SadLife

Nariai
 • Content count

  44
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  2

SadLife paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 5 2018

SadLife turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

5 Neutrali

About SadLife

 • Birthday 12/27/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

837 profilio peržiūros
 1. SadLife

  Skundas-Lightas fre banina

  Sveikinu įkėlus savo pirmą demo po 20+ banų, galėtum ir dažniau kelt, pati kalta, kad perki unbanus vietoj to, kad demo įkelt. Taip sukeli tik daugiau įtarimo, kad čytini, nepergyvenk, dar ne kartą prašysiu demo įkelt, nekelsi, pasibaigs vėl taip pat.
 2. SadLife

  top1 wh

  Tau prizų duoti nėra prasmės, kadangi šiame serveryje tu nežaisi kol dorai demo visi nepamatys Duok bent vieną gerą priežastį, kodėl tau turėtu duoti prizą? Žaisi čia toliau? Prižiūrėsi serverį su privilegijom? Doubt it...
 3. SadLife

  top1 wh

  Gabyte, demo ikelk, o iki tol ir toliau tęsis tau banai, nes nekeldama demo, tik dar daugiau įtarimo keli sau. Aš esu už, kad ją iš helovyno rank sistemos pašalintu, šiam žaidėjui nėra vietos šiame projekte jei jis nepaklūsta taisyklėmis. Tik be reikalo užema vietą, kurią gali gauti padorus žaidėjas... Žaidėjui kuris sėdi bane 24/7 dėl tos pačios priežasties kaip ir visada, privilegijų papildomai duoti kažkokių negalima mano manymui.
 4. check my ss sent on forum. no admin is here???

 5. Nuo 28 min galima matyt kaip Gabija su awp drąskosi
 6. http://www.mediafire.com/file/jkvu1okd4k3a7br/uzas_lt_csdm_demo2.dem/file Va šitas
 7. Ne tą demo įkėliau, tj pakeisiu
 8. Dar pridursiu, mane banino už įžeidinėjimus ir 7 dienų laikotarpiui žmogus, kuris yra visai ne Lietuvis ir nesuprantantis ką daro, šie adminai jau ne kartą nusižengė. Gal jau laikas daryti išvadas? Ne?
 9. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Pokeball2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Block - Free ban ir ['Verdensko']Gabija - galimai wh3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: http://www.mediafire.com/file/c8ddp93dlhqw4br/uzas_lt_csdm_demo1.dem/file4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): prie pabaigos, kai perėjau į spectator komandą5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Stebėjau Mega-Admin Gabija kuri galimai naudojo wh (sprendžiu iš to kaip inai per sienas jau šaudo net nemačiusi priešininkų, paprašiau, kad iki map pabaigos numestu demo, ir administratorius Block sumąste mane baninti už tai, kad aš prašau demo ne stebėdamas žaidėjo. P. S. pažiūrėkit demo kaip Gabija šaudė su AWP, kai ją stebėjau ir nuspręskite ar šis žaidėjas tikrai nenaudojo jokių pagalbinių priemonių šioje vietoje, nes mano akimis, kurios cs 1.6 mato jau daugybe metų, net aš nesumąstyčiau taip tiksliai žinot kur kas yra.
 10. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: sathgiL2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: ['Verdensko']Gabija3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:http://www.mediafire.com/file/c6flxb74w7bjvdp/uzas_lt_csdm_demo1.dem/file4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaigoje5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Tiesiog išbanino uz amx_ss padarymą malačiai administratoriai pas mumis
 11. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Abrams (Lightas)2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: asas3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: http://www.mediafire.com/file/rmzl42hoatcborq/uzas_lt_csdm_demo1.dem/file4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaigoje5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: žaidžiau, administratorius net spec nepadaręs dėjo ban.
 12. Placing lasers in spawn is allowed, lasers are easily destroyed...
 13. SadLife

  Wg

  https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2073024 Plasom Stasenai
 14. SadLife

  Pasiūlymas projektui

  Tie skundai geriausiu atvėju tik po poros dienų pvz nauji bus patikrinti, nors ne esmė, kad ten vienam nėra ką tikrint nes įrodymų nėra, bet mažai šansu, kad net po 1 savaitęs bus patikrinta.
 15. SadLife

  Pasiūlymas projektui

  Kur tu matai aktyvius? Nes aš nei vieno nematau, Scott užsiėmęs kitais neaiškiais dalykais, Uzeris kurį pirmą kart matau, sėdi forume, matau prisijungęs, bet temų neužrakinėja nereikalingų, nepasako savo paskutinių žodžių, dar kitas neaiškus ateina tik, kai prašomas kažkieno, o taip kelis mėn dingęs čiuvas kitur lošia 🤣 Parodyk man bent vieną aktyvų