuoti teisingai :)  

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? :Nemėgstu nebendravimo kitose serveriuose, todėl renkuosi uzas.lt , čia prižiūrėtojai ir ADMINAI yra labai linksmi, atsakingi ir griežti :) su šiuo projektu jau 2 mėn, daugiau neatsimenu tiksliai :)

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : Savininkai: jie yra geri, aktyvus, labai atsižvelgia į kitų nuomones, leidžia kitiem sukurti konkursą ir juos paremia, tiesiog auksiniai savininkai :)
Prižiūrėtojai: aktyvus, padedantis, visada isiaiškina problemas iki galo :)
Moderatorius: išlaiko, kad viskas būtų tvarkinga ir įgyvendina savininkų idėjas. 

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : aš manau, kad manimi galima pasitikėti, nes man šitas projektas kaip savas tiesiog prie širdies ir esu aktyvus ir stengčiausi prižiūrėti serverį, kad normalūs žaidėjai galėtu žaisti netrukdomi cheaterių :)

http://vocaroo.com/i/s11eGMiRYP63

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : ne, bet turėčiau būti artimiausiu metu :)

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? :CS:GO

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] :playdemo, viewdemo
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte :būna aktyvus forume, tikrina, kad nebūtu žaidėjų naudojenčių pagalbines programas
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje :Amx_ss "nick",Amx_ban "nick"/"ip",Amx_vote "keičiam" atsakymai "taip" "ne",amx_ban "nick", amx_unban.
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : galima užbaninti permanent ir atbaninti, jei žaidėjas įkelia į forumą demo/ss ir pasirodo kad jis buvo užbanintas neteisingai :)
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? :amx_last arba amxmodmenu yra komanda kuri parodo paskutinius prisijungusius žaidėjus.
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : pirma eisiu į spec antra įsitikinsiu ar jis tikrai naudoja pagalbines programas, jeigų taip padarysiu amx_ss ir užblokuosiu :)

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 25 balandžio 2017 - 15:03

• 0

giphy.gif

Shy?
Shy?
  • 57 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Lie 31 2017 16:47
  • Praleido laiko: 3d 11h 42m 7s

Narių apdovanojimai

#14 - 10 gegužės 2017 - 10:08

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : Shy?

2. Jūsų amžius : 16

3. Jūsų skype id: deividas.majauskis

4. Jūsų el.pašto adresas : majauskisdeivis@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Deividas

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] :7-8 metai gal daugiau

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] :Na kai pamatau , kad bent keli žaidėjai serveryje iš karto prisijungiu ir bunu kol visi išeina. O šeip tai visą dieną aktyvus esu, na kartais išeinu į lauką aišku, bet būnu neilgai, na nebent savaitgaliais naktį aktyvumas sumažes, bet forume būsiu visada ON! :)

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] :turėjau admina sekesi kaip ir gerai, turėjau kelis papeikimus del keiksmu, bet su tuo jau esu susitvarkes

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? :Uzas projekte žaidžiu tesiog del geros kompanijos, 3 metai man rodos.

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] :Savininkai: aktyvus padedantys kai reikia, puikiai atlieka savo darba tiek serveriuose tiek forume.
Prižiurėtojai: Aktyvus gerai atliekantis savo darba, visada ištiesia pagalbos ranką
Moderatoriai: Neteko bendrauti nei su vienu iš ju, bet manau ,kad tai pat puikiai atlieka savo darbą.
Pagalba: Puikus vaikinas , griežtas žino savo vietą, padeda kai reikia.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] :Su mano aktyvumu nebutu problemu, padėčiau tiek serveriuose tiek forume, bausčiau čyterius, tai pat peržiurėčiau visas bano apeliacijas,darysiu viską, kad kitiems būtu geriau žaisti.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] :https://www.speakpip...eig87a4x2h3cgmh

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] :Ne, turėjau , bet per savo kvailuma praradau(Scamed), su laiku turėsiu

