Peršokti prie turinio

Nustatyti šaukyklą Šaukykla

@  dELiciousz.... : (21 spalio 2017 - 12:53 ) @OriSon padaryk tokį kaip gamebox buvo kadaise :D
@  iDream* : (21 spalio 2017 - 06:12 ) Labas rytas,oho kaip seniai čia buvau ir kiek čia mažokai žmonių :/ galėsiu pareklamuoti.
@  OriSon : (20 spalio 2017 - 22:22 ) Būtų malonu, jeigu pareklamuotumėte cs 1.6 uzas ir į forumą pakviestumėte random žmones :D
@  OriSon : (20 spalio 2017 - 21:58 ) Ar atsirastų norinčių žaisti CS 1.6 zombių modifikacijos server, kuriame zombiai būtų botai, o po mapą išmėtyti ginklai, būtų levelių sistemos, nauji tikroviški mapai, užmodinti skinai.
@  ღ3rnisSsღ : (20 spalio 2017 - 21:56 ) @pkdl Sveikas
@  pkdl : (20 spalio 2017 - 20:11 ) sweiki gywi
@  Tautvys_Jail... : (18 spalio 2017 - 15:59 ) JO;D
@  Hello baby... : (18 spalio 2017 - 14:40 ) man vienam rodo full csgo serva?:DD
@  ღ3rnisSsღ : (17 spalio 2017 - 19:35 ) Tai joaa
@  Tautvys_Jail... : (17 spalio 2017 - 12:27 ) jo
@  OriSon : (16 spalio 2017 - 22:24 ) Ar norėtumėte dizaino pakeitimų?
@  dELiciousz.... : (16 spalio 2017 - 20:38 ) nes nebėra tiek laiko kiek buvo seniau
@  Retnouc : (16 spalio 2017 - 19:53 ) Vpš projektas miręs
@  Retnouc : (14 spalio 2017 - 20:35 ) .: D!aMoNd:.?
@  Retnouc : (14 spalio 2017 - 20:35 ) Yra buvęs tikrintas tas .:D!aMoNd:.?
@  dELiciousz.... : (14 spalio 2017 - 16:43 ) buvo :D
@  Hello baby... : (14 spalio 2017 - 12:28 ) csdm 10 žaidėju :OOOO
@  Retnouc : (13 spalio 2017 - 21:03 ) @ღ3rnisSsღ nu bet jau ir atgyveno uzas savo laikus :D
@  ღ3rnisSsღ : (13 spalio 2017 - 20:32 ) @Retnouc Sveikas, na kaip matai ^_^
@  ღ3rnisSsღ : (13 spalio 2017 - 20:32 ) @Tautvys_Jail'as Sveikinimai :lol:

Nuotrauka

Atranka į PAGALBĄ

Autorius Karolina J. Grinevic , Kov 16 2017 19:43

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą
Karolina J. Grinevic
Karolina J. Grinevic
  • 645 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Rgp 15 2017 22:43
  • Praleido laiko: 37d 1h 33m 32s

Narių apdovanojimai

#1 - 16 kovo 2017 - 19:43

506360a51707edb3d1fdb6a7dd3f7b8f263.png

[ Atrankoje gali dalyvauti TIK projekto prižiūrėtojai ] 

Atranka susideda tik iš raštinės apklausos, kurioje didelis dėmesys bus skiriamas motyvacijai ir kompetencijai. Apie visus prižiūrėtojus turime susidarę asmeninę nuomonę, apie jų  darbus, asmenybę, pastangas, aktyvumą, galimybes, todėl atrankoje su šiais dalykais bus mažai susijusių klausimų, bet jie vistiek įtakos didžiąją dalį sprendimo t.y ne tik anketa į pagalbą nulems jūsų būsimas pareigas. Kaip žinote pagalbai nėra aktyvumo sistemos, bet jų indėlis ir darbai yra stebimi. Dalyvauti atrankoje gali visi prižiūrėtojai. 

Plačiau apie Pagalbininko galimybes :

4d9b9d6d62a23c8ade119b931aa1c464932.png

NORINT UŽIMTI PAGALBOS STATUSĄ PRIVALOTE NEŽAISTI JOKIUOSE KITUOSE COUNTER-STRIKE 1.6 ŽAIDIMO PROJEKTUOSE.

Pildyti galite neskubėti, naująjį pagalbininką išrinksime tada, kai tvirtai apsispręsime.

ZCoJKXj.png

Klausimai : 

• Kiek esate laiko su mūsų projektu? :
  • Kokias privilegijas turėjote prieš prižiūrėtoją ir kiek laiko jau užimate savo dabartines pareigas? : 
  • Kiek manote dar laiko dalyvausite mūsų projekto veikloje? :
  • Jūsų nuomone, kaip jums sekasi būti serverių prižiūrėtoju? [Papasakoti kuo plačiau] : 
  • Kaip manote, koks turi būti projekto pagalbininkas? [Papasakoti plačiau] :
  • Kaip manote, ką jums reikėtų patobulinti savyje, savo darbuose? [Papasakoti plačiau] : 
  • Kokie jūsų asmeniniai siekiai ir norai siekiant šių Pagalbininko pareigų? [Papasakoti plačiau] :
  • Kaip vertinate buvusio Pagalbininko darbą mūsų projekte? : 
  • Kodėl manote galintis užimti šias pareigas? : 
  • Kaip sutariate su serverio žaidėjais, su projekto kolektyvu? :
  • Ar atsižvelgiate į kitų nuomonę apie Jus? Kodėl? :
  • Kuo išsiskiriate iš kitų prižiūrėtojų? : 
  • Kokia jūsų nuomonė apie projekto kolektyvo darbą, bendravimą, kokie pliusai, o kokie minusai? [Papasakoti plačiau] : 
  • Ką mėgstate labiausiai veikti mūsų projekte užimant prižiūrėtojo pareigas? : 
  • Kodėl esate būtent mūsų projekte o ne kažkuriame kitame? : 
  • Ką darytumėte jeigu "Pagalba" atitektų ne jums, o kitam asmeniui? :
  • Paskutinis jūsų pasisakymas: 

[ Vykstant rinkimams jokie klausimai apie atranką nepageidaujami! ] 

• 10

ak47.png

@ Uzas.lt since 2014.

`He was never in my vocabulary

until one day, he became the only word i know.  ` ♥ pacanas9

ortopedz.
ortopedz.
  • 71 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Geg 29 2017 12:59
  • Praleido laiko: 9d 14h 6m 42s

