Scott

Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ SENA TEMA / OLD TOPIC]

Recommended Posts

download.jpg

Anketos šablonas:
 

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 
2. Jūsų amžius: 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ):
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:
12. Jūsų SkypeID:

13. Ar turite mikrofoną?:
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: 
http://vocaroo.com/

 

Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, raštu ar per pokalbį dar nežinoma.

Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką.

 

* Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
*Visi atsakymai privalo būti išsamūs.

 

Pridedu: Apklausoje dalyvaus tikrai ne kiekvienas atrankos dalyvis. Į apklausą pateks tik keli kandidatai, kurie turės galimybę tapti serverių Prižiūrėtojais.

Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą.

Anketas pildyti šioje temoje!

  • Patinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketos šablonas:
 

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: ShaDy**
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ):Taip,buvau prižiūrėtojas pačiam uze,tačiau pats išėjau nes buvau atidaręs savo projektą ir neliko laiko uzui,tas projektas jau negyvuoja.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip moku atskirti sukčiautojus.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Darbo dienomis prisijungsiu vakarais apie 18:00 val o savaitgaliais visaip gali būti visa dieną priklauso nuo oro :)
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne,žaidžiu sąžiningai bei esu steam'ed žaidėjas ;)

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Kol kas CSDM nes tik jis pajungtas,tačiau kai pajungsite daugiau praleisiu laiką visuose serveriuose nes prižiūrėti turėsiu visus serverius.

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Žinau visas amx komandas.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Prižiūrėtojas tai turi saugoti ir prižiūrėti serverius nuo padaužų,kad nesielgtų blogai,būti su visais draugiškas nes mes visi serveryje esame lygus :)
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Suprantu,prižiūrėtojai vadovaujasi ne tik taisyklėmis.
12. Jūsų SkypeID:ShaDy**

13. Ar turite mikrofoną?:Turiu,bet dabar jis neveikia bandysiu greitu metu susitvarkyti.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Esu labai draugiškas padedu bėdoje,nepalieku nieko surūgusio stengiuosi vis pralinksminti jeigu išeina,kartais būnu griežtas bet ne per griežtas,stengiuosi kad žaidėjai žaistu pagal taisykles jei ne jų laukia bausmė :).Blogųju savybių kaip ir neturiu.Neieškau žodžiu kišenėje,visą laiką sakau tiesiai šviesiai tiek jau apie mane,kas žais su manimi patys koks esu :)
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: 
   

Redaguota nario De|C|
Atmesta dėl didelio neaktyvumo serveriuose ir netinkamumo šioms pareigoms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Algis
2. Jūsų amžius: 19
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Taip buvau, senuose uzas.lt serveriuose prižiūrėtojas bei tūrėjau ilgą laiką savo serverius e**r.lt ir iki šios dienos moku ir žinau kaip elgtis privilėgijomis bei tai tesėsi apie 3-4 metus.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, tai lengva atskirti tiesiog žiūrint kaip žaidėjas žaidžia.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Nenaudojau nes neapsimoka kitaip nieko neišmoksi žaisti.
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per savaitę po paskaitų apie 3-4val. per dieną gali būti ir didesnis skaičius.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Netik su savo drauge truputi žaidžiu ir kitame serveryje bet noriu praleisti daugiau laiko čia.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: kolkas nesilankau jokiuose tik šitame.

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, nes tai privalo žinoti kiekvienas ar turėjęs ADMIN ar kitas pareigas.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Saugoti serverius nuo kenkėjų T.Y. čytėrių , serverių teršimo ar kitų serverių reklamavimo, būtina palaikyti tvarką ir taiką serveriuose.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Tai kiekvienoje situacijoje skirtingai jeigu su žaidėjų galima susitarti gražiai, tai tada bano ar kitų reikiamų priemonių nebūtina imtis, bet jeigu žaidėjas į perspėjimus nereguoja ir kitaip teršia gerų serverių vardą privalomas ban.
12. Jūsų SkypeID: algirdoska