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? :Deathrun,Public

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] :Playdemo,viewdemo
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Padeda žaidėjams, baudžia nusižengelius, tai pat nekaltus atbanina, prižiuri serveri bei forumą.
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : Amx_ban, Amx_Last, Amx_slay, Amx_Kick, Amx_Vote
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? :Galima baninti bei unbaninti jei žaidėjos buvo nekaltas.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : Amx_last arba amxmodmenu ir pasirinkčiau komanda paskutiniai prisijungė žaidėjai ir tada jį užbaninčiau
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Eisiu i spec, kad isitikinčiau ar jis tikrai kodina, jei nebučiau isitikines padaryčiau ss prašyčiau , kad i forumą įkeltu DEMO/SS, jei bučiau isitikines tiesiog daryčiau ss ir baninčiau

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 30 gegužės 2017 - 19:58
Atmesta.

• 3

two and zero
two and zero
  • 2 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Bir 13 2017 16:33
  • Praleido laiko: 2h 37s

#15 - 04 birželio 2017 - 16:00

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime :  two and zero (neseniai nicką susikūriau, bet žaidžiu seniai. Rankas Publice: 360 - jei reiks ss - pm.)

2. Jūsų amžius : 15

3. Jūsų skype id: tomasm120

4. Jūsų el.pašto adresas : goblinasq9@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Tomas

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : 6metus.

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : Publice praleidžiu tikrai ilgą laiką. ~2-3valandas. Apskritai serveriuose 4+ valandas.

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : Esu buvęs Prižiūrėtojas jūsų projekte. Patirti turiu 4 metus (apskritai).

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : Na, šis projektas man patiko nuo pradžių, modifikacijos, daug serverių, ir pnš. Serveryje esu nuo 2015metų (su pertraukomis, nes būdavo mažai žaidėjų, ir pnš).

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : Savininkas Tadas, yra labai draugiškas, bei linksmas. Visuomet padeda, prižiūri, ir pnš. Pagalba, Prižiūrėtojų ir Moderatoriaus kolkas nepažįstu, bet tikėkimės, turėsiu progą susipažinti.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : Esu aktyvus, draugiškas, visuomet padedantis, bei daug bendraujantis. Nesikeliu, kad esu stipresnis pereigomis serveryje, ar panašiai. Visuomet esu lygus su kitais, kad ir su privilegijomis.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : Kompiuteryje mikrafonas neveikia, jeigu norėsite pasikalbėti, galėsime susisiekti per skype. Galėsiu kalbėti skype ''telefonu''.

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : Ne, neesu steamed žaidėjęs.

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : Public.

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : playdemo <demoname>, antro varinato nežinau.
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Mūsų Projekto prižiūrėtojai daro tvarką serveriuose. Jeigu plačiau, jie pasirinkę komandą ''spectate'' ir žiūri žmones, ar jie naudoja palengvinančias programas ''čheatus''. Arba, jie žaidžia kartu su žaidėjais, ir jeigu mato įtariama žaidėją, nueičiau į spectate ''žiūrovus'' ir žiūrėčiau ar čheatina.
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amx_kick, amx_slay, amx_slap, amx_ban, amx_ss.
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : Unbaninti žmogų.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? :  Jeigu yra tokia komanda kaip amx_last, tuomet pažiūrėčiau jo ip adresą, kuris būtų parašytas consolėje su komanda amx_last, dėčiau jam IP baną.
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Visu pirma, jeigu žaisčiau serveryje, nueičiau į spectate ir stebėčiau tą žmogų. Paskiau, nuėjęs į consolę parašyčiau komanda amx_ss nickname, ir padaryčiau  ss. Tuomet baninčiau, kad atsiūstų ss/demo į forumą  [www.uzas.lt/forumas/]

Forumą susikūriau tik šiandien, tad pilnai jo susitvarkyti

nespėjau, bei 20 žinučių taip pat neturiu. Bet serveryje

esu tikrai aktyvus. Su pertraukomis kaip ir rašiau, esu

čia nuo 2015 metų.

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 11 birželio 2017 - 21:25
Atmesta, neatitikimas reikalavimų.