Narių apdovanojimai

#2 - 16 kovo 2017 - 21:54

• Kiek esate laiko su mūsų projektu? : 3mėn
  • Kokias privilegijas turėjote prieš prižiūrėtoją ir kiek laiko jau užimate savo dabartines pareigas? : Prieš prižiūrėtoją turėjiau SuperAdmina vėliau nustojiau žaist Uzas.lt Projękta ir po 2mėn ir užpildžiau į prižiūrėtojus pradžia buvo gerą pradžia sėkesi normaliai žmonės visi gyrė už puikus darbus buvau- aktyvūs vėliau trupūti buvau užsiemes mokslais ir šeimos aplynkibinių problemu. O savo aš darbo ūžemu 4mėn.
  • Kiek manote dar laiko dalyvausite mūsų projekto veikloje? : Aš būsiu Uzas.lt projękte iki galo kai reikia padėt Savininkui-ei visadą suteikiu pagalba tai galiu pasakyt kol bus projęktas
  • Jūsų nuomone, kaip jums sekasi būti serverių prižiūrėtoju? [Papasakoti kuo plačiau] : Man prižiūrėtoju darbas gerai sėkasi visi mane gerbia iš sėnėsnių žaidėjų. Man patinka mano darbas prižiūrėti serverį nuo chuliganu,kėnkejių - esu atsakingas žmogūs visada žiūrių į problemas visada
  • atsiliepiu žaidėjams kai reikia atbluokot,pagalbos. 
  • Kaip manote, koks turi būti projekto pagalbininkas? [Papasakoti plačiau] : Pagalbininkas turi but atsąkingas,atsiliepantis su charaktėrių nenaudoti cenzurinių žodžių turi būti aktyvus prie forūmo bei serveriuose bei prižiūreti žaidėjus nuo chuliganizmo. Visada atsiliepti žaidėjams dėl, paprašytos pagalbos. Bei prižiūrėti administratorius,prižiūrėtojus kad, nepridirbtu nėsamones prižiūreti papeikimų,pagyrimų skyltį + ban/unban kurie prižiūri taip pat savininkai,pagalbininkas,prižiūretojai.
  • Kaip manote, ką jums reikėtų patobulinti savyje, savo darbuose? [Papasakoti plačiau] : Man reikėtu patobulinti savo aktyvumo nes, ši mėnėsį nelabai esu aktyvus dėl, mokslų tai dabar pradėjiau but aktyvūs. Mažiau naudoti cenzurių žodžių kuriu jau nenaudojių prižiūrėti ban/unban skyltį.
  • Kokie jūsų asmeniniai siekiai ir norai siekiant šių Pagalbininko pareigų? [Papasakoti plačiau] : kad ir internetu, tačiau artimas komunikavimas su žmonemis gali padėti ir realiam gyvenime, bunant pagalba padėsiu vieniem kitus gerbti, ugdyti pagarba. Ir taip kurti darnesne projekto visuomenė.

• Kaip vertinate buvusio Pagalbininko darbą mūsų projekte? : Aš vertinų ji labai gėrai nes, jis visada atsiliepia kai reikia pagalbos yra fainas žmogūtis kuris moka bendraut su žmonėmis. Būvo aktyvus visada atsiliepia į Papeikimus ban/unban skyltį - Frozenai jei skaitysi labai ačiū kad būvai su mumis Uzas.lt Kolektyvų bei Žaidėjiais.
  • Kodėl manote galintis užimti šias pareigas? : Nes, su prižiūrėtoju darba jau esu patyręs tai noriu aukčiausių pareigų su kuriems manau ir susitvarkysių ir šeip noriu nes, būsiu projękte gan gera laiką kol jis gyvuos.
  • Kaip sutariate su serverio žaidėjais, su projekto kolektyvu? : Žaidėjiais- Sutariu gerai kurie žaidžia projękte gan ilgai. Su naujokais kai kuriais yra problemų su ižeidinėjimais bei pagalbinių programų naudojimas. Uzas.lt Kolektyvų- Man tikrai su jeis gerai sutariam kartais yra tokių problemų vėliau pasikalbam ir viską išprendžiam su Savininkais neturių juokiu problemų su Frozenu puikiai bendravom.
  • Ar atsižvelgiate į kitų nuomonę apie Jus? Kodėl? : Nu Kartais jo klausau ką darau blogai ką gerai darau - Todėl nes, noriu pagerynt savo darbą kad, būtų jis geresnis ir stipresnis.
  • Kuo išsiskiriate iš kitų prižiūrėtojų? : Nu nelabai ką galiu pasakytkaratis bandau tarp kolektyvų išprėsti problemas esu aktyvus kai turiu laiko. Ir mažiau bandau keiktis.
  • Kokia jūsų nuomonė apie projekto kolektyvo darbą, bendravimą, kokie pliusai, o kokie minusai? [Papasakoti plačiau] : Pradėkime nuo minusų - 1. Kokia noriu pasakyt kad, buna tokių atvėjių pradėda ižeidinėti prižiūrėtoja su manim būvo tas pats bet, vėliau pagalvojiau kam man tai reik jei esu kolektyvo narys turiu gerbti visus žaidėjus bei kolektyvą. 2. Kad kartais Justinas kaip Būk Paprastesnis bando vadovaut kaip Pagalbinikas ir pradėda prižiūrėtojiai reguot blogai. Pliusai- 1. Visada su kolektyvu galima pakalbėt kaip su savo gerais draugais visada galimą paprašyt pasiūlymo pagalbos. 2. Kad visada beveik visi prižiūrėtojiai greit atsiliepia į žaidėjų pagalbą. 3. Dabar noriu pagyrti Justina- Būk Paprastesnis kad yra išbūvės ilgai prižiūrėtoju postę ir mažai gavės įspėjimus ir geras aktyvumas.
  • Ką mėgstate labiausiai veikti mūsų projekte užimant prižiūrėtojo pareigas? : Patinka prižiūrėti į žaidėju elgesi bei prižiūreti kad neturėtų palengvyntas programas. Bei pakalbėt su žaidėjiais.
  • Kodėl esate būtent mūsų projekte o ne kažkuriame kitame? : Nes, esu išbuvės daug projęktose tai išrynkau jūsų nes, pažiūrejiai į Kolektyvą tai labai patyko ir dėl geru Uzas.lt serverių.
  • Ką darytumėte jeigu "Pagalba" atitektų ne jums, o kitam asmeniui? : Aš nieko nedaryčiau būčiau prižiurėtojas ir tobulėčiau ir jei bus kitas pagalbininkas tai - Linkių gero darbo su pareigom.

• Paskutinis jūsų pasisakymas: Ačiū! kas skaitė mano parašytą anketą. Sėkmės pildant.

• 7

Svarbiausias dalykas, kurį davė tėvai, seneliai – tai pats gyvenimas. Visko kito jie davė tik tiek, kiek galėjo. Galbūt sunkus, bet būtent toks buvo vienintelis mano „bilietas“ į gyvenimą. Supratus, pajautus šią tiesą ir sugebėjus priimti šią dovaną, atsiranda laisvė kurti savo gyvenimą ir savo šventę. Tas kuris priima Gyvenimo dovaną, priima ir visas kitas jo dovanas – šventines, ir tiesiog ateinančias galimybes. Su dėkinga širdimi. O dėkingai širdžiai norisi duoti.

Paveiksliukas

dELiciousz.! #
dELiciousz.! #
  • 463 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Šiandien, 10:33
  • Praleido laiko: 18d 8h 13m 6s