13. Ar turite mikrofoną?: Taip turiu.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Kaip ir rašiau man yra 19m. bet neužilgo bus 20. Mane sunku išvesti iš kantrybės ir mėgstu su žaidėjais sutarti geruoju bet jeigu neįmanoma tai tada prireikus imuosi savo privilėgijų, savęs bei kitų neaukštinu visi esam vienodi tai žaidėjai taip pat ir aš visos taisyklės vienodai galioja, mėgstu pajuokauti ir palaikyti gerą nuotaiką, o jeigu nėra nuotaikos tada ir kitiems negadinu nuotaikos, charakteris pas mane yra vidutinis, nesu pergriežtas ir nesu pergeras, kuo mėgstu užsiimti tai piešiu, kuriu video , keliauju , ir kitaip linksmai leidžiu laiką.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: 
:  https://vocaroo.com/i/s0dSK9r86c6O

Redaguota nario De|C|
Kol kas nei atmetu nei priimu. Tavo aktyvumas labai mažas.
  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Shazam
2. Jūsų amžius: 17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? Buvau , bet tik 3men poto meciau lost cs 
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip patiries su hakeriais dauk 

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 3,4h priklausys nuo darbo.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: šuo metu iš kito atejau i šy projekta.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: zaidziu tik CSDM

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: pilnai moku 
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Priziureti jog haku nebutu ir t.t kadangi taisykliu dar nera nurodyta tai negaliu pasakyti
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu
12. Jūsų SkypeID: rytis.masiliunas

13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Nesu Grieztas megstu pakapot cs ipac csdm :)
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: Nežinau kodel bet blokuoja neleidzia irašyt garso p.s pakalbesim per skaipa ;)

 

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Vaflis ;]
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Esu buvęs. Pats pasitraukiau, nes dariau cs pertrauką.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, turiu daug patirties gaudant tokius niekšelius.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu naudojes.
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Dieną -+8-9h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: CSDM <3

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Moku visas mintinai.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Pagalba žaidėjams. Atsižvelgimas į jų norus/pastabas. Ir tiesiog bausti tuos, per kuriuos kiti asmenys negali žaisti normaliai cs. :)
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu.
12. Jūsų SkypeID: Šiuo metu naudoju tik el.paštą: harispoteris97@gmail.com ((Nes darbui reikalingas)) (Jei reikės susikursiu ir skype).

13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na esu draugiškas, kartais karštakošiškas. Bet žinantis ribas. Atsakingai žiūrintis į savo pareigas. Nesu jau iš tų kurie yra griežti ir skiria maksimalią bausmę (Baną visam laikui. Pakaktu ir mėnesio, gal pasimokytų. Grįžta pasikeite po mano auklėjimo žmonės.). Esu bajeristas. Tad.. Juoko serveryje irgi nestinga su manimi. 

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketos šablonas:
 

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: lambda
2. Jūsų amžius: 13
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Taip, esu, būtent šitam serveryje.Išbuvau gal kokius 2 mėnesius. Palikau pats, kadangi nebebuvo laiko.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Beabejo, buvęs prižiūrėtojas, viską sugebu.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip aišku ne, siekiau kituose serveriuose prižiūrėtojų, todėl negalėjau čytint, ir asmeniškai nečytinu ir čyterių netoleruoju.
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: į dieną kažkur 5h, tai į savaitę kokias 50h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrune, kad ir vienas, tačiau žaidžiu. + dar reklamuoju šitą serverį kituose žaidimuose ar serveriuose.

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Taip, suvokiu, kadangi esu buvęs tai suprantu. Mano manymu , Prižiūrėtojas yra didžiausias baudėjas serveriuose. Būdamas prižiūrėtoju negali būti negriežtas ir atkaklus, kadangi kitaip neprigausi tų čyterių ir serveryje žaisti bus beprasmiška. Visus čyterius iš eilės būtina banint.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu. taisyklės padės nevisuose situacijuose, bet manau, griežtu visgi truputį būčiau, kadangi serveryje yra tokių žmonių, kurie neklauso, šneka nesamonęs per ''K'' raidę nebūdami 14 metų. Man pačiam yra 13 metų, tačiau manau tai nepakeistų mano kokybiško darbo.
12. Jūsų SkypeID: Ewanas., jeigu nesusisieksit, numeskit savo į a.ž.

