All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Priimta. Šis žaidėjas jau gavo amžiną baną.
 3. Earlier
 4. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] aiDas ? [ADMIN] DeadInside ✔ [ADMIN] |-ChaoS-|`A!@n@$ I ✔ [VIP] Inproof ✔ [VIP] @RT@ ✔ DeathRun: [S.ADMIN] aiDas ? [ADMIN] SadLife ✔ [VIP] VRMajan ✔ Prizai laimėtojams bus uždėti iki 2018-10-10 20:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 5. Csdm update pakeitimui

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Gražinti, kad kiaurai žmones butu galima vaikščioti nes kas kartą atsiradus 2 žmonėm į tą pačią vieta tiesiog istringi o per tą laika tave šaudo sentriai. Sutvarkyti, kad saviškiu sentriu/dispenseriu ir t.t. neitu žaloti. 4. Kuo tai bus naudinga projektui: mažiau nesamonių bus turbūt ir niekas neblokuos praejimu (pasitaiko dažnai tokių).
 6. Csdm update atsiliepimas

  Mano atsiliepimai dėl update: 1. Daug bugų. 2. Bunant tr naikinant ct sentrius nuima pinigus. 3. Mega granatų dmg 300-750 o jos kainuoja tik 100$, sakyčiau per pigiai ir per daug dmg. Visi vien jais ir besimėto. 4. Tik 2 ginklus parduoda ir jie per sienas nešaudo dėl to nieko padaryt beveik negali jei nusiperki. 5. Žiauriai sunku sunaikint sentrius. 6. Animacija viskas įdomu bet dėl jos blogi hitbox'ai (šaudai į galvą o kulkos skrenda kiaurai). 7. Kalba nesutvarkyta, rusų kalba daug kur ir ne visi supras kas rašoma. 8. Rašo ant sentrių "hold r to repair" o niekas visiškai nevyksta. 9. Nors dovanu nebėra bet yra moliūgai kurie tau duoda daiktus kuriuos jau turi. 10. Dėl skinu nematomumas jau beprasmis nes vistiek mataisi ryškiai. 11. Minigunas kai pradedi šaudyt magiškai pradeda gauti kulkas į apkabą ir tik po laiko jos mažėja. 12. Kai ant sentriu nusileidi, kad juos užtobulint tu istringi ir turi eit per meniu, kad atstrigt. 13. Lazeriai beprasmiai kai dmg beveik jie nedaro. Dėl granatu tai tikrai reikia tvarkyti ir ginklų pasirinkimų. Nes anksčiau buvo geriau, kad bet kada galėdavai pasikeist.
 7. Sukčių(cheat) reportavimo Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: aiDas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: MuN@ 3. SS/Demo Įrodymai: https://www105.zippyshare.com/v/omiJHvFC/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Neilgas demo 5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: Aimas 6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti?[TAIP/NE]: NE
 8. Sukčių(cheat) reportavimo Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: aiDas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: talk shit get hit. v2.0 3. SS/Demo Įrodymai: https://www60.zippyshare.com/v/GQtRvLue/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Nuo pat pradžios iki pabaigos. 5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: Viska: aimas, speed ir t.t žodžiu hackeris 6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti?[TAIP/NE]: NE Jis jau ne pirma karta čia, tad kiek žinau atsibaninti pats moka, tai bus reikalų, ir be savininkų (prižiūrėtojų) jo normaliai neužbaninsit.
 9. Priimta. Žaidėjas "Aidas" neteko savo S.ADMIN (galiojimas:7d) paslaugos už free baną. Tu atbanintas.
 10. Free banas is aidas

