SadLife

Nariai
 • Content count

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  1

SadLife paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 23

SadLife turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

1 Neutrali

About SadLife

 • Birthday 12/27/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

113 profilio peržiūros
 1. Pasiūlymas

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: serveriams3. Jūsų pasiūlymas: 1. Sukurti serverį su cs:go modu. 2. Sukurti serverį su Call Of Duty modu.4. Kuo tai bus naudinga projektui?: 1. Manau projekte atsirastu daugiau žmonių be abėjo padaugėtų ir privilegijų pardavimų jei iš jų žmonės gautu bonusų pvz.: daugiau pinigų gautu už kill, didesnis šansas gauti raktus/dėžes. 2. Lietuviškų serverių su Call Of Duty modu jau nebėra arba tiesiog išmirę visi, tad būtų visai neblogai jei atsirastų ir išpopuliarėtu (aišku yra rizika, kad gali būti be reikalo praleistas laikas to serverio kūrimui nes be abėjo jis irgi gali išmirti, bet jei update vyks juose kas tam tikrą laiką tai gali būti, kad susirinks nemažai žmonių).
 2. Pasiūlymas

  Aišku.
 3. Pasiūlymas

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: Serveriui CSDM3. Jūsų pasiūlymas: Idėti kokių nors modintų ginklų, ar tai bazūką ar stipresni vienašūviai snaiperiai kaip awp tik stipresni ir t.t.4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Manau serveris sulauktu daugiau dėmesio savo išskirtinumu.
 4. Prisistatau

  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: SadLife Jūsų tikrasis vardas?: Matas Jūsų amžius?: 16. Iš kokio miesto esate?: Klaipėda. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Darbuotis koncertuose/festivaliuose apšvietėju. Tuo užsiimu jau antrus metus. Prie kompanijos išgeriantis. Kad prastumt laiką pažaidžiu žaidimus, pabendrauju. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Geros: lengva susikalbėti, savus pridengiu. Blogos: Mėgaujuosi nervindamas nervuotus žmones. Apibūdinkite savo charakterį: Esu uždaras žmogus, nes turėjau sunkiu ilgalaikiu problemų prieš kelis metus, bet dabar po biški tvarkausi. Dirbu tiksliai ir atsakingai, esu labai savarankiškas kas truputi tampa problema. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: turėjau šunį ir papūga. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Labai seniai dar apie jį žinojau, kadangi nelabai šiame projekte žaidžiau ir nieko apie jį nežinojau, žaidžiau jaile visa ta laika, jei neklystu 3 metus su pertraukom. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Nieko daug nežadu, svarbu yra kur tuščia laika praleisti, pabendraut su žmonėmis. Norėčiau su visais surasti bendra kalba. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Visi kas draugiški ir nežaidžia tokiuose vietuose "išlikimo".
 5. Pasiūlymai

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife 2. Kam skirtas pasiūlymas?[Svetainei/serveriams]: 1. Svetainei. 2. Nei vienam iš šitų. 3. Jūsų pasiūlymas: 1. Manau butu neprošal sukurti skilčių klanams, daryti daugiau konkursų, sukurti skilčiu kur žmonės galėtu dalintis savo darbais pvz.: piešiniai, muzikos kurimas/perdarymas. 2.Ši idėja nėra nei forumui, nei serveriui. Manau butu linksma jei sukurtumet Discord kanalą, kur žmonės galėtu nueiti ir pabendrauti arba pokalbiu kanaluose kalbėtis arba per chat bendrauti. Nes yra žmoniu kaip aš kurie nesinaudoja skype nes jis stabdo kompiuterį kai tuo tarpu discord yra daug patogesnis, nestabdo kompiuterio ir lengviau naudotis. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: 1. Padidės aktyvumas forume manau. 2. Žmonės galės laisviau ir privačiau bendrauti tarpusavyje.
 6. Sveiki, man 16 metų, cs žaidžiu apie 10 metų o tiksliau kai man buvo 6 metai pradėjau žaisti, esu naujas forume, žaidžiu csdm serverį jau gal mėnesį, tai kai kurie mane jau yra mate. :)

  1. redux

   redux

   Ka ce pezi :D netikiu kad 10metu prazaides taip paprastai :D 

    

  2. SadLife

   SadLife

   Nori netikėk, man skirtumo nėra, ir šiaip yra žmonių tikrai kurie dar ilgiau pražaidę. Apie 3 metus žaidžiau jailas projekte, kitus metus tiesiog laksčiau po serverius ieškodamas kažko naujo, turiu omenyje modus. Apie uzas projektą jau žinau labai ilgai, dar nuo praeitu savininkų tik, kad nelabai lankiausi jame iki šiol.