All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: fokuswow2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: 3. SS/Demo Įrodymai: https://www19.zippyshare.com/v/fXv7wCUm/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pradžia 5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: wh net kelinta karta kapoja mane per siena6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti?[TAIP/NE]: net nežinau ar jis turi paslauga ar ne jeigu turetu tai taip imu
 3. Unban

  Man pofig per ka tu ten leidai... Nors ir su ausinim sedziu, taves tai neturetu rupet... Faktas kad besini savo muzona leist!
 4. Nebuvau pildes tai uzpildysiu

  Sveikas atvykęs, malonu susipažinti
 5. Nepilnamečio Prisitatymas*

  Sveikas atvykęs, malonu susipažinti
 6. Prisistatau

  Sveikas atvykęs, malonu susipažinti
 7. Earlier
 8. Unban

  Swoloc tu pirma pažiurėk i savo kolonkes ar turi išvis tos kolonkes ar pas tave kazkas blogai su kompu, visu pirma leidžiu ant HLDJ.
 9. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Shape 2. Jūsų amžius: 14 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Ne buves Prižiūrėtoju 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 30Min - 1h 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne ir jailas.lt žaidžiu 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Taip 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Jo 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Nu čia šiaip norečiau pabuti pirma karta Prižiūrėtoju 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu 12. Jūsų SkypeID: Velnias11211 13. Ar turite mikrofoną?: Taip 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Nu nusipirkau paprasta admina ir toks žaidėjas keikės ant manes ir aš uzmutinau , o blogai buvo kai keikius bet dabar jos nenaudoju. 15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:
 10. Unban

  Shape visu pirma neleisk muzika per mikrafa, jou ne karta buvai gaves nuo manes ban mute ant mikrafo....
 11. Uz teleport ant stogu as visu pirma slap metu, antra karta ban dedu. ir pofig man admin ar ne...
 12. Unban

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Shape 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Vienuolis 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: http://www.mediafire.com/file/851yoqi9kc65ebf/Uzas_LT_DeathRun_DEMO.dem/file 4. Ban priežastis : 'ADMIN komandu naudojimas ne pagal paskirti' 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: Nesuprantu bet jis uzbanino kad tipo sakau as bijau vienuoles tipo ziurejau filma isvaryma 2. [Nesuprantamai UZBANINO]
 13. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: fokuswow2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: shade3. SS/Demo Įrodymai: https://www110.zippyshare.com/v/EhylFOU0/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): kazkur vidurije5. Kuo nusikalto žaidėjas?: tesiog free slapina ir kam jam tas adminas
 14. Prisistatau

  niurkt
 15. Prisistatau

  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: SadLife Jūsų tikrasis vardas?: Matas Jūsų amžius?: 16. Iš kokio miesto esate?: Klaipėda. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Darbuotis koncertuose/festivaliuose apšvietėju. Tuo užsiimu jau antrus metus. Prie kompanijos išgeriantis. Kad prastumt laiką pažaidžiu žaidimus, pabendrauju. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Geros: lengva susikalbėti, savus pridengiu. Blogos: Mėgaujuosi nervindamas nervuotus žmones. Apibūdinkite savo charakterį: Esu uždaras žmogus, nes turėjau sunkiu ilgalaikiu problemų prieš kelis metus, bet dabar po biški tvarkausi. Dirbu tiksliai ir atsakingai, esu labai savarankiškas kas truputi tampa problema. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: turėjau šunį ir papūga. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Labai seniai dar apie jį žinojau, kadangi nelabai šiame projekte žaidžiau ir nieko apie jį nežinojau, žaidžiau jaile visa ta laika, jei neklystu 3 metus su pertraukom. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Nieko daug nežadu, svarbu yra kur tuščia laika praleisti, pabendraut su žmonėmis. Norėčiau su visais surasti bendra kalba. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Visi kas draugiški ir nežaidžia tokiuose vietuose "išlikimo".
 16. negaleciau uz nieka iskikinti ar nuslaynti zmogaus beja mapas buvo labai mazas o tu iskarto keiti map liktais net vote nebuvo tai buvo senei bei si sena tema turetu buti uzrakinta
 17. Pasiūlymai

  del klanu tai virsui prie ban saraso gali matyti skilti klanai o del zaidimu ir piesiniu uz del discord tai visi visad laukiami mano discord kanale ji gali rasti mano parase
 18. Pasiūlymai

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife 2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: 1. Svetainei. 2. Nei vienam iš šitų. 3. Jūsų pasiūlymas: 1. Manau butu neprošal sukurti skilčių klanams, daryti daugiau konkursų, sukurti skilčiu kur žmonės galėtu dalintis savo darbais pvz.: piešiniai, muzikos kurimas/perdarymas. 2.Ši idėja nėra nei forumui, nei serveriui. Manau butu linksma jei sukurtumet Discord kanalą, kur žmonės galėtu nueiti ir pabendrauti arba pokalbiu kanaluose kalbėtis arba per chat bendrauti. Nes yra žmoniu kaip aš kurie nesinaudoja skype nes jis stabdo kompiuterį kai tuo tarpu discord yra daug patogesnis, nestabdo kompiuterio ir lengviau naudotis. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: 1. Padidės aktyvumas forume manau. 2. Žmonės galės laisviau ir privačiau bendrauti tarpusavyje.
 19. Sveiki, man 16 metų, cs žaidžiu apie 10 metų o tiksliau kai man buvo 6 metai pradėjau žaisti, esu naujas forume, žaidžiu csdm serverį jau gal mėnesį, tai kai kurie mane jau yra mate. :)

 20. taip negalima elgtis su zmonem
 21. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] aiDas [ADMIN] PRO-Player-FL [ADMIN] Swoloc [VIP] [PARTIZANAI] labs [VIP] KIKI-kosova DeathRun: [S.ADMIN] No Swear [ADMIN] Vienuolis [VIP] Sho[T] Prizai laimėtojams jau uždėti! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 22. CSDM servui

  kiek zinau antycheat bus idetas su atnaujinimais.atnaujinimai turetu but greitu metu.
 23. CSDM servui

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: aiDas 2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: CSDM serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Įdeti Anti-Cheat į serverį (Kai pats serveris uzbanina zaideją) 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Servuose nera prižiūrėtojų arba retai buna adminų, kurie užbanintu cyta, o per /voteban niekas nebanina..
 24. Tavo mamos vyras

  Skundo nuoroda jau išgaravus, bet skundas vistiek būtų atmestas už gausius įžeidimus anketoje.
 25. selfisch

  Šis žaidėjas naudojo software renderer, tai yra draudžiama. Dėl šio nusižengimo žaidėjas jau buvo nubaustas 20 dienų banu.
 1. Load more activity