Sign in to follow this  
haw

Demo for Ritis

Recommended Posts

3 minutes ago, Stasenas LT said:

normally on what bot? 

Ar vadinate jį botu? Tu toks kvailas ir kvailas vaikinas. Jūs net nematote, kaip mes žaidžiame. 6 ar net daugiau kartų jis įkelia DEMO/SS/ALIAS, o jūs jų net nežiūrite. tik tam, kad gaištume laiką ir neleistume uždirbti daugiau taškų už 15 geriausių. Daug kartų įkėliau demo , ss ir alias, net vakar į "WIND", nes jis paklausė. Na, jis yra daug geresnis už tave, bent jau jis žiūri demo. Jūs tiesiog paprašykite to ir uždarykite forumo svetainę ir atsijunkite. Už šį kvailą poelgį reikia bausmės. prašau administratorių ar prižiūrėtojų, kad jis kasdien neprašytų demo/ss/alias. Jis tiesiogine prasme žino, kad mes abu esame patyrę žaidėjai, o ne sukčiai, bet jis nuolat bando pranešti, kad neįkeliame demonstracinių versijų. ĮSPĖK JĮ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pavyzdžiui šiandien. Jis prisijungė 10 minučių ir apžiūrėjo mane. Aš net nežaidžiau rimtai. Aš atšalau su muzika ir žemu žaidimo garsu, todėl lengvai atsiranda invis ir žalos. jis prisijungė ir paprašė manęs demo bei alias. Ar nematote mano senų Proof temų? Iki kada turėsiu įkelti demo ir įrodyti, kad esu švarus?
 @Gembaz2

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiek reikes tiek ir kelsi o taip kaip jis su manim sneka manau jus turetumet ji ispeti as gi nesakau kad jis debilas ar toks ar anoks :) jus patis leidziat kad taip butu kaip jis kalba :) ir net neziurit demo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kodėl nenorite sustabdyti kvailų stasenai? Ar nežinai, kad mes švarūs ir visa tai tik pasiteisinimai? Jei manęs nesuprantate, atsiprašau, kad tai sakau, bet esate atsilikęs.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Stasenas LT said:

kiek reikes tiek ir kelsi o taip kaip jis su manim sneka manau jus turetumet ji ispeti as gi nesakau kad jis debilas ar toks ar anoks :) jus patis leidziat kad taip butu kaip jis kalba :) ir net neziurit demo :)

hawrdos demo ziuriu dabar ar tai tas pats, o tu vis prasineji demo bet ju neperziuri, nk neatsakai ir t.t. todel tau zaidejai bei adminai ir atsisako kelti nes tu tik tai kad ikeltu prasai kad topo neprarast o jiu neziuri, pasimokintum is Windo, ir jaile ir uze jei papraso demo, jis jo laukia, perziuri, ir paraso viskas ok, dekui ir t.t. ir papraso uzrakinti tema, jei jis ta zmogu uzbanino del to kad ikeltu demo o nera priziuretojiu on ir panasiai jis pats zaidejiui nuperka unbana, tad mokinkis mokinkis ir dar karta mokinkis...

 

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

o o tu nieko ne darisi seip tik papisi proto kartai kai prisijungi ?:) turi ir tu ziureti demo nes tu esi atsakingas dabar :) ir daugiau gi supranti viska bet tau tas ne idomu :) tu paziurek kaip pas juos juda tas taikinukas bent jau kartais ateik paziurek kaip zaidzia kai daug zmoniu su kitu nicku ar kazka :) tiek juk priziuretoju buvo atranka juk buvo :D ir vel truksta pize bbz cia jus \:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Stasenas LT said:

o o tu nieko ne darisi seip tik papisi proto kartai kai prisijungi ?:) turi ir tu ziureti demo nes tu esi atsakingas dabar :) ir daugiau gi supranti viska bet tau tas ne idomu :) tu paziurek kaip pas juos juda tas taikinukas bent jau kartais ateik paziurek kaip zaidzia kai daug zmoniu su kitu nicku ar kazka :) tiek juk priziuretoju buvo atranka juk buvo :D ir vel truksta pize bbz cia jus \:D 

Visu pirma aklasis visazini as demo ziuriu visada jei i juos nera atsakyta priziuretojo / soundo / priesho kitaip visu is eiles nera tikslo ziureti nebent uztagina ar paraso ir papraso paziureti del mano nuomones. Antra taikinuka judina Hawrda pats specialiai ir sensas pelytes matosi nezemas, apie tai jau rasiau + turetum mano cs patirty ismoktum skirti daug dalyku o dabar esi mazai mates cs gyvenimo. ir TRECIA visazini : kas tau sake kad as neapsilankau kiekviena diena serveryje? as keiciu ne tik nickus bet ir cs tad gali sakyti ir galvoti ka nori bet jei tik uzsinoreciau ateit taves patikrint tu net nesuuostuom nes dazniausiai net nesuuodi kai ateinu su steamu ka kalbeti apie mano non steam acountus su kitomis privilegijomis :}

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this