Narių apdovanojimai

#3 - 17 kovo 2017 - 20:02

• Kiek esate laiko su mūsų projektu? : Nuo 2015metų, Liepos 23dienos
  • Kokias privilegijas turėjote prieš prižiūrėtoją ir kiek laiko jau užimate savo dabartines pareigas? : Prieš prižiūrėtoją turėjau SuperAdmin.
  • Kiek manote dar laiko dalyvausite mūsų projekto veikloje? : Aš visada stengiuosi kuo ilgiau arba kol savininkams atsibos ir nušalins.
  • Jūsų nuomone, kaip jums sekasi būti serverių prižiūrėtoju? [Papasakoti kuo plačiau] : Atvirai, man sekasi gerai prižiūrėti serveryję tvarką ir priežiūra. Visada stengiuosi padėti serverio žaidėjams su klausimais ar kokiomis tai bėdomis, tuo pačiu padarau lygybę tarp komandų, bei blokuoju serveryję esančius kenkėjus ar čyterius, kurie kenkią žaidėjams ir dėl jų įšeina iš serverio. Taip pat, būnų ir forume, prižiūriu BAN/Čyterių/DEMO ir SS temas, tikrinu ar serverio žaidėjai užpildę reikalingas apeliacijas ir kad yra švarūs žaidėjai. Tuo pačiu, galiu pasigirti jog preitą sekmadienį surinkau daugiausiai taškų ir tapau aktyviausių prižiūrėtojų, tokie dalykai mane motyvuoją ir stengiuosi kuo daugiau dirbti, bei palaikyti serverį ir forume tvarka (tikrindamas savo moderuojamas skiltis). Esu toks žmogus, kuris tikrai atsakingai elgiasi su pareigomis, nesistengią pasirodyti prieš kitus, turėdamas aukštas pareigas.
  • Kaip manote, koks turi būti projekto pagalbininkas? [Papasakoti plačiau] : Projekto pagalbininkas, privalo būti motyvuotas žmogus kuris motyvuotų serverio prižiūrėtojus dirbti aktyviai, bei atsakingai. Visada stengtusi padėti prižiūrėtojams ir visam kolektyvui esat problemai, ar bėdai ir taip pat padėti prižiūrėti serverį nuo kenkėjiškų žmonių. Pagalbininkas privalo būti aktyviu žmogumi, ir teisingai priimti sunkius sprendimus, jei jų priimti neįmanomą - daryti kompromisą, jog būtų lygiai. Visada privalo atsakingai žiūrėti į savo turimas pareigas ir atitinkamai jais naudotis, pagal paskirtį. Pagalbininkas, niekada negali savęs iškelti už kitus, bei pastoviai vadovauti prižiūrėtojams - privalo elgtis kaip visi, o ne bandant kažką įrodyti visiems. O kas labiausiai pagalbininkui svarbiausia, jog būtų steaminis žaidėjas (legalus), tada suprantama jog pagalbininkas nenaudoją jokių papildomų programų ar dar kitų dalykų, nes visgi steam. Taip pat, pagalbininkas, privalo atsakingai tikrinti savo turimas skiltis, bei tvarkingai į juos atsakyti. O pačių svarbiausią, pagalbininkas - turi motyvuoti visus žaidėjus, ne tik prižiūrėtojus. Ir dar svarbiau, pagalbininkas - turi turėti gerą kalbą, mandagiai ir draugiškai bendrauti su visais, nesvarbu kiek jam metų ar koks jis - visi esame lygus. Privalo būti, kuo darbštesnis žmogus, bei pavyzdys visuomėnėj, į kurį galėtų remtis bei semtis reikalingų žinių, bei galėtu juos panaudoti kitoms kartoms! Svarbiausia, jog pagalbininkas, išliktu savimi ir pasitikintis savimi.
  • Kaip manote, ką jums reikėtų patobulinti savyje, savo darbuose? [Papasakoti plačiau] : Aš manau, jog manyje reiktu patobulinti tik kantrumą bei išsiaiškinimą, jog žmogus tikrai čytiną ar tiesiog lucky žaidėjas kuris šaudo ant fukso ir pataiko tiesiai į galvą. Nes per šį dalyką, teko atblokuoti 2 žaidėjus, kuriems dėjau užblokavimą ir poto turėjau atblokuoti. O mano darbuose manau, jog nieko nereik tobulinti, nes šiuo metu neįžvelgiu tokių dalykų savyję arba tiesiog mažiau šūkauti ant kitų prižiūrėtojų (kolegų) <juokiuosi>.
  • Kokie jūsų asmeniniai siekiai ir norai siekiant šių Pagalbininko pareigų? [Papasakoti plačiau] : Visada norėjau šių pareigų - būti projekto pagalbininku, nes visgi moku vadovauti, Karolina pažįsta mane ir žino koks aš <juokiuosi>. Mėgstu būti pavyzdys visuoėmėje, bei stengiuosi motyvuoti žaidėjus ir prižiūrėtojus, jog dirbtu savo darbą tvarkingai ir aktyviai, kad nebūtų jiems nusispjaut ant savo pareigų. Taip pat, šiuose pareigose galima susipažint su žmonėm, bendrauti, būti, pasiekti ko nors aukščiau - nes tada turi savininkų pasitikėjimą.
  • Kaip vertinate buvusio Pagalbininko darbą mūsų projekte? : Su buvusių Pagalbininkų mažai bendraudavau išviso, retkarčiais man parašydavo vėl pastabų ar patarimų, o taip tai nežinau aš jo, bet kiek girdėjau geras pagalbininkas buvo ir geras asmuo. O šiaip iš šono žiūrint, geras pagalbininkas, tikrino visas temas ar skiltis, tik trūko šiokiotokio aktyvumo forume ir žaidime, retai tematydavau arba nebūdavau tuo metu kai jis būdavo.
  • Kodėl manote galintis užimti šias pareigas? : Nes šiuo metu esu Serverių prižiūrėtojas, turiu tikiuosi įgavęs savininkų pasitikėjimą. O todėl, kad noriu parodyti ką galiu išties būdamas Pagalbininkų nei serverių prižiūrėtojų, nes daugiausiai laiko praleidžiu forume nei žaidime, nes kartais pabostą žaisti ir norisi pailsėti - pabūti forume su muziką, patikrinti kas geresnio ar pasiskaityti ką nors. O pagal viską, turiu gerą aktyvumą, norą ir ryžtą bei motyvaciją dirbti ir užimti šias pareigas ir padėti serveriui plėstis į gerąją pusę, kad nebūtų kokių tai nors problemų su visais.
  • Kaip sutariate su serverio žaidėjais, su projekto kolektyvu? : Su visais gerais, tik kartais būna žaidėjai bando mane nuverst nuo pareigų, bet nelabai paeiną, trūkstą daugiau įrodymų arba tiesiog nemoką verst. O su kolegom - gerai, bent jau kolkas.
  • Ar atsižvelgiate į kitų nuomonę apie Jus? Kodėl? : Nelabai aš klausau nuomonių už žmonių, aš laikausi savo nuomones - kiekvienas turime savo nuomonę kuria privalome laikytis, nei klausyti kitų (išskyrus, už save vyresnius ir proto ribose).
  • Kuo išsiskiriate iš kitų prižiūrėtojų? : Aktyvumų, bendravimų, draugiškumu, pastangomis, noru ir ryžtu, motyvacija.
  • Kokia jūsų nuomonė apie projekto kolektyvo darbą, bendravimą, kokie pliusai, o kokie minusai? [Papasakoti plačiau] : Kolektyvo darbas aktyvus, visi gerai sutariantys - būna ir barnių, bet išsisprendžia kartais. Bendravimas, visų skirtingas - vieni bendraują kolektyvo čhate, kiti nebendraują, gaila.. Pliusai, jog šis projektas turi aktyvius prižiūrėtojus kurie dirba gerai, prižiūri serverius ir palaiko tvarką ten kur jos labiausiai reikia. Minusai, jog reiktu pasistenk daryti atnaujinimus biškutėli skūbiau, nemėgstu žmonių skūbinti, bet galėtų šiektiek pasistumėti jog žaidėjams būtų įdomiau žaisti.
  • Ką mėgstate labiausiai veikti mūsų projekte užimant prižiūrėtojo pareigas? : Prižiūrėti forumą, serverius, bendrauti su kitais, palaikyt tvarką kur jos reikia, praleisti smagiai laiką.
  • Kodėl esate būtent mūsų projekte o ne kažkuriame kitame? : Nes šiame projekte esu nuo 2015m, buvau leavinęs dėl asmeninių priežasčių, tačiau sugrįžau.
  • Ką darytumėte jeigu "Pagalba" atitektų ne jums, o kitam asmeniui? : Aišku, biški nusiminčiau jog ne aš gavau šias pareigas, bet toliau dirbčiau su savo turimom pareigom ir bandyčiau tada kitą kartą - bet, kažkaip nesinori bandyti antrą kartą o gauti per pirmą kartą.
  • Paskutinis jūsų pasisakymas: Ačiū už galimybę pildyti ir sėkmės kitiems.