13. Ar turite mikrofoną?: Turiu.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na , mano vardas Rokas. Gyvenu šilalėje, tauragės apskrityje, kitaip sakant kaip ir Klaipėdoje. Mėgstu tvarką, kokybišką darbą. Esu gana draugiškas, nemėgstu ginčytis, truputį esu kerštingas, tačiau viskas bus okei ;x. Labai mėgstu žaisti krepšinį, kadangi tai ir yra mano hobis. Krepšinį turbūt žaidžiu nuo antros klasės, o dabar būdamas septintoku tikrai sugebu gerai pažaisti. Patinka susibendrauti su nematytais žmonėmis, susipažinti, ir net galbūt tapti labai gerais draugais!
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: 
 

1. https://vocaroo.com/i/s1zyecIFeeM7

2.https://vocaroo.com/i/s1K7Q7ryiCL6

Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, raštu ar per pokalbį dar nežinoma.

Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką.

 

* Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
*Visi atsakymai privalo būti išsamūs.

 

Pridedu: Apklausoje dalyvaus tikrai ne kiekvienas atrankos dalyvis. Į apklausą pateks tik keli kandidatai, kurie turės galimybę tapti serverių Prižiūrėtojais.

Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą.

Redaguota nario lambda
  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2018-02-11 at 8:44 PM, LambaVaflis said:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Vaflis ;]
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Esu buvęs. Pats pasitraukiau, nes dariau cs pertrauką.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, turiu daug patirties gaudant tokius niekšelius.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu naudojes.
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Dieną -+8-9h, tai per savaitę apie 80-90h

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: CSDM <3

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Moku visas mintinai.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Pagalba žaidėjams. Atsižvelgimas į jų norus/pastabas. Ir tiesiog bausti tuos, per kuriuos kiti asmenys negali žaisti normaliai cs. :)
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu.
12. Jūsų SkypeID: Šiuo metu naudoju tik el.paštą: harispoteris97@gmail.com ((Nes darbui reikalingas)) (Jei reikės susikursiu ir skype).

13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na esu draugiškas, kartais karštakošiškas. Bet žinantis ribas. Atsakingai žiūrintis į savo pareigas. Nesu jau iš tų kurie yra griežti ir skiria maksimalią bausmę (Baną visam laikui. Pakaktu ir mėnesio, gal pasimokytų. Grįžta pasikeite po mano auklėjimo žmonės.). Esu bajeristas. Tad.. Juoko serveryje irgi nestinga su manimi. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: FrAnKeNwOw/A/
2. Jūsų amžius: 25
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): kazkada cia buvau priziuretoju bet nenoriu reklamoti kitu serveriu
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:  Taip jau zaidziu 8 metus tai moku atskirt

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Ne
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Praleisiu daug o jei isrinktumete tai busiu noulaiferis :)
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  kolkas ne :)

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: csdm :)

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: prisiminciau bet seip per amxmodmenu :)
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:priziureti kad servirije nebutu cyteriu ir visokiu nachalu :)
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip aisku as geras priziuretojas bet jai mane apstumia tada mute :)
12. Jūsų SkypeID: mariux37

13. Ar turite mikrofoną?: sienden sugedo bet nusipirksiu jai reikia
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:mano charakteris tikrai geras db dirbu namie tai faina . o blogoji neturiu :) visada geras :)
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: 
sugedo mikrafonas  nusipirksiu :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Smit
2. Jūsų amžius:  15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ):  Taip. Išėjau nes projektas pradėjo žlugti bei ateidinėjo randomai su ddosais ir ddosino.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, nes tikrai esu senas vilkas ir atskiriu šuda nuo sausainio.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Šiaip kai pirma kartą pradėjau žaisti tai naudojau WallHack bet kai įpratau man nebereikėjo šių programų paslaugų. 
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Apie 4h per dieną.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 
 Kartais žaidžiu ir visokiuose tai CSDM, bet dažniausiai čia.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:  Public