• 0

Gražvis.`
Gražvis.`
  • 1.359 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Spa 10 2017 16:35
  • Praleido laiko: 75d 21h 48m 27s

Narių apdovanojimai

#16 - 04 birželio 2017 - 20:41

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : Gražvis.`

2. Jūsų amžius : 17

3. Jūsų skype id: grazvydas1997

4. Jūsų el.pašto adresas : grazve951@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Gražvydas

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : 6 tikrai ^^

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : per diena tikrai suraščiau 3 valandas.

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : tikrai taip, pora metu tikrai buvau čia su privilegijomis. Sekės gan gerai, tačiau ant galo laiko nebuvo ir išmete mane, nors ir patys žinot kaip dirbau ir kaip man sekėsi.

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : iš esmės  panašiai nuo projekto pradžios.

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : Savininkai malaciai, vis dar išlaikė uza, Pagalbą nesu bendravęs nes buvo gan ilga pertrauką. Prižiurėtojiai taip pat nebendravęs, o Modu nėra ;/ bet kolektyvas gausus ir manau draugiškas, padedantis žaidėjams.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : Turiu daug patirties prie serverių, amxbans, demo, konfliktų ir pnš, galliu viską padaryti gerai ką tik reikia. Esu išskirtinis nes visada esu teisus, nes nieko nedarau blogo. ;] (Tačiau jei darau pripražystu savo kaltę.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : esu kalbėjęs daug kartu su savininkais , tad dabar nėra laiko pakalbėt, jei reiks ikelsiu būtinai,

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : tikrai taip. : http://steamcommunit...561198276339543

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : Publick

P.S jei bus klaidu sorry, klaviatūra biški bloga. ;/

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : Playdemo, viewdemo
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte :  prižiuri serverius nuo čyteriu, blogai besielgiančiu žmoniu, prižiuri foruma amxbans, unban anketas, čyteriu papeikimus.
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amx_ban, amx_slay,amx_kick, amx_slap, amx_ss, amx_last (consolėe galima dar status, (pažėt steamid ) ir pnš.
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : baninti, atbaninti. pakeisti priežasti, pakeistli laika .(bano ilguma)
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : parašysiu amx_last pasiimsiu jo informacija, varda, steamid, ip ir užbaninsiu, arba amxmodmenu ir pasirinksiu atsijunge žaidėjei ir užbaninsiu.
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : eisiu spectators, žiurėsiu isistikinsiu, kad čyteris tada amx_ss (padarysiu screen shotus) poto paprašysiu ikelt i foruma, jei nesutiks tada užbaninsiu.

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 12 birželio 2017 - 21:29
Priimtas. susisiekite.

• 3

Pasiekimai :

Serverių Prižiūrėtojas 2014-11-19 iki 2014-12-18

FREE Spec ADMIN 2014-12-18 iki ****-**-**
Moderatorius 2015-02-08 iki 2015-03-25

PAGALBA 2016-02-23 IKI 2016-05-23
Greita
PAGALBA STEAME!

76561198276339543.png

76561198151929916.png

Valera
Valera
  • 67 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Lie 01 2017 15:31
  • Praleido laiko: 3d 6h 42m 27s

#17 - 05 birželio 2017 - 13:36

ak47.png

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : TEAM420 | Valera*

2. Jūsų amžius : 17

3. Jūsų skype id: Kristupasmorkunas2

4. Jūsų el.pašto adresas : latras3322@gmail.com

5Jūsų tikras vardas :  Kristupas

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : 8-9 metus.

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : Mokslo metais daug laiko nepraleisdavau uzas.lt serveriuose, bet jau vasara, taigi praleisiu tikrai gan daug laiko online, maždaug 5-9 valandas.  :) 

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] : Uzas.lt serveriuose buvau adminas, spec adminas bei prižiūrėtojas. Sekėsi tiesiog puikiai, jei kas nors pažeisdavo taisykles duodavau įspėjimą(us) ir banindavau, jei tai budavo čytas(kenkėjas) padarydavau amx_ss ir banindavau. Sutardavau su serverio kolektyvu, pykdavausi tik su čyteriais(kenkėjais).