• 4

6a9af6ee16d8633741493035cbca5abc42.gif

Gvidas`
Gvidas`
  • 718 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Rgp 13 2017 01:55
  • Praleido laiko: 57d 4h 40m 13s

Narių apdovanojimai

#4 - 17 kovo 2017 - 21:41

- Kiek esate laiko su mūsų projektu? : Galima sakyti nuo Uzas.lt istorijos pradžios, tai apie 3metus

- Kokias privilegijas turėjote prieš prižiūrėtoją ir kiek laiko jau užimate savo dabartines pareigas? : Turėjau admin, vip, prižiūrėtojo, pagalbos ir dabar vėl prižiūrėtojas(trečią kartą, jei neklystu), dabar tai tik mėnuo(nes buvau surinkęs įspėjimus dėl tuo metu laiko stokos, atsiradus laikui – grįžau)

- Kiek manote dar laiko dalyvausite mūsų projekto veikloje? : Tiek, kiek jis gyvuos. Net jei ir buvau be jokių privilegijų, serveryje visad apsilankydavau, taip pat į kolektyvą vis sugrįždavau.

- Jūsų nuomone, kaip jums sekasi būti serverių prižiūrėtoju? [Papasakoti kuo plačiau] : Sekasi manau gerai, nes kelintą kartą vis grįžtu. Visad  atsiliepiu ir padedu žaidėjams, bei kitiems prižiūrėtojams, jei kyla klausimų ir problemų. Visad stengiuos padėti kuo galiu, ir manau seni uzo žaidėjai tą pamena.

- Kaip manote, koks turi būti projekto pagalbininkas? [Papasakoti plačiau] : Projekto pagalbininkas turi būti atsakingas, atidžiai žiūrintis į savo darbą, turimas privilegijas. Draugiškas, kantrus, bendraujantis, greitai susiorientuojantis. Gebantis problemą išspręsti čia ir dabar. Padėti tiek žaidėjams, tiek prižiūrėtojams, tiek savininkams jei prireiks. Stebėti kitų admin, prižiūrėtojų darbus, kad nepiktnaudžiautų savo privilegijom, negelbėtų savo draugų, jei tie nusižengs taisyklėms.

- Kaip manote, ką jums reikėtų patobulinti savyje, savo darbuose? [Papasakoti plačiau] : Skirti daugiau laiko nei skiriu, kadangi esu dirbantis, tai šitą tikrai stengsiuos įvykdyti. Ir kantrybės šiek tiek daugiau.

- Kokie jūsų asmeniniai siekiai ir norai siekiant šių Pagalbininko pareigų? [Papasakoti plačiau] : Padėti kitiems, galbūt kažko pamokyti. Prižiūrėti serverius, forumą, prižiūrėtojų veiklą. Surasti bendrą tiek su žaidėjais, tiek su kolektyvu. Jei kils kokie ginčai – juos apraminti ir pamokyti vieną kitą gerbti, nusileisti vienas kitam, nes esame kolektyvas,turime sutarti, atrasti kompromisų bei turime laikytis kartu, kelti projektą aukštyn.

- Kaip vertinate buvusio Pagalbininko darbą mūsų projekte? : Pareigas atliko tinkamai ir gerai. Iškylus klausimams, problemoms padėdavo kuo galėdavo, patardavo. Nebijodavo bendraut atviriau nei su kitais.

- Kodėl manote galintis užimti šias pareigas? : Kaip ir minėjau, buvau prižiūrėtoju kelis kartus, taip pat ir buvau užėmęs pagalbos statusą. Nepaleidžia projektas, jei ir buvau išėjęs dėl kažko, tai vis grįžtu.

- Kaip sutariate su serverio žaidėjais, su projekto kolektyvu? : Sutariu tikrai gerai, su kažkuriais galbūt daugiau bendravęs, su kaikuriais mažiau. Bet jei reiks , padėsiu visiems, nepriklausant nuo to su kuo artimiau ar nelabai susibendravęs.

- Ar atsižvelgiate į kitų nuomonę apie Jus? Kodėl? : Atsižvelgiu, nes jei tai kažkokie pagyrimai ar net kritika, tai padeda pamatyti kažkokias savo klaidas, taisytis, tobulėti, eiti pirmyn. Kiek žmonių tiek nuomonių ir aišku visiems neįtiksi, bet priimu tiek gerą nuomonę, tiek kritiką.

- Kuo išsiskiriate iš kitų prižiūrėtojų? : Turbūt tuo, kad esu daugiausiai kartų čia sugrįžęs :D

- Kokia jūsų nuomonė apie projekto kolektyvo darbą, bendravimą, kokie pliusai, o kokie minusai? [Papasakoti plačiau] : Kolektyvo darbas tikrai geras ir aktyvus, daug ką prognozuojantis. Net nauji atėję prižiūrėtojai greitai prisitaiko ir kimba į darbus, skiria daug savo laiko. Savininkai taip pat visad padeda ir atsižvelgia į susiklosčiusias situacijas, linkę padėti. Apie bendravimą tai tikrai kolektyvas draugiškas, aišku būna pasipyksta, pasiginčija bet vėliau susitaiko. Ir tuos pykčius, ginčus tai gal ir priskirčiau prie minusų, nes kartais jie kyla kokio nors menkniekio ir padaroma didele problema, nors manau kiekvienam kolektyve būno visko, tad koks kolektyvas be pykčių ar ginčų.

- Ką mėgstate labiausiai veikti mūsų projekte užimant prižiūrėtojo pareigas? : Prižiūrėti serverius, palaikyti tvarką, bendrauti tiek su žaidėjais, tiek su kolektyvu. Padėti kuo galiu, kelti projektą aukštyn, žiūrėti naujienas forume.

- Kodėl esate būtent mūsų projekte o ne kažkuriame kitame? : Projekte esu galima sakyti nuo uzo įkurimo, tad pažįstu kolektyvą, žaidėjus. Esu  pripratęs prie visų, prie serverių tvarkos. Serverių ir žaidėjų daug, kolektyvas draugiškas, visad priima atgal (ir tai malonu). Kadangi čia viskas taip gerai, tai kiti projektai ir nedomina.

- Ką darytumėte jeigu "Pagalba" atitektų ne jums, o kitam asmeniui? : Nenuleisčiau rankų, stengčiaus tobulėti ir dirbti toliau prižiūrėtojo pareigose. Ir vėliau, pasitaikius galimybei, kandidatuočiau vėl į pagalbos pareigas.