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Na nevisas atmintinai bet suprasiu ką reik daryt.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Na tai asmens darbas kuris prižiūri šį serverį nuo kenkimų, keiksmų ir visokų tai dalykų kurie yra draudžiami serveryje.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip tikrai žinau.
12. Jūsų SkypeID:

13. Ar turite mikrofoną?: Yes sir.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:  Mano gerosios savybės yra: Aš esu kuribingas, draugiškas,geraširdis,nedurnas,gerai atlieku pareigas kurias man priskiria. Blogosios: marods kad tokių neturiu.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s0fKIR04aoiQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  vkz
2. Jūsų amžius:  18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): ne dar neteko
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Tai zinoma

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: manau nemeluosiu ir prisipazinsiu kad esu naudojes kai buvau mazesnis 
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena nuo 2 iki 5 valandu
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: daugiausia sio bet kartais nueinu i kitus kai tusti serveriai

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: CSDM

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:kaip dauguma cia pildanciu priziureti serverius nuo blogieciu bei matau kad jusu priziuretojai nera labai aktyvus zaidime bet labiausiai forume
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip
12. Jūsų SkypeID: theganjaman4 (nedaznai prisijungiu) steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198800784437/

13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: esu is kaimo, draugiskas, linksmas  kartais bunu piktas. Daug laiko praleidziu su draugais gamtoj kad prie pc megstu pasedet nebeminesiu.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: 

  • Patinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Britas
2. Jūsų amžius: 16(lapkritį 17)
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Taip, buvau nemažai laiko, bet serveris buvo išjungtas.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Sugebu, nes žaidžiu ilgą laiką cs 1.6.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Kai buvau 10 metų naudojau WH, bet dabar turiu įgūdžių truputį ir nereikia.
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Žiūrint ar reiks tėvams padėti.Jeigu nereiks tai nuo 3-7h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne, aišku žaidžiu ir kituose, nemeluosiu.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Ankščiau lankiausi surfe ( kai dar buvo) bet dabar deathrun.

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip žinau, bet kelių nemoku atmintinai bet galiu išmokti.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Suvokiu, kad reikia būti kaip ir administratorius, visiems padėti, stebėti žaidėjus ir atskirti kur čheat'eris ir kur geras žaidėjas, nekelti konfliktų.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip suprantu, kaip ir minėjau esu buvęs prižiūrėtoju ir žinau kaip bausi ir t.t.
12. Jūsų SkypeID:live:britukasz9

13. Ar turite mikrofoną?:Turiu.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Esu 16-os metų vaikinas, mėgstantis sportą, vaizdo žaidimus, esu užsispyręs ir drausmingas, reikiant ir griežtas.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Neveikia per chrome, per skype galėtau pakalbėti.

 

 

P.S Mano senas forumo account'as išsitrynė tai rašau iš naujo.

Redaguota nario Gražuoliuks | Britas

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: EA7# DeViL
2. Jūsų amžius: 17 metų.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ):Taip buau serverio prižiurėtoju, ir šitame projekte buvau prižiurėtoju tačiau pas kitą savininką,prabuvau prižiurėtojo pareigose maždaug 3-4mėn. Palikau dėl to jog atėjo mokslo metų pradžia todėl ir palikau, dabar vėl esu aktyvus ir galiu būti šiose pareigose.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip sugebu turiu tam patirties

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu naudojęs nes gerai žaidžiu ir be jų.
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną nuo 4h iki 8h serverį, o per savaitę maždaug apie 30h.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Dabar suradau vėl šį projektą tiksliau susirašiau su buvusiu savininku, tai vėl pradėsiu čia žaist, o taip žaidžiau kituose mixuose ir panašiai.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:CS GO MOD anksčiau lankydavaus bei public ir deathrun, o dabar manau žaisiu tame kur labiausiai patiks.

