All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Atsakymas visiems. Inproof

  Sveiki, Bano negavau, bet buvo daug verkianciu, kad cytinu ar kazka panasaus. tai va, " Tavo mamos vyras" Padare SS. (net nesupratau kas vyksta is pradziu ) 1. Inproof 2. Nebuvau, bet prase " Tavo mamos vyras" 3. https://imgur.com/a/gAaw1To realiai net nezinau ka tose nuotraukose turit pamatyt sooo go ahead Kaip ikelt demo nezinau, nes neveikia jusu pamoka. 4. Negavau ban 7. Aprašykite situaciją: Nu ka, sugalvojau prisimint vaikyste ir pazaist, zaidziu dazniausiai ant lovos su loputopu bevalgydamas blynus per darbo pertraukas. Ateina visokie vafliukai ir verkia, kad as juos nusaunu. Dar toks vafliukas Pro*Mantas ar kazkas tokio, arba BoT*SwaT* taspats tik kitu nick. labai manravojo ir dare kelis kart slay be jokios priezasties. Zodziu biski naudojasi savo padetimi pamokejas tuos kelis eurus. Butu gerai, kad ir ta vieta butu sutvarkyta, galiu ir as tuos kelis eurus pamoket del visu geroves, bet naudotis savo padetimi kiek zinau pagal taisykles negalima Tai jei dar karta padarys raportuosiu.
 3. Last week
 4. Earlier
 5. Prase demo/ss Tavo mamos vyras

  5 SS https://gyazo.com/52b6c023f89e4a6348ee39ce2c8540de https://gyazo.com/dddaf10d703dd6e090cd7921a04c7490 https://gyazo.com/b38cc07e1c734cbf1de6b3b220bc35e7 https://gyazo.com/441da2b81630652e7b5c8627e42fdfbc https://gyazo.com/383eec8197c00e3cabdffd46f4c33076 Demo https://www39.zippyshare.com/v/BcVNsp36/file.html Beto biski pagarbos vyresniam uz save prasyciau nebutina ahuelint per ekrana jai ant taves krauna kazkas irl Ir nuo kada gaunu as pats sau daryti snap shot'a? jai tu mane itarineji.
 6. Demo

  Pradejo zmones rasyti kas biski kad cytinu va demo bus ir ateiciai https://www85.zippyshare.com/v/zSBEAG66/file.html
 7. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] Tavo mamos vyras [ADMIN] Tuzas* [ADMIN] Aidelis DeathRun: [S.ADMIN] Abarotas -.- [ADMIN] S!mPle [VIP] SkillHUB Prizai bus uždėti iki 2018-04-01 20:00! Edit: Visi prizai jau uždėti! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 8. Tavo mamos vyras banned by vaflius

  Daunas tu blet padarai bana ir dingsti bbzn savaitei asile tuos 5 ss padariai per 2 sec gal tu idiotas? ir demo toks koks yra daugiau ju nera
 9. Sukčių(cheat) reportavimo Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: 3. SS/Demo Įrodymai: 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): 5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: 6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti?[TAIP/NE]: Artimiausiu metu bus sukurta pamoka kaip rasti ir įkelti DEMO/SS Taisyklės/Informacija: - Pildant sukčių reportavimo anketą negalima vartoti keiksmažodžių/įžeidimų. - Reportavimo anketas rašyti NAUJOJE temoje! - Anketos be įrodymų(SS/Demo) bus ATMESTOS. - Jeigu čyteris turėjo kokią nors paslaugą ji gali atitekti jums. - Pašaliniai pranešimai bus trinami ir už juos gausite įspėjimą!
 10. Sukčių(prasižengusiųjų) reportavimo Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: 3. SS/Demo Įrodymai: 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): 5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Artimiausiu metu bus sukurta pamoka kaip rasti ir įkelti DEMO/SS Taisyklės/Informacija: - Pildant sukčių(prasižengusiųjų) reportavimo anketą negalima vartoti keiksmažodžių/įžeidimų. - Reportavimo anketas rašyti naujoje temoje! - Anketos be įrodymų(SS/Demo) bus ATMESTOS. - Pašaliniai pranešimai bus trinami ir už juos gausite įspėjimą!
 11. Tavo mamos vyras banned by vaflius