- Paskutinis jūsų pasisakymas: Tai norėčiau pasakyti didelį ačiū SAVININKAMS už puikų projektą, už suteiktas visas galimybes būti čia, kantrybę, bendravimą, pagalbą ir jų nuoširdų darbą. Bei sekmės pildantiems :)

• 8

c68132aac388f7954b7529c5e0c364d2399.png

76561198072856507.png

RiF
RiF
  • 175 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Lie 25 2017 08:47
  • Praleido laiko: 4d 19h 38m 19s

Narių apdovanojimai

#5 - 18 kovo 2017 - 09:26

• Kiek esate laiko su mūsų projektu? :Na,šį projektą pažystų apie 8 mėnesius,todėl galiu girtis kad nesu naujokas,tačiau nesu ir senas vilkas bet manau visvien čia yra šioks toks pliusas.
  • Kokias privilegijas turėjote prieš prižiūrėtoją ir kiek laiko jau užimate savo dabartines pareigas? : Buvau prieš dabartines pareigas taipogi prižiurėtojas.Prabuvau 3 mėnesius,dėl monologo kitaip kalbėjimo,palikau pareigas kadangi labai mažai laiko galėjau praleisti šioms pareigoms.Dabar vėl esu prižiurėtojas,šias pareigas jau turiu nuo šios savaitės.Nemanau kad didelį minusą daro jog palikau pareigas ir vėl sugryžau.Tačiau šiose pareigose esu tikrai viską supratęs,bei moku elgtis su jomis.Šias pareigas,dabar bandysiu turėti kiek įmanoma ilgiau.Kadangi mokslai jau nebe taip rūpi kaip seniau todėl galėsiu ištisas dienas prižiurėti uzo serverius.
  • Kiek manote dar laiko dalyvausite mūsų projekto veikloje? :Dalyvausiu,iki pat pabaigos kadangi šis projektas man tinka,nes čia šauni kompanija,draugiški kolegos bei žaidėjai.Čia galima ne tik praleisti laiką bet ir susipažinti su naujais žmonėmis bei linksmai praleisti laiką.Vakarais įdomu ateiti į teamspeaką susijungti su draugais,ir eiti kokį CM.Dar galiu pasidžiaukti tuo kad šiame projekte,yra daug serverių kurie labai patinka todėl gali ne tupėti viename serveryje o mėgautis kitais.Kaip aš suprantu sąvoką veiklą? - Tai veikimas kažkoks darbas,visuomeninė veikla,ir esu veiklos žmogus.Todėl čia be galo ilgai pasiliksiu ir bandysiu kažko siekti.
  • Jūsų nuomone, kaip jums sekasi būti serverių prižiūrėtoju? [Papasakoti kuo plačiau] :Na,mano nuomonė jog nesu ten pats geriausias prižiurėtojas,tačiau nusimanau kaip atlikti savo darbą.Savo dienotvarkę vis paįvairinu jog nepajausčiau tos pačios rutinos.Mano nuomone,esu geras bei atsakingas prižiurėtojas kuris atlieka savo darbą,nežinau ar šauniai ar blogai.Tačiau žinau tai jog jį atlieku.Prižiurėtojas turi vaiksčioti po visus serverius ir prižiurėti juos.O ne sedėti tame pačiame serveryje ir jausti tą patį žaidimą.Kad suprastum prižiurėtojo darbą,reikia pajausti malonumą.Todėl manau man tai ir sekasi.Esu ištikimas kaip ir panelei taip ir šiam projektui vadinasi 100%.Kartais būna gal ir nuobodu žaisti,tačiau reikia atrasti savyje tikrą žaidimą.Žinoma ir po šio sunkaus darbo reikia pailsėti.Mes ne robotai kad visą dieną dirbtume,todėl pasiilsėjimui skiriu 1-2 valandas.O praleisti laiko skiriu 4-6 valandas.Aš nesu korumpuotas,ir nemėgstu žmonių kurie tokie yra,bei pasigaili savo draugų ir nebanina,ne taip negalima.Jeigu atlieki savo darbą tai reikia jį atlikti visiškai kruopsčiai.Čia norėjau pasakyti savo charakterį bei bruožus,kuriuos aš suprantu bei su jais dirbu prižiurėtojaus darbą.Bandžiau nenusišnekėti šiame klausyme pasakiau viską apie save. 
  • Kaip manote, koks turi būti projekto pagalbininkas? [Papasakoti plačiau] :Koks turi projekto pagalbininkas? Mano manymu,toks kaip ir buvęs Pagalbininkas - Frozenas,jis yra draugiškas linksmas nėra piktas ar koks nors šiurkštus,su žaidėjais bendrauja tikrai elegantiškai ir mandagiai.O mano manymu.Pagalbininkas turėtų būti,darbštus geležinio charakterio,iniciatyvos bei pavyzdžio rodantis kitiems.Silpno charakterio žmonės,manau kad negalėtų į šias pareigas patekti.Kadangi čia reikia tikrai tvirto žmogaus.Jeigu jau tikrai bandai tapti šio projekto pagalbininkas,turi pasikeisti bei pretenduoti kaip tikras pagalbininkas,o ne kaip paprastas žaidėjas.Pagalbininkas kaip ir suprantama turi žinoma padėti serverio žaidėjams,ne tik serveryje bet ir forume.Mano manymu jis galėtų prižiurėti ne tik administratorius VIP statusą turinčius žmones tačiau ir pačius prižiurėtojus,manau tą ir atlieka pagalbininkas.Mano autoritetas yra Gerb,Frozenas todėl bandysiu tapti tokio aukšto lygio kaip jis.Dar jisai gali daryti įvairius serverio konkursus šis asmuo,taipogi prižiūri prižiurėtojus/superadmin nuo nusižengimų.Ir taip toliau.
  • Kaip manote, ką jums reikėtų patobulinti savyje, savo darbuose? [Papasakoti plačiau] : Savyje,manau turėčiau patobulinti elgesio manieras tiek gyvenime tik virtualioje aplinkoje,tačiau čia tik aš taip manau.Siekiant aukštumų gyvenime,tai mokaus labai tvirtai kad galėčiau pasiekti psichologo pareigas.Todėl serveryje siekiu kaip ir gyvenime tokio pat požiūrio į darbą,Pagalbininko posto.Savyje dar turėčiau išląvinti charakterį kad mano protas jau veiktų ne kaip vaiko o kaip suaugusio,į šias pareigas manau to ir reikia,tačiau manau su laiku tai ateis,ir pasikeisiu.Savo darbuose turėčiau patobulinti intensyvumą kuo greičiau dirbti.Tačiau manau ir taip greitai dirbu.Nesam mes visi tobuli,ir iš savęs sunku išsakyti kad blogai tą ir tą darau,tai labai sunku būtų bet iš kitų žmonių išgirsčiau tikrai gerų ir blogų dalykų ką aš darau taip ir kitaip.Todėl manau gerbiama administraciją susidarys apie mane nuomonę kaip aš dirbu ir kaip aš blogai dirbu.
  • Kokie jūsų asmeniniai siekiai ir norai siekiant šių Pagalbininko pareigų? [Papasakoti plačiau] :Kaip ir minėjau gyvenime noriu būti psichologu,šio darbo siekiu kaip ir Pagalbininko pareigų tačiau tikrame gyvenime manau labiau sekasi to siekti negu čia.Kadangi čia viską reikia pačiam suprasti bei išsiaiškinti šių pareigų darbus.O psichologo darbą galima aptarti su pačiu psichologu,ar ten su kokiais nors specialistai kurie šį darbą supranta.O čia manau tiktai dvasiško stiprumo bei charakterio reikia kad galėtum šį darbą suprasti.Tačiau kaip ir sakiau mano autoritetas buvo senasis Pagalbininkas,todėl iš jo mokiausi ir stebėjau viską.Kaip jis dirba ką daryt ko negalima daryt ir panašiai.Asmeniniai norai dar būtų,sukurti savo įmonę bei dėstyti pamokas apie psichologiją,ir taip toliau,kaip sakant būti mokytoju psichologijos srities.