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : Nes tai yra puikus serveris, geresnį Lietuvos cs 1.6 serverį būtu tikrai sunku rasti. Beto čia yra senų serverio žaidėjų, su kuriais galima smagiai praleisti laiką.

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : Savininkai - Puikiai prižiūrintys serverį. Pagalba - Puikiai suteikia informaciją. O su dabartiniais Prižiūrėtojais ir Moderatoriais nesu susipažinęs, bet tikiuosi, greit susibendrausim  :) 

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : Esu aktyvus, nuoširdus, bei linksmas žmogutis, galiu puikiai prižiūrėti serverį nuo kenkėjų ir išsaugoti serverį saugų.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : Dabar mic atjungtas ir tingiu jo ieškoti, bet jei prireiks, galėsiu prisijungti.

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : Nesu.

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : DeathRun

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] : Viewdemo (Pavadinimas), playdemo (pavadinimas)
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Prižiūri forumą nuo free'posterių bei reklamerių, prižiūri amxbans skiltį, čyterių papeikimus, unban anketas ir prižiūri serverį nuo kenkėjų.
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amx_ban, amx_slay, amx_kick amx_ip, amx_slap, amx_last. amx_ss.
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : Užbaninti, nuimti baną, pakeisti bano trukmę, keisti bano prižastį.
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : Konsolėje parašau (amxmodmenu) spaudžiu "atsijungę žaidėjai" ir pasirenku žaidėją, parašau priežastį, pasirenku bano ilgumą ir duodu baną.
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Pastebėsiu jį, padarysiu amx_ss, liepsiu įkelti mano padarytus ss į forumą, jam atsisakius užbaninsiu jį.

Šį pranešimą redagavo Karolina J. Grinevic: 11 birželio 2017 - 21:24
Atmesta, žinai kodėl.

• 0

fakken - sensej
fakken - sensej
  • 262 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Spa 03 2017 12:36
  • Praleido laiko: 6d 14h 26m

Narių apdovanojimai

#18 - 13 birželio 2017 - 01:54

Anketa:
1. Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : fakken
2. Jūsų amžius : 17
3. Jūsų skype id: Edga118
4. Jūsų el.pašto adresas : faken149@gmail.com
5. Jūsų tikras vardas : Edgaras
6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] : 6-7 metai.
7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] : Šeip ilgą laiką, 4-5h
8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] :Esu buvęs prižiūrėtojas, sekėsi tikrai gerai, esu dabartinis specadmin, tvarką tikrai prižiūriu.
9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt Nesprojekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? : su šiuo projektu esu gal apie 2 metus, o žaidžiu čia todėl nes tai vienas iš geriausių serverių.
10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] : Savininkai tikrai uhhh geri labai, linkėjimai jums, pagalba nesu taip bendravęs su juo, bet bus proga pabendrauti, o prižiūrėtojai, tai tikrai cool, atliekantys savo darbą, kai kurie aktyvūs, kai kurie nelabai.
11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] : Na aš kaip ir kiekvienas prižižrėtojas, noriu padėti prižiūrėti tvarką projekte, ir padėti jums, bei žaidėjams.
12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] : Aš pildau anketą per telefoną, bet mano balsą esat girdėję, o jči reiks isegsiuu.
13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] : Esu nonas.
14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? : csdm, public

Praktiniai klausimai:

Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] :viewdemo, playdemo
Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Prižiūri tvarką serveriuose, bei forume, naikina pažeidėjus.
Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amx_ban, amx_vote, amx_kick, amx_slay, amx_slap.
Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? : užblokuoti, bei atblokuoti žaidėją.
Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : parašysiu amxmodmenu, pamigsiu atsijungę žaidėjai, ir užblokuosiu.
Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : nueisiu i spec, pasižiūrėsiu, jeigu bus įtartinas, padarysiu ss, ir užbaninsiu.