  Ok.. viena klaida pripažystu- dejau per ilga bana, bet zemesniem uz save demo nekelsiu. Kelsiu tada kai paprasys ikelt aukstesnis. P.S: Dabar mano demo ikeltas nes gavau ban, taip kad gali žiūrėt..
 11. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: SadLife2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: aiDas3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www81.zippyshare.com/v/Apgi6TtT/file.html4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Paprašiau, kad numestu demo į forumą, bet jis atsisakė tai daryti sakydamas, kad nemes kadangi nesu mega admins ar pnš. kas aukščiau s.admin. Taigi dar karta prieš jį banindamas paklausiau ar numes, jis atsisakė tai užbaninau, bet jis iškarto ir mane išbanino. Nemanau, kad normalu yra tai daryti.
 12. Unban

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: aiDas 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: SadLife 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www69.zippyshare.com/v/P7xxNmvw/file.html 4. Ban priežastis : demo ss i fouma 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Non 7. Aprašykite situaciją: Nulis emocijų
 13. 1.7. Draudžiama naudotis bet kokiais serverio/žemėlapių bugais/klaidomis.[30-2880min. Ban]
 14. Shade free slap

  kaip tai suprast povelniu
 15. Visu pirma man parase Scott! Kas bus ant mapo, ta slay! Jej nedaeina is pirmo karto, tada ban...
 16. persiskaityk taisykles
 17. Pasiūlymas

  uz tavo pasiulima, ikrai butu neblogai call of duty serveris
 18. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] Inproof✔ [ADMIN] aiDas ✔ [ADMIN] SadLife✔ [VIP] selfisch✔ [VIP] Eagle04✔ DeathRun: [S.ADMIN] SadLife✔ [ADMIN] Vienuolis✔ [VIP] GrieTinele✔ Prizai laimėtojams bus uždėti iki 2018-10-03 20:00! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 19. Pasiūlymas

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: serveriams3. Jūsų pasiūlymas: 1. Sukurti serverį su cs:go modu. 2. Sukurti serverį su Call Of Duty modu.4. Kuo tai bus naudinga projektui?: 1. Manau projekte atsirastu daugiau žmonių be abėjo padaugėtų ir privilegijų pardavimų jei iš jų žmonės gautu bonusų pvz.: daugiau pinigų gautu už kill, didesnis šansas gauti raktus/dėžes. 2. Lietuviškų serverių su Call Of Duty modu jau nebėra arba tiesiog išmirę visi, tad būtų visai neblogai jei atsirastų ir išpopuliarėtu (aišku yra rizika, kad gali būti be reikalo praleistas laikas to serverio kūrimui nes be abėjo jis irgi gali išmirti, bet jei update vyks juose kas tam tikrą laiką tai gali būti, kad susirinks nemažai žmonių).
 20. Pasiūlymas

  Aišku.
 21. Pasiūlymas

  Atnaujinime tas jau yra. Deja, dėl studijų mano aktyvumas sumažėjęs, todėl prie atnaujinimo pabaigos lėčiau viskas vyksta
 22. Pasiūlymas

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: Serveriui CSDM3. Jūsų pasiūlymas: Idėti kokių nors modintų ginklų, ar tai bazūką ar stipresni vienašūviai snaiperiai kaip awp tik stipresni ir t.t.4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Manau serveris sulauktu daugiau dėmesio savo išskirtinumu.
 23. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: fokuswow2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: 3. SS/Demo Įrodymai: https://www19.zippyshare.com/v/fXv7wCUm/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pradžia 5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: wh net kelinta karta kapoja mane per siena6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti?[TAIP/NE]: net nežinau ar jis turi paslauga ar ne jeigu turetu tai taip imu
 24. Unban

  Man pofig per ka tu ten leidai... Nors ir su ausinim sedziu, taves tai neturetu rupet... Faktas kad besini savo muzona leist!
 25. Nebuvau pildes tai uzpildysiu

  Sveikas atvykęs, malonu susipažinti
 26. Nepilnamečio Prisitatymas*

  Sveikas atvykęs, malonu susipažinti
 27. Prisistatau

  Sveikas atvykęs, malonu susipažinti
 1. Load more activity