  • Kaip vertinate buvusio Pagalbininko darbą mūsų projekte? : Buvusį pagalbininką,labai stipriai gerbiu kadangi jis buvo mano vienintelis autoritetas šiame serveryje į kurį norėjosi lygiuotis.Kaip ir minėjau stebėjau šį žmogų visada norėjau išmokti kažko naujo bei ištempti savo charakterio bruožus į priekį gerają prasme.Jisai buvo tikrai šaunus projekto narys visada man padėdavo niekada man neatsuko nugaros kai ko nors paprašiau.Galima buvo jo ir pasiteirauti ko nors ir pabendrauti visai buvo smagu su juo.Tačiau gaila kad jis taip greit subręndo linkiu jam kad gyvenime sektusi viskas,šeima mergina verslas darbas ir asmeniniai šeimos reikalai.Todėl šiam žmogui lenkiu galvą,ir bandysiu tapti toks koks jis.
  • Kodėl manote galintis užimti šias pareigas? : Na,kaip sakoma gyvenimas tik vienas todėl reikia viską išbandyti.Nepavyks šį kart bandysiu kitą kart.Žinoma šioms pareigoms turiu šiek tiek užsispyrimo žmogus.Nesu tiek jau principingas tačiau esu truputį užsispyręs va noriu tobulinti savo įgudžius pagalboje,todėl bandysiu kaip nors patekti.Žinau kad atsiras už mane geresnių,tačiau tuos geresnius bandysiu pranokti."Jeigu nori tobulėti,tai geriausia pamoka kovoti su stipresniais".Šias pareigas galiu užimti pareigas todėl,nes kaip ir minėjau mokiausi iš senojo vilko Frozeno.Prisimenu tuos vakarus kai jis daug ką aptardavom ir pagalvojau jeigu jis toks yra tai reikia lygiuotis tokiuo kaip jis.Todėl noriu išbandyti savo jėgas bei judėti į priekį.
  • Kaip sutariate su serverio žaidėjais, su projekto kolektyvu? :Su serverio žaidėjais,bendrauju puikiai draugauju su jais,padedu neužstoju kelio nei vienam.Tačiau kenkėjų taipogi netoleruoju todėl draugas ar ne atliksiu savo pareigas.Su kolektyvu bendrauju retkarčiais teamspeake kai jie užeina,tačiau tas teamspeakas irgi nevisada veikia.Todėl dažniausiai bendrauju forume arba serveriuose.Geras draugas buvo tai Frozenas ir Vismantas kitaip Nobody.Su kitais taipogi bendrauju pasiteirauju pas juos jei ko nors nesuprantu ar tik pirmą kartą girdžiu.Žinoma būna atveju kai jie manęs pagalbos paklausia.Ar sukuriam ten kažką naujo Klaną kokį ar kažką panašaus ir tiek.Bet sakau dažniausiai bendraudavau su Frozenu,Vismantu,bei senai kažkada su MisTy.
  • Ar atsižvelgiate į kitų nuomonę apie Jus? Kodėl? :Taip atsižvelgiu,bet jeigu jie sako tikrai tiesą o ne tyčiojasi ir taip toliau.Kaip ir minėjau apie savo negaliu daug ką pasakyti todėl būna įdomu išgirsti apie mane iš kitų lūpų kodėl aš toks blogas ar geras.Daug kas gali pasakyti kad aš pats blogiausias tačiau nei vienas nepasakė kuo aš geras ^^.Internetinėje erdvėje kaip Facebook tinklapis,ten dažnai papuolu į tokią situaciją kaip man parašo nuomonę į asmeninę žinutę todėl aš apsidžiaugiu.Kai išgirstu visą tiesą apie save.
  • Kuo išsiskiriate iš kitų prižiūrėtojų? : Iš kitų prižiurėtojų manau daug kuo skiriuosi,pirmiausia visi žmonės yra skirtingi todėl nesame nei vieni vienodi į kitus.Esu jaunasis psichologas todėl tyrinėjų žmonių logiką,jų protą bendravimą ir panašiai.Gyvenime tiksliau mokykloje iš klasės esu visiškai kitoks,lankmau sporto salę jau nuo 13 metų.Manau ir išsiskiria mano charakterio savybės bei bruožai tai tiek apie save.
  • Kokia jūsų nuomonė apie projekto kolektyvo darbą, bendravimą, kokie pliusai, o kokie minusai? [Papasakoti plačiau] : Taigi,serverio komandos darbas yra tikrai šaunus bei įdėtas daug pastangų.Patys stipriausi projekto žmonės tai savininkai jie tikrai sugebėjo išplėtoti šį projektą į aukštumas.Tačiau kaip ir termometras kartais šilčiau kartais šalčiau.Taip ir su žmonėmis vieną dieną daug daug žmonių būna kitą dieną labai mažai.Tačiau vistiek ačiū jums už suteiktą darbą.Iš prižiurėtojų pusės labai mažai yra tikrų pagalbininkų tačiau visi atlieka kruopsčiai savo darbus,būname suklystame tačiau mus tai tik pamoko toliau tobulėti.Tačiau kai kurie prižiurėtojai greitai susinervina ir užsiklijuoja burną bei nebendrauja.Tų žmonių nevardinsiu nes nenoriu įžeisti.Iš tik prisimenu senajį moderatorių Stalkerį,jis tikrai buvo šaunus šios grandinės dalis bei tikrai įdėjo į šį projektą daug pastangų apsaugojo serverio forumą nuo priešų ir panašiai.Minusų turėjau tik iš prižiurėtojų pusės,visur viskas atrodo gražiai bei tvarkingai.Taigi susimastykite prižiurėtojai darykit išvadas bendraukite neuždarai kaip jūs tikrai mėgstate o atskleiskite save bei charakterį kad galėtumėte patys sužinoti ko ištikrūjų norite.
  • Ką mėgstate labiausiai veikti mūsų projekte užimant prižiūrėtojo pareigas? : Na,labiausiai tai ir taip aišku prižiūrėti serverį,tikrinti UNBAN anketas bet dažniausiai nespėju patikrinti nes už mane būna vikresnių prižiurėtojų.Dar mėgstu dažnai žaisti serveriuose kurie man itin patinka tai būtų kaip Deathrun serveris,ir CS:GO MOD serveris.Tačiau žinoma ir kituose projektuose lankausi nes tenais irgi reikia tvarkos kai nieks negali prižiūrėti.Dr itin mėgstu bendrauti su žmonėmis bei pažinti juos geriau.Gyvenime toks ir esu suktas,mąstantis ir panašiai.Bendrauju su žmonėmis,padedu dažniausiai klasiokams su jų bėdomis bet dažniausiai panelėms.Nes jos tik man gali išsipasakoti.Ir tiek.
  • Kodėl esate būtent mūsų projekte o ne kažkuriame kitame? : Nes šis projektas man skoniui tikrai saldus dalykas.Čia galima draugiškai pabendrauti su visais nesipykstant susipažinti su naujais žmonėmis padėti ir taip toliau.O kituose projektuose nelabai traukia,nes jei susirandu vieną projektą tai tame viename projekte ir būsiu aš toks esu žmogus.Kaip ir minėjau ištikimas.Kiti projektai tada išvis netraukia kad užiimu kažką ir panašiai.Bei kituose projektuose būna žmonės su kėslais kažkokiais ir t.t.
  • Ką darytumėte jeigu "Pagalba" atitektų ne jums, o kitam asmeniui? :Tiesiog jį pasveikinčiau ir laukčiau kitos atrankos.Nepulsiu ir nebandysiu nieko daryt kad jis netektų.Tiesiog bandysiu daryti tą ką jis daro.Mokysiuos ir bandysiu suprasti kodėl kitą o ne mane.
  • Paskutinis jūsų pasisakymas: Sekmės pildantiems,Gerbiamiems prižiurėtojams.Manau išrinks stipriausią :)

