SadLife

Nariai
 • Content count

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  2

SadLife paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 5 2018

SadLife turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

3 Neutrali

About SadLife

 • Birthday 12/27/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

308 profilio peržiūros
 1. vienam is adminu

  Tu supranti, kad tau amžinas banas pagal viską turėtu pareit? Tau aiškiai buvo įspėta dėl software renderer, tai skaitoma kaip čytinimas ir yra draudžiamas.
 2. Csdm update pakeitimui

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Gražinti, kad kiaurai žmones butu galima vaikščioti nes kas kartą atsiradus 2 žmonėm į tą pačią vieta tiesiog istringi o per tą laika tave šaudo sentriai. Sutvarkyti, kad saviškiu sentriu/dispenseriu ir t.t. neitu žaloti. 4. Kuo tai bus naudinga projektui: mažiau nesamonių bus turbūt ir niekas neblokuos praejimu (pasitaiko dažnai tokių).
 3. Csdm update atsiliepimas

  Mano atsiliepimai dėl update: 1. Daug bugų. 2. Bunant tr naikinant ct sentrius nuima pinigus. 3. Mega granatų dmg 300-750 o jos kainuoja tik 100$, sakyčiau per pigiai ir per daug dmg. Visi vien jais ir besimėto. 4. Tik 2 ginklus parduoda ir jie per sienas nešaudo dėl to nieko padaryt beveik negali jei nusiperki. 5. Žiauriai sunku sunaikint sentrius. 6. Animacija viskas įdomu bet dėl jos blogi hitbox'ai (šaudai į galvą o kulkos skrenda kiaurai). 7. Kalba nesutvarkyta, rusų kalba daug kur ir ne visi supras kas rašoma. 8. Rašo ant sentrių "hold r to repair" o niekas visiškai nevyksta. 9. Nors dovanu nebėra bet yra moliūgai kurie tau duoda daiktus kuriuos jau turi. 10. Dėl skinu nematomumas jau beprasmis nes vistiek mataisi ryškiai. 11. Minigunas kai pradedi šaudyt magiškai pradeda gauti kulkas į apkabą ir tik po laiko jos mažėja. 12. Kai ant sentriu nusileidi, kad juos užtobulint tu istringi ir turi eit per meniu, kad atstrigt. 13. Lazeriai beprasmiai kai dmg beveik jie nedaro. Dėl granatu tai tikrai reikia tvarkyti ir ginklų pasirinkimų. Nes anksčiau buvo geriau, kad bet kada galėdavai pasikeist.
 4. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: SadLife2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: aiDas3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www81.zippyshare.com/v/Apgi6TtT/file.html4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Paprašiau, kad numestu demo į forumą, bet jis atsisakė tai daryti sakydamas, kad nemes kadangi nesu mega admins ar pnš. kas aukščiau s.admin. Taigi dar karta prieš jį banindamas paklausiau ar numes, jis atsisakė tai užbaninau, bet jis iškarto ir mane išbanino. Nemanau, kad normalu yra tai daryti.
 5. Pasiūlymas

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: serveriams3. Jūsų pasiūlymas: 1. Sukurti serverį su cs:go modu. 2. Sukurti serverį su Call Of Duty modu.4. Kuo tai bus naudinga projektui?: 1. Manau projekte atsirastu daugiau žmonių be abėjo padaugėtų ir privilegijų pardavimų jei iš jų žmonės gautu bonusų pvz.: daugiau pinigų gautu už kill, didesnis šansas gauti raktus/dėžes. 2. Lietuviškų serverių su Call Of Duty modu jau nebėra arba tiesiog išmirę visi, tad būtų visai neblogai jei atsirastų ir išpopuliarėtu (aišku yra rizika, kad gali būti be reikalo praleistas laikas to serverio kūrimui nes be abėjo jis irgi gali išmirti, bet jei update vyks juose kas tam tikrą laiką tai gali būti, kad susirinks nemažai žmonių).
 6. Pasiūlymas

  Aišku.
 7. Pasiūlymas

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: Serveriui CSDM3. Jūsų pasiūlymas: Idėti kokių nors modintų ginklų, ar tai bazūką ar stipresni vienašūviai snaiperiai kaip awp tik stipresni ir t.t.4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Manau serveris sulauktu daugiau dėmesio savo išskirtinumu.
 8. Prisistatau

  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: SadLife Jūsų tikrasis vardas?: Matas Jūsų amžius?: 16. Iš kokio miesto esate?: Klaipėda. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Darbuotis koncertuose/festivaliuose apšvietėju. Tuo užsiimu jau antrus metus. Prie kompanijos išgeriantis. Kad prastumt laiką pažaidžiu žaidimus, pabendrauju. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Geros: lengva susikalbėti, savus pridengiu. Blogos: Mėgaujuosi nervindamas nervuotus žmones. Apibūdinkite savo charakterį: Esu uždaras žmogus, nes turėjau sunkiu ilgalaikiu problemų prieš kelis metus, bet dabar po biški tvarkausi. Dirbu tiksliai ir atsakingai, esu labai savarankiškas kas truputi tampa problema. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: turėjau šunį ir papūga. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Labai seniai dar apie jį žinojau, kadangi nelabai šiame projekte žaidžiau ir nieko apie jį nežinojau, žaidžiau jaile visa ta laika, jei neklystu 3 metus su pertraukom. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Nieko daug nežadu, svarbu yra kur tuščia laika praleisti, pabendraut su žmonėmis. Norėčiau su visais surasti bendra kalba. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Visi kas draugiški ir nežaidžia tokiuose vietuose "išlikimo".
 9. Pasiūlymai

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife 2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: 1. Svetainei. 2. Nei vienam iš šitų. 3. Jūsų pasiūlymas: 1. Manau butu neprošal sukurti skilčių klanams, daryti daugiau konkursų, sukurti skilčiu kur žmonės galėtu dalintis savo darbais pvz.: piešiniai, muzikos kurimas/perdarymas. 2.Ši idėja nėra nei forumui, nei serveriui. Manau butu linksma jei sukurtumet Discord kanalą, kur žmonės galėtu nueiti ir pabendrauti arba pokalbiu kanaluose kalbėtis arba per chat bendrauti. Nes yra žmoniu kaip aš kurie nesinaudoja skype nes jis stabdo kompiuterį kai tuo tarpu discord yra daug patogesnis, nestabdo kompiuterio ir lengviau naudotis. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: 1. Padidės aktyvumas forume manau. 2. Žmonės galės laisviau ir privačiau bendrauti tarpusavyje.