  SS buvo 5 padaryti. Kaip matau, čia tik 3 iš 5. Paslaptingai dingo 2ss ir demo čia kažkokį lempinį ikėliai ?
 12. Tavo mamos vyras banned by vaflius

  Sitas demo tik yra nors ne tam mape net bana isove. Tik siandien suzinojau kaip tas demo veikia nes kai seniau cs zaisdavau apie tokius dalykus net nebuvau girdejas Uzas_LT_CSDM_DEMO.dem
 13. Tavo mamos vyras banned by vaflius

  Seni jis taigi pats dare situs ss 6 padare ir visi vienam kadre buvo nes jis man rase kad butu kas kazkiek laiko dares buciau atsiuntes man tai nepamoina bet pats nezino ka daro tai ka man daryti? Jai pats pisa banus ir nemoka normaliai viska sutvarkyti kuom as kaltas? kaip man irodyt db? demo jai gerai matau 73 kb tik uzima jai cia tas.
 14. Tavo mamos vyras banned by vaflius

  Demo ir normalius ss prasyciau.
 15. Tavo mamos vyras banned by vaflius

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Tavo mamos vyras 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Vaflius 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: 4. Ban priežastis :Tipo WH bet ciuvas banina ka mato kas uz ji geresnis pastebejau, jai ji nuzudai iskarto mala kad cheatini. 7. Aprašykite situaciją:De_Aztec mape daviau lupt visiems ir vaflius buvo zaidime skriaudziau as ji ir sake imest ss i forumus tai va vargstu laukiau 8h kol patvirtino emaila. Ai dar seniukas pries gal 3-4 dienas grasino man banu kad uzkovojau priesu baze su sentry gunu ir grasino banu, lyg tai skaiciau taisykles ir apie uzkovojima baziu niekas neraso kad draudziama nezinau ka jis primeta bet ne i nauda serverio tikrai.
 16. atbaninkit

  Atblokuotas. Tačiau kitą kartą anketa gali būti atmesta, kadangi užpildyta ne pagal atitinkamą formą/šabloną/anketą.
 17. atbaninkit