• 1

Pasiekimai

UZAS.LT prižiurėtojas 2016.11.20/20**.**.**

76561197977084696.png

Russian.
Russian.
  • 455 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Spa 16 2017 00:25
  • Praleido laiko: 23d 4h 58m 31s

Narių apdovanojimai

#6 - 18 kovo 2017 - 23:53

• Kiek esate laiko su mūsų projektu? :14-rugpjūčio 16
  • Kokias privilegijas turėjote prieš prižiūrėtoją ir kiek laiko jau užimate savo dabartines pareigas? : SuperAdminą Prižiūrėtojas 24 rugpjūčio 2016 7 mėnėsiai kažkur
  • Kiek manote dar laiko dalyvausite mūsų projekto veikloje? : Ai bet manau geriausiai būtų. Dalyvausių projekte tol kol jis gyvuos
  • Jūsų nuomone, kaip jums sekasi būti serverių prižiūrėtoju? [Papasakoti kuo plačiau] : Sekasi puikiai, prižiūrių servus, su savo pareigom tvarkausi puikiai, taip bus ir toliau
  • Kaip manote, koks turi būti projekto pagalbininkas? [Papasakoti plačiau] : Mano manymu turi būti draugiškas, mandagus, padėti su iškilus problemoms, patarti žmonės jei reikia pagalbos
  • Kaip manote, ką jums reikėtų patobulinti savyje, savo darbuose? [Papasakoti plačiau] : Su darbų sekasi puikiai, savyje reikėtų sumažinti nėrvų kieki ir būtų viskas idęalų.
  • Kokie jūsų asmeniniai siekiai ir norai siekiant šių Pagalbininko pareigų? [Papasakoti plačiau] : Apie tokias pareigas svajojau jau seniai. gavęs tokias pareigas bučiau dėkingas visiems, palaikyciau tvarką, bendraujantys
  • Kaip vertinate buvusio Pagalbininko darbą mūsų projekte? : Robertas buvo išties geras žmogus, daug padėjęs visada ištiesdavo pagalbos ranką. Savo darbą atlikinėdavo įdealiai. Buvo geras draugas.
  • Kodėl manote galintis užimti šias pareigas? : Na esu Prižiūrėtojas ir sekasi puikiai, tai su pagalbos statusų manau sektusi taip pat gerai, nors biški darbo dasidėtu bet būtų viskas gerai
  • Kaip sutariate su serverio žaidėjais, su projekto kolektyvu? : Su kolektyvu man sekasi puikiai , bendraujam žvengiam linksmai laika leidžiam serveriuose. Su serverio zaidėjais taip pat bendrauju normaliai
  • Ar atsižvelgiate į kitų nuomonę apie Jus? Kodėl? : Aš visada atsižvelgių nes labai įdomų sužinoti ka aš blogo darau, ir iš klaidų mokausi
  • Kuo išsiskiriate iš kitų prižiūrėtojų? : Ištikrųjų aš niekuom neišsiskirių nes aš savo darbą atliekų kaip visi, tad manau mes visi esam vienodi tik kartais vieni mėgsta vadovauti kiti mėgsta pasistumdyt žodžiais bet šiaip mano manymu mes esame visi vienodi
  • Kokia jūsų nuomonė apie projekto kolektyvo darbą, bendravimą, kokie pliusai, o kokie minusai? [Papasakoti plačiau] : Kolektyvas darbą atlieką labai gerai, greit į viską reaguoja tiek į banų apeliacijas tiek į servus jei kažkas pasako koks čytas yra. Su bendravimų Galėtų būti geriau ddaug geriau, bet nesiskundžiu. Pliusai bendraujantys, linksmi, padedantys. Minusai, Nėra
  • Ką mėgstate labiausiai veikti mūsų projekte užimant prižiūrėtojo pareigas? : Mėgstų stebėti kai žmonės, žaidžia mėgstų pats žaisti prižiūrėti tvarką, megstų forumę bendrauti su kolektyvų
  • Kodėl esate būtent mūsų projekte o ne kažkuriame kitame? : Nes mano manyjų nėra geresnių serverių už uzas.
  • Ką darytumėte jeigu "Pagalba" atitektų ne jums, o kitam asmeniui? : Tiesiog palinkėčiau jam sėkmes naujose pareigose o pats tobulinčiau savo žinias
  • Paskutinis jūsų pasisakymas: Linkių Kitiems Pildant Anketą

• 4

Karolina J. Grinevic
Karolina J. Grinevic
  • 645 Pranešimai
    Paskutinis apsilankymas: Rgp 15 2017 22:43
  • Praleido laiko: 37d 1h 33m 32s

Narių apdovanojimai

#7 - 21 kovo 2017 - 11:53

Ortopedz.- Esi prižiūrėtoju jau du mėnesius ir 7-8 dienas. Pradžioj gavau daug pranešimų, kad būsi blogas prižiūrėtojas, neaktyvus, kad tavęs nepriimti ir turbūt pats žinai kas taip rašė. Priėmus tave tikrai nenusivyliau, dirbai išties gerai ir net buvai tapęs aktyviausiu. Vėliau šiek tiek prasidėjo problemos arba tinginystė, na, bet visiems visko būna. daviau atostogų. Patiko, kad siūlei idėjų dėl kai kurių dalykų, net konkursą sukūrėme kartu - iš tavo idėjos. Vienas dalykas šiek tiek pakišo koją ir net dabar apie jį pagalvoju, kai dar nebuvo atrankos į pagalbą tu buvai man rašęs - jeigu "tas" žmogus taps pagalba aš leavinsiu projektą. Galbūt  juokavai, o galbūt ir ne, bet man tai nepatiko, nes galiu rinkti į pagalbą ką tik noriu ir kas mano nuomone man padės, o niekas nelaiko pririšęs nei vieno asmens projekte. Aktyvumo tau išties trūksta šiuo metu, bet ne tik serveriuose aktyvumo pasigendu - bet ir noro padėti kolegoms forume, kaip pavyzdžiui unban apeliacijų tikrinimas ir kt. Tai labai priverčia mane abejoti, koks būsi kaip pagalbininkas?Juk tos privilegijos yra rimtos ir dar rimtesnės už prižiūrėtojo, turi būti atsakingas už visus kitus ir tikrai mėgti šį žaidimą. Daug žodžių iš tavęs girdėjau kaip nori šių privilegijų , bet ne žodžiuose esmė, o darbuose. Galbūt kitą kartą būsi rimtas kandidatas į Pagalbą - bet tik ne šiuo metu. 

