SadLife

Nariai
 • Content count

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  2

SadLife paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 5 2018

SadLife turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

3 Neutrali

About SadLife

 • Birthday 12/27/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

369 profilio peržiūros
 1. Free ban nuo Super

  Ne nu tai palauk, tu sakei tu viską matei kaip pagal jumis aš baninau, tai ko iškart nebaninai? O jei IP neturėjai, reiškias ir negali pasakyt, kad mano nick kažkas kitas naudojo. Vis dar nematau įrodymų nuo skundo kuris buvo pateiktas prieš mane...
 2. Free ban nuo Super

  Prisiperka b*** už šaibas prižiūrėtojų iš savininko o kaip su jais elgtis visiškai nesupranta...
 3. Free ban nuo Super

  Demo tu man parodyk dar kart sakau kas vyko tą dieną, nes aš nesuprantu vpš kas čia dabar vyksta, priiminėji administratoriaus skundus tai reiškias ir turi įrodymus (Demo/SS)
 4. Free ban nuo Super

  Tinkama demo? Mane šndn išbanino dėl kažkokio įvykio kuris įvyko penktadienį ar kada čia aš pats jau nebežinau, ir vietoi to, kad banintu iškart už taisyklių pažeidimą nors pagal jį, turėjo visa info, t.y. STEAMID ir IP, bet ką jis padarė? Laukė dvi dienas ir tik šndn išbanino. Kaip aš savo parodymus galiu parodyt kai nėra kaip o Go To Sleep savo parodymu pats nepateikė normaliai o demo yra privaloma rašant privilegijuotu žaidėjų skundą.
 5. Free ban nuo Super

  Demo numesti privaloma, dar kart sakau, mane užbaninai neturėdamas jokių įrodymų, nes kaip ir sakiau, aš dabar nieko nežinau kas čia vpš dedasi bent jau, tą dieną kai skundas buvo parašytas manęs net namie nebuvo o dirbau visa dieną, 9 vakaro kažkur tik buvau prisijungęs jei neklystu...
 6. Free ban nuo Super

  Nežinau kaip ten jums rodo bet aš tiksliai pamenu, kad tą diena kai buvo parašytas skundas del free ban aš su LIS nicku nebesedėjau, jau buvau pasikeitęs į "LightsInSmoke" ką tu ten matei aš nežinau, bet kokiu atvėju rašant skunda demo privaloma numesti, kad nebūtų tokiu prikolu kaip dabar, o niekas iš jūsų dabar neparodysit kas ten iš tiesų įvyko...
 7. Free ban nuo Super

  Juo labiau už keiksmus aš išvis nebaninu
 8. Free ban nuo Super

  Kažkaip nepamenu, kad būčiau banines išvis ką nors artimiausiu metu neskaitant čyterių
 9. Free ban nuo Super

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: LightsInSmoke 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Super 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www22.zippyshare.com/v/2mISvGHr/file.html 4. Ban priežastis : "per ilgas ban laikas del keikimasi skundas forume" 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:Non 7. Aprašykite situaciją: Žodžiu, mane kaltina, kad aš užbaninau "Go To Sleep" žaidėja, nors to nepadariau, greičiausiai kažkas mano nick naudojo... Superis pamatęs turbūt nedašuto į galvą banint iškarto jo IP ar pnš, nusprende palaukt o dabar lieku kaltinamas to ko nepadariau nes kažkas sumąste pažaist naudodamasis mano buvusi nick "LIS" (neje tą dieną žaidžiau jau su kitu nick "LightsInSmoke", Super dar pats mate kaip žaidžiau ir mano nick buvo ne "LIS", tai yra tik mano nick sutrumpinimas)
 10. Free ban | LIS

  Hmmm, šiaip aš jo nebaninau, arba jis ne tą nick pasake, arba mano nick kažkas naudoja ir šjp užvakar mano nick buvo pakeistas iš LIS į LightsInSmoke. Beje demo įrodymų nėra ir kažkaip nematau prie banų sąrašo, kad vakar baną būtų gavęs.
 11. vienam is adminu

  Tu supranti, kad tau amžinas banas pagal viską turėtu pareit? Tau aiškiai buvo įspėta dėl software renderer, tai skaitoma kaip čytinimas ir yra draudžiamas.
 12. Csdm update pakeitimui

  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SadLife 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Gražinti, kad kiaurai žmones butu galima vaikščioti nes kas kartą atsiradus 2 žmonėm į tą pačią vieta tiesiog istringi o per tą laika tave šaudo sentriai. Sutvarkyti, kad saviškiu sentriu/dispenseriu ir t.t. neitu žaloti. 4. Kuo tai bus naudinga projektui: mažiau nesamonių bus turbūt ir niekas neblokuos praejimu (pasitaiko dažnai tokių).
 13. Csdm update atsiliepimas

  Mano atsiliepimai dėl update: 1. Daug bugų. 2. Bunant tr naikinant ct sentrius nuima pinigus. 3. Mega granatų dmg 300-750 o jos kainuoja tik 100$, sakyčiau per pigiai ir per daug dmg. Visi vien jais ir besimėto. 4. Tik 2 ginklus parduoda ir jie per sienas nešaudo dėl to nieko padaryt beveik negali jei nusiperki. 5. Žiauriai sunku sunaikint sentrius. 6. Animacija viskas įdomu bet dėl jos blogi hitbox'ai (šaudai į galvą o kulkos skrenda kiaurai). 7. Kalba nesutvarkyta, rusų kalba daug kur ir ne visi supras kas rašoma. 8. Rašo ant sentrių "hold r to repair" o niekas visiškai nevyksta. 9. Nors dovanu nebėra bet yra moliūgai kurie tau duoda daiktus kuriuos jau turi. 10. Dėl skinu nematomumas jau beprasmis nes vistiek mataisi ryškiai. 11. Minigunas kai pradedi šaudyt magiškai pradeda gauti kulkas į apkabą ir tik po laiko jos mažėja. 12. Kai ant sentriu nusileidi, kad juos užtobulint tu istringi ir turi eit per meniu, kad atstrigt. 13. Lazeriai beprasmiai kai dmg beveik jie nedaro. Dėl granatu tai tikrai reikia tvarkyti ir ginklų pasirinkimų. Nes anksčiau buvo geriau, kad bet kada galėdavai pasikeist.
 14. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: SadLife2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: aiDas3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www81.zippyshare.com/v/Apgi6TtT/file.html4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Paprašiau, kad numestu demo į forumą, bet jis atsisakė tai daryti sakydamas, kad nemes kadangi nesu mega admins ar pnš. kas aukščiau s.admin. Taigi dar karta prieš jį banindamas paklausiau ar numes, jis atsisakė tai užbaninau, bet jis iškarto ir mane išbanino. Nemanau, kad normalu yra tai daryti.