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip žinau visą AMX komandas.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Prižiurėtojas turėtų būti pagalbininkas, kuris padeda projektui bei saugo serveriui nuo čyterių ir kenkėjų, bei prižiūri serverį dėl įvairių nesklandumų,taipogi prižiurėtojas turi bendrauti su visais draugiškai bei mandagiai.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu, aš nesu korumpuotas todėl nėra pas mane nei griežtu nei geru, yra lygu.
12. Jūsų SkypeID:ausrius.ausrius3

13. Ar turite mikrofoną?:Taip turiu ir galiu kalbėti.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Na mano vardas yra Aušrius, man 17 metų gyvenu visagine, esu šaltų nervų,mane sunku pažeisti ir sunku palaužti, tai manau būtų gera mano savybė, o blogosios savybės apie save negaliu pasakyti, na gal tiesiog kartais esu nedraugiškas su žmonėmis kurie mane išveda iš kantrybės.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:https://vocaroo.com/ atleiskit dėl blogo mikrofono, suplyšo laidai <šypausi>

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: dedis
2. Jūsų amžius: 13   bet  rugpjucio 12   bus 14
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ):nesu
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: taip esu naudojes wh
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena praleidziu gal apie 4h per savaite gal apie 25h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne ir Jaile megstu apsilankyti

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:csdm  bet megstu surf ,ir cs go modus anksciau zaisdavau kitam projekte 

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:priziureti tvarka serveriuose, apsaugoti nuo cyteriu ir kenkeju  , padeti projektui
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:taip suprantu
12. Jūsų SkypeID:evaldas.rakauskas bet geriau rasyti i asmenine zinute nes skype maziau bunu

13. Ar turite mikrofoną?:taip

14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį  esu draugiskas linksmas malonus  paslaugus. megstu futbola,keliauti uzsienyje,vazineti dviraciu,slidineti
 

 

Redaguota nario dedis
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2018-06-17 at 4:41 PM, EA7# DeViL said:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: lukas
2. Jūsų amžius: 21 metų.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ):Taip buvau serverio prižiurėtoju, prisirinkau skundu  
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip sugebu turiu tam patirties

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu naudojęs nes gerai žaidžiu ir be jų.
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną nuo 4h iki 8h serverį, o per savaitę maždaug apie 10h.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Dabar suradau vėl šį projektą tiksliau susirašiau su buvusiu savininku, tai vėl pradėsiu čia žaist, o taip žaidžiau kituose csdm ir panašiai.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:CS GO MOD anksčiau lankydavaus bei public ir deathrun, o dabar manau žaisiu tame kur labiausiai patiks.

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip žinau visą AMX komandas.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Prižiurėtojas turėtų būti pagalbininkas, kuris padeda projektui bei saugo serveriui nuo čyterių ir kenkėjų, bei prižiūri serverį dėl įvairių nesklandumų,taipogi prižiurėtojas turi bendrauti su visais draugiškai bei mandagiai.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu, aš nesu korumpuotas todėl nėra pas mane nei griežtu nei geru, yra lygu.
12. Jūsų SkypeID:neturiu

13. Ar turite mikrofoną?:Taip turiu ir galiu kalbėti.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Na mano vardas yra Lukas, man 21 metų gyvenu alytuje, esu šaltų nervų,man biski mokslai nelabai kaip ir  gera mano savybė, o blogosios savybės apie save negaliu pasakyti, na gal tiesiog kartais esu nedraugiškas su žmonėmis kurie mane išveda iš kantrybės.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:https://vocaroo.com/ atleiskit esu sveciuose bet galesiu pakalbet jei reikes labai noreciau antro sanco 

 

Redaguota nario lukas33101
pamirsau paminet

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Shape
2. Jūsų amžius: 14
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Ne buves Prižiūrėtoju
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 30Min - 1h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne ir jailas.lt žaidžiu

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Taip

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Jo
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Nu čia šiaip norečiau pabuti pirma karta Prižiūrėtoju
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu
12. Jūsų SkypeID: Velnias11211

13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Nu nusipirkau paprasta admina ir toks žaidėjas keikės ant manes ir aš uzmutinau , o blogai buvo kai keikius bet dabar jos nenaudoju.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:

  • Nepatinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Vygis
2. Jūsų amžius: 23
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): Taip. Auksciau nei priziuretojas. Placiau tik administracijai.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Teko, projekto labui, testuojant anti sistemas.
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: I diena 2val. I savaite 5 kartus. Kaip kada.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Priklauso nuo zmoniu ir kenkeju ritmo.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Tik CSDM serveryje

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Zinoma.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Kaip ir daugelis kitu, manau visiems aisku kas tai per privilegijos. Laikyti visapusiska tvarka serveriuose, padeti visais klausimais atejusiems zaidejams, naikinti zaidejus su palengvinanciom programom.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu.
12. Jūsų SkypeID: vygiasas1

13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Charakteris gan sudetingas, karsto tipo zmogus, konfliktuose bandau islikti ramus, megstu teisinguma. Uzsiemu cs6 piesimu, megstu keliauti, daznai virtualiam pasauli ne sedziu, turiu gyvenime svarbesniu reikalu, tai tik malonumas.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ I si klausima negaliu atsakyti, maloniau pokalbyje, nei atsisedus kalbet su savimi. Atleiskit. Bet jai tai bus aktualu, papildysiu.

P.S Atsiprasau del gramatikos.

Redaguota nario Vygis
Papildyta

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  FocuswOw.~
2. Jūsų amžius: 26
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): bandau kiek i jailas.lt projekta tai sugalvojau čia užpildyt 
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: taip

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  tik wallhack
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  uze praleisiu apie 3 ar 4 val  o per savaite gaunasi 21 h 28h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  taip 

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: csdm servas dažniausiai bunu 

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: beabejo 
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: sažiningumas pasitenkinimas ir tvarkymas ir tureti proto riba
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip suprantu 
12. Jūsų SkypeID: romas0616

13. Ar turite mikrofoną?: taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: esu gan ramaus charakterio  pomėgiai mėgstu ir cs 1.6 pakapot  s draugais 
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: 
http://vocaroo.com/  kadangi mano balso iraša žinai tai nusprendžiau nekelti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketos šablonas:
 

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  DON KHAN
2. Jūsų amžius:  17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ): I Got Server Manager At A Server Because I Am Scriptor So They Offered Me For Manager In Their Server Then I Left Due To The Server Off.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Yes

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  I Am Searching About Anti Hack System
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  I Think 5-6 Hours Per  Day
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Yes

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:  Uzas CSDM Sentry Gun Server

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Firstly amxmodmenu amx_ban amx_ip amx_last amx_gag amx_slap amx_slay amx_kick amx_addban amx_banip amxungag amx_unban amx_pika amx_destroy amx_cvar etc...
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Maintaining The Server And Fixing The Bug Handling Admins And VIPS etc..
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Yes
12. Jūsų SkypeID: Don't Have Skype I Have Facebook http://facebook.com/cs.pro.usman

13. Ar turite mikrofoną?: Yes
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Student, Hobby: Reading, Researching, Scripting And Mod Scripting Also.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:
will add later

 

Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, raštu ar per pokalbį dar nežinoma.

Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką.

 

* Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
*Visi atsakymai privalo būti išsamūs.

 

Pridedu: Apklausoje dalyvaus tikrai ne kiekvienas atrankos dalyvis. Į apklausą pateks tik keli kandidatai, kurie turės galimybę tapti serverių Prižiūrėtojais.

Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą.

Anketas pildyti šioje temoje!

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nickname of your game / Nick: [VamP][OwNeR]GoToSleeP(63)
2. Your age: 15
3. Have you been a Server Manager in other projects? (Yes / No - If YES, how long? For what have you been thrown out / left?): i haven't.
4. Are you able to distinguish players who use game-based games from simple, well-playing players ?: Yes,i am.

5. Have you used any other aids? If so, what?No.
6. How long do you spend on Uzas.lt servers per day / week ?: Each weekdays from 1 hours until 6 hours and weekends from 3 until 10 hours i play in UZAS.
7. Do you only play on this project's servers ?: Yeah,this one more,i play a little on other uzas and jailsas's servers.