Gvidas` - Projekte esi tikrai galima sakyti nuo jo susikūrimo pradžios. Nutiko visko per tavo kadencijas - ir pykčių, dėl kurių praradai pagalbos statusą o paskui ir neaktyvumo. Kad esi patyręs ir nuolatinis uzo žaidėjas, kolektyvo narys yra tikrai didelis pliusas, bet galima įžvelgti ir minusų dabartinėje padėtyje. Kaip žinau šiuo metu vėl dirbi, dar kaip prisimenu sakei jog rugpjūtį išeisi į kariuomenę. Esi užsiėmęs žmogus, suprantama. Forume pagalbos kolegoms su unban - čyterių papeikimais tikrai nesuteiki, bent jau pastaraisiais mėnesiais. Kaip įvedėme naują aktyvumo sistemą pasisakei, kad nežinai ar sugebėsi surinkti taškus, nors iš esmės niekas nepasikeitė, tik pradėjome kreipti dėmesį į daugiau dalykų kuo jūs užsiimate projekte. Pagalbininkai neturi aktyvumo sistemos, galbūt todėl atrodo, kad tai lengvesnis darbas, todėl ir nori tapti juo? Šį kartą nusprendžiau pagalbai suteikti daugiau laisvės pasireikšti idėjose, padėti su daugiau dalykų ir atrankomis forume, rengti konkursus, kurti naujas taisykles - iš tavęs nežinau ar galėsiu sulaukti tiek pagalbos, ne dėl to jog tu to nesugebėtum , bet dėl to kad laiko stokos aplinkybės tau gali to neleisti.

RiF - Priėmiau tave antrą kartą į prižiūrėtojus, nes pirmoje kadencijoje jokių problemų su tavimi neturėjau, mano nuomonė buvo apie tave teigiama ir džiaugiausi, kad sugrįžai. Bet per šią pirmą savaitę po tavo pertraukos sugebėjai susirinkti du įspėjimus. Vieną už nepagarbias ban priežastis, kita dėl neaktyvumo. Kaip aš galiu pasitikėti ir priimti į pagalbą asmenį, kuris elgiasi taip nerimtai? Mano nuomone, tau gerokai per anksti pretenduoti į tokias pareigas, nors ateityje manau tikrai sugebėtum, nes matau tavyje potencialo, tik reikia šiek tiek padirbėti ir pasimokyti iš tų senesnių kolektyvo narių. 

Būk paprastesnis - Šiuo metu esi ilgiausiai esantis kolektyve narys be jokių pertraukų ( neskaitant Gvido). Pradžioje niekuo neišsiskyrei iš kitų, vėliau net vos nepraradai privilegijų dėl neaktyvumo/melavimo, bet po to karto labai susiėmei, pasimokei, tapai pačiu aktyviausiu ir prisimenu kai man pasakei kad niekada neišeisi iš projekto ir savo žodį tesi iki šiol, kas mane labai sužavėjo. Labai norėjai aukštesnių pareigų, daug klausinėjai, rašei, bendravai, kiti tai pastebėjo ir prasidėjo pykčiai dėl to, kad "nardai". Kiti pradėjo skųstis, kad keikiesi, įžeidinėji žaidėjus ir net patį kolektyvą, bet kažkodėl iš pačių žaidėjų taip ir nesusilaukei nei vieno papapeikimo, net pagyrimų daug gaudavai už gerą darbą. Nežinau kodėl visi pykčiai kolektyve buvo susiję su tavimi, bet tu tikrai gerai atlikdavai savo darbą, iš mano pusės tau priekaištų nebuvo, parašydavau Tau pačiam dėl to, kad kiti skundžiasi tavo bendravimu, o tu man vis atsakydavai kad pasitasysi, daugiau tai nepasikartos. Tu mėnesių mėnesius rinkdavaisi serveryje praleistas valandas  ir skindavaisi savaitės aktyviausio titulus. Forume taip pat - visų darbų imdavaisi, tikrinimo unban, čyterių papeikimus. Šiuo metu taip pat tavimi džiaugiuosi, nors ir su minčių dėstymu raštu tau nelabai sekasi, bet manau pagalbos iš tavęs tikrai sulaukčiau visada, nes esi labai aktyvus asmuo, paprastas, visada ko paprašau tą ir padarai, greitai ir kokybiškai, todėl kitam kartui jau tikrai žinau kas taptų mano pagalbininku - Tik Tu. Jeigu reikės dviejų pagalbininkų tave būtinai prikabinsime. 

Triušis - Šiuo metu esi naujokėlis, bet juk tai ne visai tiesa? Buvai prižiūrėtoju pas mus projekte 2015 metų vasarą, gaila tuo metu neteko pabendrauti, bet pažįstu tave iš kito žaidimo projekto, blogos reputacijos apie tave tikrai neturėjau niekada, žinau, kad tapai atsakingu žmogumi, tavo darbas yra galima sakyti be priekaištų, esi motyvuotas, labai raštingas, moki išdėstyti savo mintis, žinai kaip ir su kuo reikia bendrauti, kas neaišku visada klausi, siūlai įvesti naujas taisykles pagal savo žaidimo patirtį kad būtų kuo geriau visiems, šitie visi dalykai tau uždeda didžiulį pliusą, būtent tokio žmogaus ir vyliausi kaip naujo pagalbininko - su kuriuo būtų galima pasitarti, kuris taip pat nebijotų siūlyti savo idėjų, įnešti kažko naujo į projektą, imtųsi iniciatyvos, komunikuotų su savininkais kaip su kolegomis, o ne kaip su kažkuo ko reikėtų bijoti. Įnešei į kolektyvą net šiokios tokios konkurencijos, visi pastebėjo kaip dirbi, prasidėjo pykčiai dėl unban anketų - ko seniau tikrai nebuvo, o tie kas pykosi seniau nei vienos unban anketos neištikrindavo, labai nustebau, galbūt pakėlei norą kažkam irgi suaktyvėti? Kiti skundėsi kad tiek daug asmenų užblokuoji tik tam, kad gautum taškų, bet aš gerai moku perprasti žmones ir iš tavęs žinau, kad to tikrai nėra.  Šiuo metu esi aktyviausias mūsų projekte žmogus, padedi visose sferose - tiek serverių priežiūroje, tiek forume dominuoji, abi savaites iš eilės tapai aktyviausiu ir skiriesi gana dideliu taškų skirtumu nuo kitų. Galbūt neturi tiek praktinės patirties kiek Gvidas ar Būk paprastesnis, bet tavyje didelės perspektyvos ir turi gana ryškius vadovo bruožus. Todėl sveikinu gavus Pagalbininko privilegijas, tikiuosi nenuvilsi. 

• 10

ak47.png

@ Uzas.lt since 2014.

`He was never in my vocabulary

until one day, he became the only word i know.  ` ♥ pacanas9

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Reklama 120x60 - 1.45€/1mėn. Reklama 468x60 - 2.9€/1mėn. Reklamos užsakymas - tadas.grinevic@gmail.com Nemokamų reklamų mainai su puslapiais, kurie turi virš 100 unikalių lankytojų į dieną.
All rights reserved © Uzas.lt 2011-
Project is alive for:
0 m. 0 mėn. 0 d. 0 val. 0 min. 0 s.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skelbtukas.lt - Nemokamų skelbimų portalas Čia gali būti jūsų sublink'as vos už 1€/mėn. Sublink'o (Backlink'o) užsakymas - el. paštas: tadas.grinevic@gmail.com
Download Counter-Strike 1.6Download Counter-Strike 1.610% premija mokėjimai.lt su Uzas rekomendacija!CS 1.6 Download 2014 NonSteam Full!VPSon.lt - užsisakyk VPS ar VDS serverį su Uzas rekomendacija! Counter strike 1.6 downloadСкачать / Download / Atsisiųsti Counter-Strike 1.6 Full Install
сервера csСервера КС 1.6
Flag Counter