Šį pranešimą redagavo tadas.grinevic: 18 birželio 2017 - 01:05
Atmesta. Prižiūrėtojai nėra (nebuvo) cool. Taip pat trūksta balso įrašo, reikalavimuose jis privalomas, per 5 dienas galėjai paredaguoti savo anketą ir įkelti. Neblogai atsakyti praktiniai klausimai, tai čia (y)+ už juos, o šiaip anketa neiš

• 1

5f19f93891f3d98527ec77796797638f117.gif                 by Edgaras

Feith
Feith
  • 3 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Bir 16 2017 21:21
  • Praleido laiko: 1h 47s

#19 - 14 birželio 2017 - 18:40

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : Barrow

2. Jūsų amžius : 14

3. Jūsų skype id: valvitas

4. Jūsų el.pašto adresas : simaitux@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Adrijus

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] :3metus

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] :Kelias valandas i diena max 5h

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] :Ne neturiu patirties bet tikrai zinau kaip su jo elgtis :)

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? :Zaidziu delto kad yra geras counter strike serveris ir yra idomu o kiek esu su siuo projektu tai apie 1 metus :)

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] :Na didelios nuomones neturiu bet linksma atsakinga ir nuolat su gebanti atlikti kas kam paskrita darba. :)

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] :Esu atsakingas bei geras privilegi savininkai tai manau tai tikrai turetu itikinti.

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] :https://www.speakpip...u80o6wlzxdkcfa3

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] :Turiu steam bet nezaidziu su jo jokiu zaidimu :)

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? :Public

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] :playdemo wiewdemo
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte :Atlika savo darba priziuri serverius nuo palengvinanciu programu naudotujo bei nesilaikanciu zmoniu taisykliu. 
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amx_ban  amx_slap  amx_kick   amx_slay   amx_vote
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? :Uzbluokoti zaideja ir atbluokoti zaideja
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? :arba parasysiu amx_ip zaidejui pries iseinant arba parasysiu amx_ban nueisiu i neseniai atsijungia zaidejai ir uzbluokuosiu zmogu kuris isejo is serverio 
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą cyteri: Pirma uzbluokosiu jei apeidines uzdesiu bana ant ip bet pries tai viska padarysiu ss dosiu minutes per kiek laiko turi ikelti ss i foruma ir jei neatsius tai ir uzbluokosiu

Šį pranešimą redagavo tadas.grinevic: 15 birželio 2017 - 13:42
Atmesta, trūksta raštingumo, taip pat reikėtų išsamesnių atsakymų. +Profilis nesutvarkytas ir nėra 20 pranešimų forume.

• 0

Nykstukas #1
Nykstukas #1
  • 1 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Bir 19 2017 09:00
  • Praleido laiko: 13m 43s

#20 - 15 birželio 2017 - 07:57

ak47.png

Anketa: 

1.  Jūsų nickname (slapyvardis) žaidime : Nykstukas #1

2. Jūsų amžius : 14metų

3. Jūsų skype id: deivydas.ivanauskas

4. Jūsų el.pašto adresas : deivukelis123@gmail.com

5Jūsų tikras vardas : Deivydas

6. Kiek laiko žaidžiate counter-strike 1.6? [Įvardinti metų tikslumu, neįskaitant pertraukų] :5-6metus

7. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose darbo dienomis/savaitgaliais? [Įvardinti valandų tikslumu per dieną] :3-5valandas

8. Ar turite patirties kaip admin'as mūsų serveriuose? Jei taip, papasakokite kaip sekėsi. [Kituose projektuose jūsų patirtis mūsų nedomina] :Ne, neturiu

9. Kodėl žaidžiate būtent Uzas.lt projekte, bei kiek laiko jau esate su šiuo projektu? :Uzas.lt projekte žaidžiu dėl to, jog čia yra gera kompanija, aktyvūs savininkai kurie tikrai visad padeda. Su šiuo projektu jau esu apie 3mėnesiai

10. Kokia jūsų nuomonė apie mūsų kolektyvą? [Įvardinti atskirai apie Savininkus, Pagalbą, Pržiūrėtojus, moderatorių] :Savininkai yra tikrai geri, kurie atranda laiko atsakyt į visus klausimus, visad padeda jeigu paprašai, daugiau čia nieko ir nepridursi. Pagalba neteko niekad bendraut su pagalba, tad negaliu nieko pasakyt. Prižiūrėtojai pastebėjau, jog kai kurie prižiūrėtojai yra neaktyvus, nes man jų pagalbos reikia jūsų serveryje "Dust Only 2" kaip cheaterių atsiranda, tad tenka kreiptis pas savininką Tada tokia mano nuomonė apie prižiūrėtojus. Moderatorių dar nesu bendravęs tad neturiu ką pasakyti.