8. Which servers on this project do you visit most often ?: CSDM

9. Do you know the AMX commands well for full server maintenance ?: Yeah.
10. How do you understand the role of the Supervisor ?: Yes,its a role that can control,if you have it,you have to play and talk with players seriously.You have Anti-Ban,You can do everything.
11. Do you understand that supervisors must follow not only the rules but also the existing situations, always set the penalty according to the seriousness of the offense, be neither too rigorous nor too good? Yes i do.
12. Your SkypeID: GoToSleep (63)

13. Do you have a microphone ?: i had,Now i don't have.
14. Write a few sentences about yourself describing your good and bad qualities, hobbies, character: Hmm,my goods are i am serious when i'm talking and checking anyone as admin,i don't abuse my admin powers and CMDS.my bads are i will do ban on all of cheater,it can be my brother Or anyone else,i will ban 100  percent ( if i be sure he/she is using cheats) 
15. Record a short audio clip that you need to mention your name, age, nickname, and additional information that you would like to add to the questionnaire: http://vocaroo.com/
i Can't,sorry,i dont have phone.

Thanks For Reading

Redaguota nario Go To Sleep (63)
  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: {_@__@_}
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ):Taip. buvau priz 3-4menesius. Buvau ismestas Del Izeidinejimu.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Dabar praleidziu 8-11h i Diena
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Sentry Gun serveryje

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Saziningumas.Pagarbumas.Klusnumas.Teisingumas
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Suprantu
12. Jūsų SkypeID:Neturiu

13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Esu tvarkingas priziurintis atsakingas. esu nevisada toks ramus.Kai zmones pasako kaska apie mane Pradedu nervintis
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: 
http://vocaroo.com/

  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

English:

1. Your Game Nickname / Nick: noax`
2. Your age: 15
3. Have you been a Server Administrator on other projects? (Yes / No - If YES, for how long? Why did you drop out?): No
4. Are you able to distinguish between players who use game facilitators and those who play well ?: Yes (i recorded tons of demos of hackers on other servers)
5. Have you used Chits or other aids? If so, what ?: Never
6. How much time do you spend on Uzas.lt servers per day / week ?: Saturday-Sunday:6-9 hours  Monday-Friday: 3-6 hours 
7. Are you playing only on the servers of this project ?:No (but i play here alot)
8. Which servers of this project do you visit most often ?: CSDM Sentry
9. How well do you know AMX commands are needed for full server maintenance ?: I know amxmodmenu and plugins my knowledge is decent
10. How do you perceive the Supervisor ?: How i understand it basically u have superpowers and u can ban people and help others if they need help :)
11. Do yhat eou understand that supervisors should be guided not only by the rules but also by the situations txist, always to punish according to the seriousness of the offense, to be neither too severe nor too good ?: Yes
12. Your SkypeID: i dont have skype but i have discord: iDunno #8767
13. Do you have a microphone ?:Yes but iam shy
14. Write a few sentences about yourself, describing your good and bad qualities, hobbies, character: I know english even if i am asian i hate school i am bad at math and my hobbies of course playing cs 24/7 i think my character is pretty decent.
15. Record a short audio recording of your name, age, game nickname and any additional information you would like to complete the questionnaire: https://voca.ro/hn9ADFDBg4u
(Voice is text to speech robot)