  http://www92.zippyshare.com/v/UHXxDL2K/file.html
 18. pasiulymas deathrunui

  Pasiūlymų anketa:1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: <END> mTm2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]:Deathrun serveriui3. Jūsų pasiūlymas:Padaryt mapo pabaigoj linija kuria paletus viksuoja laika per kuri zaidejas perejo mapa.Taip pat sukurt visu zaideju rekordu statistika4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Manau bus idomiau zaisti.
 19. Žaidėjų Taisyklės, galiojančios visiems žaidėjams be išimties. 1.1. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias priemones. [Amžinas Ban] 1.2. Draudžiama įžeidinėti/vartoti daug keiksmažodžių/reklamuoti kitus internetinius portalus. [30-180min. Ban] 1.3. Bet koks buginimas/klaidų naudojimasis yra draudžiamas. [slay/kick/ban 30-120min.] 1.4. Kalbėti mikrofonu gali kiekvienas žaidėjas nuo 14 metų, jeigu neleidžia pašalinių garsų/nekalbą nesąmonių/netrukdo kitiems žaidėjams. 1.5. Draudžiama CT komandos žaidėjams tyhinti/stovėti ar šokinėti vietoje/nejudėti į priekį. [slay/5-60min. Ban] 1.6. Roundui prasidėjus CT privalo išeiti iš spawn'o per 30 sekundes. [slay/5-90. min Ban] 1.7. Draudžiama būnant Terroristu išeiti iš savo respo. [Išimtis: laimint per "/rtd" no-clip ar pnš.][slay/15-60min. Ban] 1.8. Draudžiama trumpinti žemėlapį. (Su gravitacija peršokti į kitą aukštą ar pnš.) [15-120min. Ban] 1.9. Nukritus ir netekus kažkiek gyvybių - privaloma nusižudyti. [slay/5-30min. Ban] 2.0. Draudžiama lipti ant/už žemėlapio ribų. [slay/30-180min. Ban] 2.1. Draudžiama trukdyti kitiems žaidėjams.(Mėtyti FB ar pnš. leidžiama) [5-60min. Ban] 2.2. Draudžiama būti su įžeidžiančiu žaidimo slapyvardžiu/NickName. [5-120min. Ban] 2.3. Draudžiama būnant Terroristu i&scaron; naujo prisijungti į žaidimą/daryti reconnect. [30-180min. Ban] 2.4. Esant "Free" režimui ct'ams privaloma pulti po vieną. [30-120min. Ban] Administratorių Taisyklės: * Griežtai draudžiama kurti savo taisykles. (60-1440min. Ban/admin įspėjimas/privilegijų netekimas) * Griežtai draudžiama reklamuoti kitus internetinius portalus per Admin(baltą) chat. ( Priviliegijų netekimas + Amžinas Ban ) * Draudžiama keisti žemėlapį likus daugiau nei 5 minutėms iki esamo pabaigos. * Draudžiama keisti žemėlapį be rimtos priežasties. * Keičiant žemėlapį būtina pateikti bent 3 žemėlapius į votemap. Prieš tai būtina: amx_vote "Keičiam žemėlapį?" Taip Ne (60-180min. Ban/Admin įspėjimas) * Griežtai draudžiama be rimtos priežasties naudoti ban/kick/slay/slap/teamtransfer komandas. (Admin įspėjimas arba Priviliegijų netekimas ) * Griežtai draudžiama skelbti įžeidžiančius, necenzūrinius, beprasmiškus balsavimus "amx_vote". (Admin įspėjimas/1-3val. Ban) * Griežtai draudžiama išsidirbinėti su savo priviliegijomis.( Admin įspėjimas arba priviliegijų netekimas) * Griežtai draudžiama į ban priežastį rašyti keiksmažodžius/įžeidimus.(Admin įspėjimas/Privilegijų netekimas) * Griežtai draudžiama dėti ban nekaltiems žaidėjams(FreeBans) (Privilegijų netekimas +Ban) * Draudžiama keiktis/įžeidinėti per ADMIN ('@') chat. (60-240min. Ban/A.CHAT galimybės netekimas/Admin įspėjimas) * Draudžiama floodinti/keiktis/įžeidinėti per "amx_psay". Pagal situaciją ban laikas gali būti sutrumpintas/padidintas. Uzas.lt Administracija pasilieka teisę bet kada keisti/redaguoti Taisykles!
 20. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: FrAnKeNwOw/A/ 2. Jūsų amžius: 25 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): kazkada cia buvau priziuretoju bet nenoriu reklamoti kitu serveriu 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip jau zaidziu 8 metus tai moku atskirt 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne 6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Praleisiu daug o jei isrinktumete tai busiu noulaiferis 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: kolkas ne 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: csdm 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: prisiminciau bet seip per amxmodmenu 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:priziureti kad servirije nebutu cyteriu ir visokiu nachalu 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip aisku as geras priziuretojas bet jai mane apstumia tada mute 12. Jūsų SkypeID: mariux37 13. Ar turite mikrofoną?: sienden sugedo bet nusipirksiu jai reikia 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:mano charakteris tikrai geras db dirbu namie tai faina . o blogoji neturiu visada geras 15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: sugedo mikrafonas nusipirksiu :)
 21. [2018-03-01] Statistikos restartas!

  Aidelis tavo admin prailgintas +60d.
 22. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus nugalėtojus CSDM +Sentry +LM: [S.ADMIN] Aidelis [ADMIN] Vaflis.;] [ADMIN] Shazam DeathRun: [S.ADMIN] <END> mTm [ADMIN] NepaÅ¡ audau visiÅ¡ kai [VIP] Gabija Šįkart DeathRun serverio prizai šiek tiek mažesni, kadangi serveris neseniai paleistas ir didelio aktyvumo jame nėra. Tuo tarpu CSDM serverio TOP3 nugalėtojus tegaliu pagirti už puikų aktyvumą. Prizai bus uždėti iki 2018-03-03 20:00! Edit: Visi prizai jau uždėti! Privilegijų trukmė: 30 dienų. Negavai prizo? Susisiek su manimi forumo asmenine žinute!
 23. Sveiki - Algis

  Sveikas prisijunges.
 24. xujne demo, prašė Vaflis ;]

  Švarus. Dėkoju.
 25. http://www37.zippyshare.com/v/kVIebnjg/file.html va, prašau eik pasižiurėsi
 26. Demo

  Švarus. Ačiū!
 27. Demo

  Neradau skilties tinkamos, vienas žaidėjas prašė, kad įkelčiau savo demo. http://www120.zippyshare.com/v/l5EcGpXy/file.html
 1. Load more activity