11. Įtikinkite mus, kodėl mes turėtume pasirinkti jus į prižiūrėtojus [Įvardinti savo privalumus, galimybes, išskirtinumą] :Jūs turėtumėte mane pasirinkti į prižiūrėtojus, dėl to jog esu aktyvus, galintis prižiūrėti visus serverius nuo kenkėjų kitaip žinomus "cheaterius".

12. Prisekite savo balso įrašą [www.vocaroo.com arba www.speakpipe.com/voice-recorder] :https://www.speakpip...l22xkmqizog5rqk

13. Ar esate steam'ed žaidėjas? [Jeigu taip - nurodyti link'ą į savo profilį] :Ne, nesu

14. Kuris Uzo serveris yra jūsų mėgstamiausias? :Only dust 2

Praktiniai klausimai: 

• Norint peržiūrėti demo, ką rašysite į console? [Geriau, kad pateiktumėte du variantus] :Viewdemo,playdemo
  • Apibūdinkite ką veikia prižiūrėtojai mūsų projekte : Jūsų projekte prižiūrėtojai apsaugo serverius nuo kenkėju t.y cheaterių ir leidžia ramiai žaisti kitiem žaidėjam
  • Išvardinkite bent 5 admin amx komandas naudojamas serveryje : amxmodmenu, amx_ban, amx_slay, amx_kick, amx_slap
  • Kokias funkcijas galima atlikti prižiūrėtojui amxbans sistemoje? :Užblokuoti ir atblokuoti žaidėjus
  • Jeigu žaidėjas išėjo iš serverio o jūs nespėjote jo užblokuoti, ka darysite? : Naudosiu amxmodmenu komandą ir pasirinksiu atsijunge žaidėjai ir užblokuosiu
  • Papasakokite visus savo veiksmus kurių imsitės jeigu serveryje pamatysite galimą čyterį : Nueisiu į SPEC, tada žiūrėsiu į jį ar jis tikrai cheateris ir įsitikinęs 100%, kad jis cheateris aš jį užblokuosiu
  • PS:Neturiu 20pranešimų forume, o serveriuose kartais siaučia cheateriai ir Tadas nevisad gali pasijunkt,o aš esu aktyvus ir galėčiau apsaugot servuką

line.png

Šį pranešimą redagavo tadas.grinevic: 18 birželio 2017 - 01:00
Atmesta. Forume per mažai pranešimų, praleista per 3 dienas vos 13 minučių. Anketa nebloga, bet nepaliko labai didelio įspūdžio, pliusas+ už gerą raštingumą. Sėkmės pildant kitoje priž. atrankoje.

• 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Panašios temos su tagais: komanda, uzas, priziuretojai, atranka

Reklama 120x60 - 1.45€/1mėn. Reklama 468x60 - 2.9€/1mėn. Reklamos užsakymas - tadas.grinevic@gmail.com Nemokamų reklamų mainai su puslapiais, kurie turi virš 100 unikalių lankytojų į dieną.
All rights reserved © Uzas.lt 2011-
Project is alive for:
0 m. 0 mėn. 0 d. 0 val. 0 min. 0 s.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skelbtukas.lt - Nemokamų skelbimų portalas Čia gali būti jūsų sublink'as vos už 1€/mėn. Sublink'o (Backlink'o) užsakymas - el. paštas: tadas.grinevic@gmail.com
Download Counter-Strike 1.6Download Counter-Strike 1.610% premija mokėjimai.lt su Uzas rekomendacija!CS 1.6 Download 2014 NonSteam Full!VPSon.lt - užsisakyk VPS ar VDS serverį su Uzas rekomendacija! Counter strike 1.6 downloadСкачать / Download / Atsisiųsti Counter-Strike 1.6 Full Install
сервера csСервера КС 1.6
Flag Counter