Lithuanian Version:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis / slapyvardis: „Noax“
2. Jūsų amžius: 15 metų
3. Ar buvai serverio administratorius kituose projektuose? (Taip / Ne - Jei TAIP, kiek laiko? Kodėl jūs iškritote?): Ne
4. Ar galite atskirti žaidėjus, kurie naudoja žaidimų pagalbininkus, nuo tų, kurie gerai žaidžia ?: Taip (aš užfiksavau daugybę įsilaužėlių demonstracijų kituose serveriuose)
5. Ar naudojote „Chits“ ar kitas priemones? Jei taip, ką ?: Niekada
6. Kiek laiko per dieną / savaitę praleidžiate Uzas.lt serveriuose? Šeštadienis – sekmadienis: 6–9 valandos, pirmadienis – penktadienis: 3–6 valandos
7. Ar jūs žaidžiate tik šio projekto serveriuose ?: Ne (bet aš daug čia žaidžiu)
8. Kuriuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai ?: CSDM Sentry
9. Kaip jūs žinote, kad AMX komandos reikalingos visam serverio aptarnavimui ?: Aš žinau „amxmodmenu“ ir papildinius, mano žinios yra tinkamos
10. Kaip jūs suprantate vadovą?: Kaip aš jį suprantu iš esmės, jūs turite supervalstybes ir galiu uždrausti žmonėms padėti kitiems, jei jiems reikia pagalbos
11. Ar jūs suprantate, kad prižiūrėtojams turėtų būti vadovaujamasi ne tik taisyklėmis, bet ir txist situacijomis, visada bausti atsižvelgiant į pažeidimo sunkumą, kad jis nebūtų nei per griežtas, nei per geras ?: Taip
12. „SkypeID“: aš neturiu „skype“, bet turiu nesantaikos: „iDunno“ # 8767
13. Ar turite mikrofoną ?: Taip, bet iam drovūs
14. Parašykite kelis sakinius apie save, apibūdindami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Aš žinau anglų kalbą, net jei esu azijietis, nekenčiu mokyklos, esu blogas matematikoje, o mano pomėgiai, žinoma, žaidžiant 24/7, manau, kad mano veikėjas yra gana padorus.
15. Įrašykite trumpą savo vardo, amžiaus, žaidimo slapyvardžio ir visos papildomos informacijos, kurią norėtumėte užpildyti klausimyne, garso įrašą: https://voca.ro/hn9ADFDBg4u
(Balse yra tekstas į kalbą robotas) (išvertė „google“)
 
 

Redaguota nario noax
  • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketos šablonas:
 

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Bunny.
2. Jūsų amžius: 15.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ):ne.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip esu naudojes cytus kai buvau dar pradedantysis žaidėjas.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: taip: WALLHACK , AIMBOT ,SPEED
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: diena: 1/2H Savaite:10h+.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:
Ne, žaidžiu ir Jailas projekte.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:50 ,50 Deathrun ir CSDM .

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Būti atsakingam ir prižiurėti tvarką.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip suprantu.
12. Jūsų SkypeID:Kiškis

13. Ar turite mikrofoną?:Taip.
1
4. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Gerojos savybės kad galiu buti atlaidingas o biškį blogesnė yra kad kartais perdaug kalbu :D bet esu draugškas.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/::https://voca.ro/2glp4Dwkhs8

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketos šablonas:
 

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: BenLaDen.
2. Jūsų amžius: 24

. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ) : i was Owner in server Zombie
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Yes, I have two years experience in another server + Ftp

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: no never
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Every day, especially at night (10 hours +)
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Yes

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: CSDM Sentry Only

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: As I said, I have two years' experience as admin (amx_ban / amx_slap /amx_slay /amx_kick /amx_nick "name" "new name" / amx_ban /amx_unban / amx_ip / amx_last /amx_showip / amx_map /amx_votemap / amx_who ... etc.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Admins must help players and server
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: yes ofc
12. Jūsų SkypeID: I do not have Skype :/ only Facebook

13. Ar turite mikrofoną?: No :(
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: I love  Counter Strike 1.6... My favorite hobby is football. I want to travel, I love nature and my character is fun :D
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/:  I do not have a microphone T_T

  • Patinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:[Owner] D3ATH K!LL3R
2. Jūsų amžius: 16

. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ) :yeah from rank i become i have come frist for that 2 times

4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?yeah i have 1 years expirence in this server 3 years in other so yes

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?no
6. Kiek laiko praleisite Uzas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:Every day (6 hours daily)
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: yes

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:This server only

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?yes  (amx_ban / amx_slap / amx_slay / amx_kick / amx_nick "name"  / amx_unban / amx_map / amx_votemap
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas? i will help the server players who are new and ban those hackers
11.Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:yes
12. Jūsų SkypeID:no i have facebook by name taha majid

13. Ar turite mikrofoną?: No 

4. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį : i love this server and i am fond of playing games on computer and online games like samp
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/: sorry no microphone

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.